Zavrieť

Porady

Ahojte ;) Volam sa Jirko a som novacik :)

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. Dik
Usporiadat
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Tak teda vitaj medzi nami
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

a zaraď sa do "pracovného" procesu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Krásna prezentácia Jirko, vitaj .
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Dostudujem strednu skolu a mozem sa zaradit kde chcem, len este treba to ucliiste nejako dotiahnut do konca BTW...kto z vas chodil na SOU ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Noo, väčšina z náš má už školské roky za sebou, ale to vôbec nevadí. Je chválihodné, že pred začatím podnikania chceš mať správne informácie. Tak si na správnom mieste.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Este sa tu naucim orientovat trosku a mozem sa zaradit
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

J1rko Pozri príspevok
Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. Dik
Jirko, osmeľ sa trošku viac - tu nekušeme ani nekričíme, tak sa mi trošinku zazdalo, že si tichý a plachý chlapec

A daj vedieť v čom budeš podnikať...košickí členovia s okolicou nemali dlho stretko, tak hádam ideš s nami, keď sa niečo zomelie, či to zorganizujeme u Teba v podniku?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

J1rko Pozri príspevok
Este sa tu naucim orientovat trosku a mozem sa zaradit

Joooj, či nie je zlatô toto chlapča..., milé, podarené...
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
ja tichy ???a nesmely ??? hehe...no tak to ma naozaj nepoznas este JE sice pravda, ze mam "len" 17 rokov. CHcel by som v buducnosti zalozit s.r.o + nejaky podnik "zivnost" vsetko poporiadku a detskymi krocikmi...nechcem spadnut hned na zaciatku
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

J1rko Pozri príspevok
ja tichy ???a nesmely ??? hehe...no tak to ma naozaj nepoznas este JE sice pravda, ze mam "len" 17 rokov. CHcel by som v buducnosti zalozit s.r.o + nejaky podnik "zivnost" vsetko poporiadku a detskymi krocikmi...nechcem spadnut hned na zaciatku
Prejavuješ sa ako sympatický chalan.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tolko komplimentov hned na zaciatku ? dakujem pekne,ale vy ste riadne vsimavy
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

J1rko Pozri príspevok
ja tichy ???a nesmely ??? hehe...no tak to ma naozaj nepoznas este JE sice pravda, ze mam "len" 17 rokov. CHcel by som v buducnosti zalozit s.r.o + nejaky podnik "zivnost" vsetko poporiadku a detskymi krocikmi...nechcem spadnut hned na zaciatku

Vykľulo sa šidlo z vreca, tak 2x VITAJ MEDZI NAMI !!!
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
ste ma rychlo odhalili teda ... no ca sa da robit...aspon viem ze som medzi vsimavymi a urcite aj ochotnymi ludmi ale fakt nemam velmi vela skusenosti ..no podla toho v com ...ale v podnikani pomenej...tak, ze ked bude nieco zaujimave co musim vediet tak za mnou
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

J1rko Pozri príspevok
Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. Dik
Začiatok bol perfektný. (mimochodom a nemá tu z nás väčšina tiež 17- nasť??? )
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
ja neviem kolko tu mate rokov...... ale snad tu najdem zopar ludi z kosic, s ktorymi by sa dai robit aj spolocne stretnutia chcem pocut vase nazory, alebo pocut vase uspechy,ako ste zacinali a tak ...
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Uz sa opakujem ale: Vitaj v tomto blogu brat, vitaj, vitaj nastokrat, vitaj poklad jediny z poradackej rodiny. Sadni vedla priatelov, mali sme dnes pekny zhon, do rady, hla zahryzni nech ta nevedomost netrizni.... Karl May alias Ajale
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
J1rko Pozri príspevok
ja neviem kolko tu mate rokov......
Myslim od 18 hore, tych mladsich sme poslali na ICQ
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

danushka Pozri príspevok
Vykľulo sa šidlo z vreca, tak 2x VITAJ MEDZI NAMI !!!
danuska...a este keby si vedela, aky je to fesak! vysoky, dobru postavu vysportovanu ma, krasne hnede oci ... skoda, ze je zadany ... lebo by tu hned bol "na roztrhanie" v medzi dievcatami v relevantnych rokoch
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ajale Pozri príspevok
Myslim od 18 hore, tych mladsich sme poslali na ICQ
ajale ,my tu máme všetky 17 a niektoré ešte ani 17 nemajú, napríklad taká ja ....až v auguste... sa načakám...
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Melnick Pozri príspevok
ajale ,my tu máme všetky 17 a niektoré ešte ani 17 nemajú, napríklad taká ja ....až v auguste... sa načakám...
Sorry
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať