Zavrieť

Porady

Tlač výkazu DPH z internetu

Dobrý deň, prosím Vás o informáciu. Podali sme riadny výkaz k DPH. Dnes mi pani telefónovala, že sa jej nedá naskenovať daný výkaz,nakolko čiarový kód ktorý je na tom výkaze je nejakým spôsobom poškodený. poprosila ma aby som si údaje z tlačiva nahodila cez internet. To som spravila, uložila do súboru, ale teraz mám problém tento doklad vytlačiť. Čo s tým? Nepoužívam vypĺňanie tlačív cez internet. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Keď si tlačivo vystavíš, dole pod ním máš možnosť hneď si ho aj vytlačiť. Ja ho tlačím hneď 2x a neukladám do súboru.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Dáš sa na stránku www.drsr.sk, daňové tlačivá, vyplnenie tlačív na internete, následne vyplníš celé tlačivo a dole máš tlač dokumentu, na to si klikni a objaví sa Ti celé tlačivo na obrazovke a napr. cez súbor - tlač si ho dáš vytlačiť.
    kuk sem: https://www.drsr.sk/podaniedp/podaniedp

    jani73 je offline (nepripojený) jani73

    jani73
    Spravila som to presne ako píšeš, ale ani mne ani kolegini to nešlo, Idem to skúsiť nqaposledy ak to nepôjde vypíšem ho ručne na originál tlečivo a bude.
    Link nejde otvoriť. Dnes mám divný deň, zajtra je Mikuláš, asi som nebola cez rok dosť dobrá a hlási sa čert, keď nič nejde ...
    človiečik Vladimír Ozimý
    no viem že to robí problém aj mne to pár krát zmizlo...myslím že tam treba nainštalovať nejakú verziu Acrobat Reader jestli se nepletu...ale neviem...

    Tlač výkazu DPH z internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.