Zavrieť

Porady

tlačivo HLASENIE

chcem sa k tlacivu hlasenie o vyučtovani dane a o úhrne príjmov zo ZČ spytat ci v časti III. riadok 6 mam napisat sumu ktora sa mala zdanovat (v pripade min. mzdy 0) alebo sumu HM-poistne.
neviem ci tam mam za cely rok zaratat aj tych 95616 nezd. zaklad, tym padom dat 0 alebo nie.

inak mozem uz vyplnit toto Hlasenie? Lebo na nete nedava moznost dat rok 2007, pripravuje sa nove tlacivo?
Alebo mozem rucne vypisat aj stare?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    katka.hesskova
    len ked to idem vyplnat na nete, je tam napisane ze za rok 2004-2006. cize z toho mi ako tak vyplyva ze by malo byt na 2007 nejake nove...

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Možno nám o tú dobu, o ktorú každý rok meškajú s tlačivami, predĺžia termín na ich podanie.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    katka.hesskova Pozri príspevok
    len ked to idem vyplnat na nete, je tam napisane ze za rok 2004-2006. cize z toho mi ako tak vyplyva ze by malo byt na 2007 nejake nove...
    Oznámenie MF SR o uverejnení vzoru tlačiva prehľadu podľa § 39 ods. 9 písm. b) zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov v súvislosti s príjmami zo závislej činnosti

    a tlačivo je možné si pozrieť a vytlačiť (zatiaľ len vo formáte pdf) tu
    http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=6590

    balci je offline (nepripojený) balci

    balci
    VladoaKatka Pozri príspevok
    Nič sa neboj, do 31.3.2008 to tlačivo určite bude dostupné aj v tlačenej forme.
    Ja sa nebojíííííííííím ....
    veď si ho pozriem tu:
    Rozalka Pozri príspevok
    a tlačivo je možné si pozrieť a vytlačiť (zatiaľ len vo formáte pdf) tu
    http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=6590
    a kým ho budem potrebovať, zase bude na DÚ (v smútočnom - s tmavým okrajom)
    katka.hesskova
    a co tie riadky... do riadku 6 mam uviest HM-poistne???
    alebo HM-poistne-nezdanitelna ciastka - v tom pripade by som tam mala 0, ked je min. mzda

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    katka.hesskova Pozri príspevok
    a co tie riadky... do riadku 6 mam uviest HM-poistne???
    alebo HM-poistne-nezdanitelna ciastka - v tom pripade by som tam mala 0, ked je min. mzda
    V riadku 6 je hrubý príjem znížený o soc. a zdrav. poistenie. Ak si robila zamestnancom Potvrdenie o príjmoch, je to vlastne jeho čiastkový základ dane z riadku 4 Potvrdenia.

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    ahojte...
    robila som skúšobne hlásenie 2007 na tom novom tlacive a neviem či je to správne... ak by niekto čas??? kuknite mi, prosím... diki
    časť I. 367306
    r.1 22299 (zrazené preddavky)
    r.2 -75 (vrátené d. preplatky za rok 2006)
    r.3 -
    r.4 22224
    r.5 -
    r.6 22224
    r.7 -
    r.8 -
    r.9 +22224


    papa

    nadka1 je offline (nepripojený) nadka1

    účtovník nadka1
    Dobrý deň, vyplňujem tlačivo Hlásenie o vyúčtovaní dane za r.2007. Za r. 2006 som podávala dodatočné hlásenie,v ktorom mi vznikol preplatok. O tento preplatok som znížila odvody dane,kde tento preplatok uvádzam v hlásení za r.2007? Poradíte mi? Vďaka.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Neviete či je už niekde "Hlásenie o vyúčtovaní dane za r. 2007" ktoré sa dá vyplniť v počítači?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.