Zavrieť

Porady

vianocne darceky

zakladam tuto temy skoro zo zufalstva, poradte mi ake darceky dat pubertalnym detom. ale nie take typy ako v casopisoch: telefony, pocitace a podobne. myslim, ze takymito darcekmi si deti velmi peniaze vazit nebudu. ale ak vas napadnu nejake dobre veci pod strom aj pre inych clenov rodiny len to uvitam
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ak majú problémy s pleťou, kvalitnej kozmetiky z lekárne nikdy nie je dosť.

------
Veronika
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Čo tak dobrá kniha? Síce knihy sú teraz drahé, ale ja by som privítala taký darček. Mne sa celkom pozdavajú knihy od Daniela Silvu-také krimo-detektívky.hist.kniky, alebo kto má rád romantiku tak D.Stelová, T.Vasiľková-Keleová, atď.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
No u nás už konečne začali fungovať darčeky typu - čo by som potrebovala aj chcela do izby, už sa vedie tešiť z kvalitného posteľného, podušiek, dekorácií, (napr. tie seriálovo - obrázkové) a tak... ale ja mám baby.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Ja som tiez za take darceky, co kto by chcel, ale neda za to tolko penazi, lebo ma iny rozpocet, takze prakticke vecie, alebo knihy...tie su v nasej rodine vzdy vhodne, nemy sluha - vesiak na saty napr, alebo sme sa dohodli s mojim, ze si kupime nejaky spotrebic pod stromcek - telka, alebo umyvacka riadu a tak....ale urcite malu a milu osobnu drobnostku k tomu dokupim ....
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

suhlasim s kozmetikou a knihami, ale tak, aby boli na mieru, plus pridavam znackove oblecenie, sportove potreby, termopradlo, predplatne casopisu, pernamentka napr. na plavaren.
nieco po com tuzia alebo cim sa pochvalia pred kamaratmi, aj ked je to rodicom tak trochu proti srsti. podla mna vianocnymi darcekmi sa nemusi zas az tak vychovavat, na to mate cely rok. alebo to skombinovat, dat nieco co chce ale aj nieco co ako rodic povazujete za spravne.
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Tazko radit, ked tvoje deti nepozname. Ak je to baba tak by sa iste potesila nejakemu obleceniu, ked nechces nic kupovat, tak sa snaz jej nieco usit, pripadne aj upliest. Teraz su moderne sale, capice, to potesi aj chalana. Myslim si, ze okrem knihy by sa iste pubertalne deti potesili nejakemu MP3 prehravacu, ktory sa im hodi aj do skoly. Dnes som dostala letak z Metra, su tam prehravace za dostupne ceny.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Inteligentná plastelína. Vlani sa to tu rozoberalo, no teraz to neviem nájsť. Moje dve krsné dcéry (12 a 14 rokov) sa z toho vytešovali ako malé deti.
A môj otec tiež aspoň cez sviatky, keď sedel pred telkou...
Naposledy upravil Gabi03 : 13.11.07 at 12:52
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Hanka Pozri príspevok
Tazko radit, ked tvoje deti nepozname. Ak je to baba tak by sa iste potesila nejakemu obleceniu, ked nechces nic kupovat, tak sa snaz jej nieco usit, pripadne aj upliest. Teraz su moderne sale, capice, to potesi aj chalana. Myslim si, ze okrem knihy by sa iste pubertalne deti potesili nejakemu MP3 prehravacu, ktory sa im hodi aj do skoly. Dnes som dostala letak z Metra, su tam prehravace za dostupne ceny.
decka su v pohode, oni nie su ani take narocne. letaky dosli aj mne, idem do studovat, dik
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Gabi03 Pozri príspevok
Inteligentná plastelína. Vlani sa to tu rozoberalo, no teraz to neviem nájsť. Moje dve krsné dcéry (12 a 14 rokov) sa z toho vytešovali ako malé deti.
A môj otec tiež aspoň cez sviatky, keď sedel pred telkou...
prosim ta a kde sa to da kupit??
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

My ako rodina nikdy sme sa nesnažili dať na vianoce čo najviac darčekov.
Rodičom - nejaké oblečenie, knižku(pokiaľ mali dobré oči), vyšila som im obrúsok, uplietla vestu atď.
Deťom - chalani - keď boli menší hračky, autíčka, knihy, kazety, neskôr niečo k počítaču. Teraz keď sa už osamostatnili a niečo zaujímavé, nie tuctovú vec do domácnosti - do domu. Osobitne im nerada dávam kozmetiku, nemusím trafiť presne to, čo by chceli.
Vnúčke - určite akúsi hračku, pletiem jej svetrík (zachvílu Vám ukážem).

Už dlhšiu dobu sme si kupovávali ako rodina niečo úžitočné, rodinný darček, aby každý mal z toho úžitok a maličkosť pre každého osobitne.

Vlani aj predvlani sme boli na dovolenke s manželom, asi aj tento rok, ale až v januári.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

korduľa Pozri príspevok
prosim ta a kde sa to da kupit??
Na internete. Dúfam, že to nebude reklama. http://www.plastelina.sk/

A môj drahý na štedrý večer ňou skoro rozbil sklo na skrini.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Na internete. Dúfam, že to nebude reklama. http://www.plastelina.sk/

A môj drahý na štedrý večer ňou skoro rozbil sklo na skrini.

ano to je bomba vec - aj u nás to malo úspech je to od3-xy rokov
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
á ešte jeden typ:
http://www.porada.sk/inzercia/showca...500&ppuser=435
0 0
marym marym

marym je offline (nepripojený) marym

Čo tak skúsiť novú hru, kto má rád puzzle v inej forme.Daj si vyhľadať hru Eternity je super. Mám dcéru 14 rokov a už si ju vybrala pod stromček.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

marym Pozri príspevok
Čo tak skúsiť novú hru, kto má rád puzzle v inej forme.Daj si vyhľadať hru Eternity je super. Mám dcéru 14 rokov a už si ju vybrala pod stromček.
To je fakt dobré
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Inteligentná plastelína, je podľa mňa originálny darček, u nás ju dostali deti od 6 rokov, 10 rokov, a trocha väčšie deti 35 a 33 rokov. Reakcie na ňu boli rovnaké. Je to balenie 80g stojí Sk 299,-, alebo je možnosť zakúpiť viac ks za niečo menej. Pozrite si www.plastelina.sk, majú tam aj predajcov na Slovensku, možno niektorý bude vo Vašom meste a ak nie, tak cez internet.
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Práve včera sme kúpili synovi -
6 rokov, overál a knihu o plazoch.
0 0
elzany elzany

elzany je offline (nepripojený) elzany

mne sa veľmi osvedčilo predplatné zaujímavých časopisov, tak si Vianoce pripomína obdarovaný po celý rok. Celkom dobré sú aj lístky do divadla, pre osoby, ktoré sa zaujímajú o kultúru.
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Aj ja sa pridávam k dotazu, kde sa dá inteligentná plastelína kúpiť a čo stojí. Vďaka
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
martulienka67 Pozri príspevok
Aj ja sa pridávam k dotazu, kde sa dá inteligentná plastelína kúpiť a čo stojí. Vďaka
poslali mi ju na dobierku na tej adrese www.plastelina.sk, hore vpravo máš: môj nákup a nákupný košík, zaregistruj sa a kúp cez net... ja som takto kúpila už väčšinu darčekov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať