Zavrieť

Porady

vianocne darceky

zakladam tuto temy skoro zo zufalstva, poradte mi ake darceky dat pubertalnym detom. ale nie take typy ako v casopisoch: telefony, pocitace a podobne. myslim, ze takymito darcekmi si deti velmi peniaze vazit nebudu. ale ak vas napadnu nejake dobre veci pod strom aj pre inych clenov rodiny len to uvitam
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ahojte neviete mi niekto poradiť kde by som kúpila takého psíka čo sa dáva do auta a hýbe hlavou? ďakujem!
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Ja som zaviedla systém "napíšte ježiškovi" 5 položiek a ja jednu vyberiem) aj tak je to prekvapko, lebo je to vždy to, čo najmenej čakajú...
4 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ubka Pozri príspevok
Ja som zaviedla systém "napíšte ježiškovi" 5 položiek a ja jednu vyberiem) aj tak je to prekvapko, lebo je to vždy to, čo najmenej čakajú...
Ja to tiež skoro takto realizujem,ale zabudla som to obmedziť na päť položiek a teraz je ten zoznam dlhý skoro ako rozmotaný TP.
0 0
veronat veronat

veronat je offline (nepripojený) veronat

S tou plastelinou je sranda. Ja som dostala taku ciernu magneticku.
0 0
vieragash vieragash

vieragash je offline (nepripojený) vieragash

Mne sa velmi osvedcilo ako darcek pre synovych kamaratov cca 10 - 11 rokov (narodeniny, oslavy a tak...) vtipne USB v tvare hracky (napr. v prilohe) a pre baby existuju aj USB ako rozne privesky na krk, na mobil so swarovski komponentami. A synovi tiez knihy, pripadne doplnky ka pocitacu (svietiaca chladiaca podlozka pod notebook mala obrovsky uspech, takisto aj bezdrotova myska a klavesnica)
USB.jpg  
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Moje deti dostanú na vianoce nové stoličky ku stolíkom. Staré im ešte slúžia, ale syn stredoškolák, dost' vysoký, potrebuje kvalitnú /nie sú práve najlacnejšie/kvoli chbtici, aby sa nehrbil. A dcére tiež neuškodí. K tomu ešte nejaké drobnosti. Nenápadne povyzvedám, čo by asi chceli a podl'a toho sa rozhodnem. Pár ich už v zásobe mám.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
ahojte neviete mi niekto poradiť kde by som kúpila takého psíka čo sa dáva do auta a hýbe hlavou? ďakujem!
Tretia otázka na kývajúceho psíka do auta ...

http://www.porada.sk/1536513-post34.html

Veď už mne sa pomaly hlava kyvoce ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..buch..vidím ťa pekne lajf, ako si vykotený pod zadným sklom a kyvkáš hlavou...krásny pohľad..aspoň som sa zasmiala..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Bacha, buchy nech si ju načisto neodkrútiš, keď budeš pozerať za peknými babami spoza predného skla.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ubka Pozri príspevok
Ja som zaviedla systém "napíšte ježiškovi" 5 položiek a ja jednu vyberiem) aj tak je to prekvapko, lebo je to vždy to, čo najmenej čakajú...
..

..môžem ti aj ja napísať?..len jedno...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
pasuliatko Pozri príspevok
ahojte neviete mi niekto poradiť kde by som kúpila takého psíka čo sa dáva do auta a hýbe hlavou? ďakujem!
http://plysove-zvieratka.heureka.sk/...zAodOVz1LQ&f=2

skús pohľadať
1 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

pepsikova Pozri príspevok
..

..môžem ti aj ja napísať?..len jedno...
skús budeš tiež prekvapená
0 0
Aja912 Aja912

Aja912 je offline (nepripojený) Aja912

Inteligentá plastelína sa dá kúpiť aj v predajniach DRÁČIK (hračkárstvo)
0 0
fedroc fedroc

fedroc je offline (nepripojený) fedroc

skuste tu

kupil som pre maleho tricko a pre zenu...

da sa tam aj hrncek atd

http://www.edarceky.eu/


0 0
CherryAnn CherryAnn

CherryAnn je offline (nepripojený) CherryAnn

Ja som začala kamarátkam vyrábať náušničky z fima a korálok a páči sa im
A priateľovi som nechala na tričko vytlačiť logo jeho kapely, to je pomerne lacný darček, ktorý potešil.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

CherryAnn Pozri príspevok
Ja som začala kamarátkam vyrábať náušničky z fima a korálok a páči sa im
A priateľovi som nechala na tričko vytlačiť logo jeho kapely, to je pomerne lacný darček, ktorý potešil.
Ukáž nejaké náušnice
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tip na vianocne darceky pre nielen pre milovnikov slovenskej kultury
http://www.valachshop.sk/remeselne-vyrobky ale aj ine med a vyrobky z neho,medovinu,vina a mnoho ineho z domacej produkcie
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

najhlupejsi darcek,este co za debilinu neponuknu http://www.vykupto.cz/?#utm_source=e...m_medium=email
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja som kupil nasej malej toto

4 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

u nás tohto roku pre 15 ročné dieťa? predstavuje krásna pokladnička zo skla - nádherný dekor a môže aj sporiť a kromu plátno, akrylky a môže rozvíjať svoju fantáziu, nechýba kniha, notes 2012 a kozmetika
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať