Zavrieť

Porady

doprava a montáž

Ahoj poraďáci, chcela by som vás poprosiť o radu. Mám faktúrku za nábytok, na ktorej je uvedená doprava a montáž. Nábytok zaraďujem podľa toho ako je rozostavaný, čo je zmontované v kope atď. a je na faktúrke aj drobný majetok ako stoličky. Chcela by som vás poprosiť či by ste mi vedeli povedať čo mám robiť s tou dopravou a montážou, mám ju rozrátať na každý jeden kus (aj na drobný majetok) alebo ju rozrátam len na tie zostavy? Prosím o radu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    rommy Pozri príspevok
    Ahoj poraďáci, chcela by som vás poprosiť o radu. Mám faktúrku za nábytok, na ktorej je uvedená doprava a montáž. Nábytok zaraďujem podľa toho ako je rozostavaný, čo je zmontované v kope atď. a je na faktúrke aj drobný majetok ako stoličky. Chcela by som vás poprosiť či by ste mi vedeli povedať čo mám robiť s tou dopravou a montážou, mám ju rozrátať na každý jeden kus (aj na drobný majetok) alebo ju rozrátam len na tie zostavy? Prosím o radu...
    Pokiaľ sú zostavy podľa ceny obstarania DHM, tak alikvotne na jednotlivé kusy a zostavy.

    maca88 je offline (nepripojený) maca88

    maca88
    takisto mam fakturu na nabytok, ktory zaradujem do drobneho majetku a je tam aj montaz jednotlivych kusov.
    Chcem sa opytat ci montaz uctujem osobitne ako službu alebo ju rozratam na jednotlive kusy, ako obstaranie. Podla odpovede hore predpokladam ze ako obstaranie, len sa chcem uistit

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    maca88 Pozri príspevok
    takisto mam fakturu na nabytok, ktory zaradujem do drobneho majetku a je tam aj montaz jednotlivych kusov.
    Chcem sa opytat ci montaz uctujem osobitne ako službu alebo ju rozratam na jednotlive kusy, ako obstaranie
    Montáž je súčasťou obstarania nábytku.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    maca88 Pozri príspevok
    Dakujem, som z drobneho majetku trosku dopletena
    Je to rovanké, ako u Dlhodobého majetku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.