Zavrieť

Porady

Ahojte ;) Volam sa Jirko a som novacik :)

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. Dik
Usporiadat
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
danushka Pozri príspevok


Jirko, ty sa len snaž pekne, rozbehni veľký biznis a dovtedy dorastie z mojej zlatej dcéry rúča účtovníčka, ekonómka, poradkyňa v jednom a potom nás pozveš obe na kavíčku, súhlasíš? (Keď sa držíš tak zubami-nechtami tých Košíc).

ako myslis ze nemas 17 rokov ?? alebo mas a uz mas aj dceru alebo ako to myslis ?? no ja teraz nechapem ci tu vsetky predstierate vek 17,ale pride mi to tak,lebo v takom veku podnikat oficialne nemozes...som vykolajeny trosku a nechapem ale vy ma klamete vsetci...no tak tooo toooo ...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok


Jirko, ty sa len snaž pekne, rozbehni veľký biznis a dovtedy dorastie z mojej zlatej dcéry rúča účtovníčka, ekonómka, poradkyňa v jednom a potom nás pozveš obe na kavíčku, súhlasíš? (Keď sa držíš tak zubami-nechtami tých Košíc).

Tak a Danushku máme z krku!

Jiruš, ty ďábel, tak ty sa budeš brániť? Vrrrr.

PS. Prečo by nemohla mať niektora z nás dceru v 17-ich?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

J1rko Pozri príspevok
ako myslis ze nemas 17 rokov ?? alebo mas a uz mas aj dceru alebo ako to myslis ?? no ja teraz nechapem ci tu vsetky predstierate vek 17,ale pride mi to tak,lebo v takom veku podnikat oficialne nemozes...som vykolajeny trosku a nechapem ale vy ma klamete vsetci...no tak tooo toooo ...
Som Ti povedala, že tajomstvo sladkých 17 odhalíš na šuťáku
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
J1rko Pozri príspevok
Tym padom, ze je danushka z Kosic...a ze ma 17 rokov ..Ma obrovsku vyhodu voci vam ostatnym CMUK Uprednostnujem danushku
No práve si danuška získala armádu nepriateliek / /
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
No práve si danuška získala armádu nepriateliek / /

Naopak Maji, myslím si, že táto téma z nás urobila pravé sestry a ešte väčšie priateľky
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
J1rko Pozri príspevok
ako myslis ze nemas 17 rokov ?? alebo mas a uz mas aj dceru alebo ako to myslis ?? no ja teraz nechapem ci tu vsetky predstierate vek 17,ale pride mi to tak,lebo v takom veku podnikat oficialne nemozes...som vykolajeny trosku a nechapem ale vy ma klamete vsetci...no tak tooo toooo ...
Vidíš, Jirko, aký si podarený s tou pretiahnutou tváričkou!?
Poraďáčky, ktoré ti tu prejavujú toľko priazne, ti neklamú - ani zamak.
Mnohé sme tu totiž "zaslúžilé sedemnástky", vieš, Jirko?
Mám ti rozumieť tak, že tantus spadol až teraz?
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
Tak a Danushku máme z krku!

Jiruš, ty ďábel, tak ty sa budeš brániť? Vrrrr.

PS. Prečo by nemohla mať niektora z nás dceru v 17-ich?

Jasne, ze sa budem branit...Viem co dokazu zenske zbrane a viem ze mozu byt pre mna velmi velmi nebezpecneeee ...No mohla,ale kto si tu pre boha nedaval pozor ???
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Melnick Pozri príspevok
No práve si danuška získala armádu nepriateliek / /


ASi sa ustalim na neutralnom postoji,lebo nechcem aby danushka mala nepriatelky...) bite sa o mna anonymne:P
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
danushka Pozri príspevok
Naopak Maji, myslím si, že táto téma z nás urobila pravé sestry a ešte väčšie priateľky

No ked ste prave sestry tak to by sme asi nemohli ist traja... je to hrozne ked sa sestry hadaju ...a este horsie by to bolo keby ste sa hadali o mna ...
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
anklar Pozri príspevok
Vidíš, Jirko, aký si podarený s tou pretiahnutou tváričkou!?
Poraďáčky, ktoré ti tu prejavujú toľko priazne, ti neklamú - ani zamak.
Mnohé sme tu totiž "zaslúžilé sedemnástky", vieš, Jirko?
Mám ti rozumieť tak, že tantus spadol až teraz?

