Zavrieť

Porady

Aká firma predáva petrolej vo veľkom?

Nepoznáte nejakú firmu, ktorá predáva technický petrolej vo veľkom balení, t.j. 200 litrových sudoch? Alebo aspoň kto distribuuje také palivá? Díky za každý tip.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Slovnaft určite.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    smith Pozri príspevok
    Slovnaft určite.
    Práveže otec zisťoval cez jedného známeho v Slovnafte a ten mu povedal, že Slovnaft to predáva len vo veľkom - v cisternách (vlaky, autá).

    Inak chce to nejaký jeho známy, vraj to pridáva do auta do nafty, vraj potom v zime nehustne .

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Ja by som to petrolejom neriesil. Byvam pod Tatrami, mam diesel a staci, ked pridavam aditivum.Jeden rok som mal v nadrzi aditovanu letnu naftu a start bol vzdy bez problemov. Aj ked bolo -25 stupnov. Pritom aditivum zvysuje aj cetanove cislo, znizuje spotrebu, hlucnost.... Petrolej sa odporuca, ale neriskoval by som, pretoze cerpadlo je velmi drahe. Este lepsie je vradit elektricke vyhrievanie nafty pred filter. Mam ho namontovane a nemozem sa stazovat.

    Aká firma predáva petrolej vo veľkom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.