Zavrieť

Porady

Daň z nehnuteľností

Prosím pekne všetkých Poraďákov, ktorí majú link na Daň z nehnuteľností - tlačivo, nech mi ho poskytnú. Vopred všetkým ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    ondrejvla
    Prosím pekne všetkých Poraďákov, ktorí majú link na Daň z nehnuteľností - tlačivo, nech mi ho poskytnú. Vopred všetkým ďakujem.
    To ho skutočne nikto nemáte? Ja blbec! som si na svoj dom počítala pivnice na m2 ako podlažie bytu. A to som si všimla až dnes! Občas sa aj ekonóm kopne, ale je to horšie, keď v svoj neprospech!
    Lenkak, Babenko1 nemáte ho náhodou?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    dom
    Skúste na www.obcan.sk, tlačivá, financie.
    Skúsila som, ale nedá sa tam vpisovať.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Našla som tlačivo asi na 15 stránkach, ale žiaľ ani jedno nebolo také do ktorého by sa dalo vpisovať.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Našla som tlačivo asi na 15 stránkach, ale žiaľ ani jedno nebolo také do ktorého by sa dalo vpisovať.
    Lenka, objednala som si od Formiku ich tlačivá a samozrejme aj software, dúfam, že už nebudem stále unúvať s tlačivami. Ale keď ja strašne nerada píšem rukou. A vôbec, keď nám to technika umožní, prečo to nevyužiť?!
    Ďakujem ti, si veľmi zlatá, a ako som si všimla ochotná každému pomôcť.

    Daň z nehnuteľností

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.