Neviem kedy to presne spadlo,ale na tom nezalezi dolezite je ze sa nikomu nic nestalo
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
Jasne, ze sa budem branit...Viem co dokazu zenske zbrane a viem ze mozu byt pre mna velmi velmi nebezpecneeee ...No mohla,ale kto si tu pre boha nedaval pozor ???

.... no J1rko, vyzerá to že asi väčšina si tu "nedávala pozor"

a neboj, my si nebudeme sklbať vlasy ani oči vyškriabávať, to je len zdravá rivalita "sedemnástiek" o chutného "samčeka"
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
J1rko Pozri príspevok
ASi sa ustalim na neutralnom postoji,lebo nechcem aby danushka mala nepriatelky...) bite sa o mna anonymne:P
Beťárik!
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Tanče Pozri príspevok

...Jiruš, ty ďábel, tak ty sa budeš brániť? Vrrrr.
Tak toto som napísala včera.
A dnes som si pozrela tvoj profil a našla som tam tvoje " Vrrr....MLIECKO !!! "

...nie je to nejaké znamenie? Dámy čo poviete?
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
.... no J1rko, vyzerá to že asi väčšina si tu "nedávala pozor"

a neboj, my si nebudeme sklbať vlasy ani oči vyškriabávať, to je len zdravá rivalita "sedemnástiek" o chutného "samčeka"

No ta rivalita o samčeka mi pride taka sexi ...
Naposledy upravil J1rko : 25.01.08 at 17:09
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
Tak toto som napísala včera.
A dnes som si pozrela tvoj profil a našla som tam tvoje " Vrrr....MLIECKO !!! "

...nie je to nejaké znamenie? Dámy čo poviete?

Mozte len diskutovat co som tym myslel,ale nepridete na to Ale co je zle na zdravej chuti...do jedla...do sexu
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
a beťárik nie som ...som nieco viac
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

J1rko Pozri príspevok
No ta rivalita o samčeka mi pride taka sexi ...
....to sme už v divočine dievčatá?...

Inak Tanče, to s tým mliečkom som vôbec nepochopila, uniklo mi niečo?
Pozerala som do Jirkovho profilu, inak veľmi úprimnom, ale o mliečku tam nebolo veru nič.
Teraz tantus spadol mne...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
....to sme už v divočine dievčatá?...

Inak Tanče, to s tým mliečkom som vôbec nepochopila, uniklo mi niečo?
Pozerala som do Jirkovho profilu, inak veľmi úprimnom, ale o mliečku tam nebolo veru nič.
Teraz tantus spadol mne...
ale má. Ale v tom mojom prispevku nebolo podstatné to mliečko ale to vrrr. A to, že som si tu "zavrrrrcala" na J1rka a vôbec som netušila že to má aj on v profile .... naozaj neklamem.
Jedno vrrr ma pri znamení býka a to druhe:
Rodina

Momentálny rodinný stav

slobodný(á), Vrrr....MLIECKO !!!
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
ale má. Ale v tom mojom prispevku nebolo podstatné to mliečko ale to vrrr. A to, že som si tu "zavrrrrcala" na J1rka a vôbec som netušila že to má aj on v profile .... naozaj neklamem.
Jedno vrrr ma pri znamení býka a to druhe:
Rodina

Momentálny rodinný stav

slobodný(á), Vrrr....MLIECKO !!!

Vidim, ze rozoberate veci o mne Pred par minutami som sa rozisiel s jednou "priatelkou"...boli sme spolu mesiac...videli sme sa patkrat...a ani sme si nedali poriadnu pusu...neviem ako mozem s niekym takym chodit :-/..pre BOHA !!! Ved ja potrebujem byt rozmaznavany a chcem aby ma niekto híčkal pekne vo svojom naruci a hovoril mi same pekne veci !! som citlivy ...kaslem na vsetko...doma problemy...vonku problemy Par ludi mi dlzi peniaze...dokopy cca 40 000,- ... Normalne som nahnevany dnes
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
danushka Pozri príspevok
....to sme už v divočine dievčatá?...

Inak Tanče, to s tým mliečkom som vôbec nepochopila, uniklo mi niečo?
Pozerala som do Jirkovho profilu, inak veľmi úprimnom, ale o mliečku tam nebolo veru nič.
Teraz tantus spadol mne...

tak trosku by sme si mohli dat nejaku stretavku len tak sadnut niekde na kaficko a porozoberat nase zivotne osudy... kam nas vietor zavial...a tak
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať