Zavrieť

Porady

Ahojte ;) Volam sa Jirko a som novacik :)

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. Dik
Usporiadat
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
Vidim, ze rozoberate veci o mne Pred par minutami som sa rozisiel s jednou "priatelkou"...boli sme spolu mesiac...videli sme sa patkrat...a ani sme si nedali poriadnu pusu...neviem ako mozem s niekym takym chodit :-/..pre BOHA !!! Ved ja potrebujem byt rozmaznavany a chcem aby ma niekto híčkal pekne vo svojom naruci a hovoril mi same pekne veci !! som citlivy ...kaslem na vsetko...doma problemy...vonku problemy Par ludi mi dlzi peniaze...dokopy cca 40 000,- ... Normalne som nahnevany dnes
jááááj zlatko naše sladučké, neber si to tak. No načo by ti taká bola, čo ti ani pusu nedala ani pekné slovo nepovedala?
Že sa tebe páčila? Ale ty jej nie, a to nie je vzťah. No ták, usmej sa..... Nájdeš druhú a lepšiu, neboj. Ale tie dlhy si vybav.
Mimochodom, ty už podnikáš, keď máš toľko prašulov?
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
jááááj zlatko naše sladučké, neber si to tak. No načo by ti taká bola, čo ti ani pusu nedala ani pekné slovo nepovedala?
Že sa tebe páčila? Ale ty jej nie, a to nie je vzťah. No ták, usmej sa..... Nájdeš druhú a lepšiu, neboj. Ale tie dlhy si vybav.
Mimochodom, ty už podnikáš, keď máš toľko prašulov?
Nie nepacila sa mi...to som sa skor podriadil ja jej...inac v tom vztahu nebolo nic zaujimave a pekne...A ..Ano ..neoficialne by sa to dalo nazvat podnikanie ...a tie dlhy sa vybavuju dost tazko ...Myslim, ze bude za potrebie vyuzit faktor strachu
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
tak trosku by sme si mohli dat nejaku stretavku len tak sadnut niekde na kaficko a porozoberat nase zivotne osudy... kam nas vietor zavial...a tak
to je zlaté, prídeš do Prievidze?

a čo ťa viacej kvári? tá "láska" alebo tie dlhy? Či to spadlo naraz všetko na teba? Žeby depka?
Keďže spoza každého mraku nakoniec vyjde slniečko, tešíme sa zasa na tvoju dobrú náladu. Ale rady pofúkame aj tvoje rany a podporíme ťa milým láskavým slovom, keď bude zrovna zamračené.
Naposledy upravil Tanče : 25.01.08 at 20:34
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
to je zlaté, prídeš do Prievidze?

Ak mi daju vodicak do ruky nebudem vahat ani sekudnu uz len par mesiacov... a bude o jednoho nebezpecneho cloveka na ceste viac
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
Ak mi daju vodicak do ruky nebudem vahat ani sekudnu uz len par mesiacov... a bude o jednoho nebezpecneho cloveka na ceste viac
Ináč Bardejov asi bude robiť stretko, kukni [SEARCH]STRETKO - BARDEJOV[/SEARCH] ale aj v Prievidzi sa robia, žial ja som ešte ale žiadne nestihla. Dúfam že po daňovom bude nejake, to si nenecham ujst. Dúfam....
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
Ináč Bardejov asi bude robiť stretko, kukni STRETKO - BARDEJOV ale aj v Prievidzi sa robia, žial ja som ešte ale žiadne nestihla. Dúfam že po daňovom bude nejake, to si nenecham ujst. Dúfam....

No tak ja si dam stretko asi az ked budem mat vodicak,lebo sa na nikoho nemozem spoliehat v dnesnej dobe Ach jaj...zle mi je...som pojedol vsetko mozne.... a este problemy mam nejake...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
No tak ja si dam stretko asi az ked budem mat vodicak,lebo sa na nikoho nemozem spoliehat v dnesnej dobe Ach jaj...zle mi je...som pojedol vsetko mozne.... a este problemy mam nejake...

nuž, keď si taký papkáč.... choď sa prebehnúť tj. prejsť na čerstvom vzduchu,aj hlava sa ti vyvetrá
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
nuž, keď si taký papkáč.... choď sa prebehnúť tj. prejsť na čerstvom vzduchu,aj hlava sa ti vyvetrá

Teraz som sa vratil z mesta... Prestal som chodit na taekwondo...a zacinam od zajtra alebo pondelka chodit do posilnovne,takze sa pripravte na krasne telo holky
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
Teraz som sa vratil z mesta... Prestal som chodit na taekwondo...a zacinam od zajtra alebo pondelka chodit do posilnovne,takze sa pripravte na krasne telo holky
no počkaj, počkaj. Na azete píšeš že už teraz máš krajšie telo ako na tych fotkách, tak tam pricapni najčertvejšiu, (alebo aj sem)

Aler ináč sa rád obdivuješ, že?
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
no počkaj, počkaj. Na azete píšeš že už teraz máš krajšie telo ako na tych fotkách, tak tam pricapni najčertvejšiu, (alebo aj sem)

Aler ináč sa rád obdivuješ, že?

Na dobrom svetle urcite ano ...a hej...mam ovela krajsie telo ako na tych fotkach...uz su stare... cca skoro rok to bude...a este ked zacnem teraz posilnovat no ...neze si potom budete slintat na kolienka
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
Na dobrom svetle urcite ano ...a hej...mam ovela krajsie telo ako na tych fotkach...uz su stare... cca skoro rok to bude...a este ked zacnem teraz posilnovat no ...neze si potom budete slintat na kolienka

slintať nebudeme, lensi zaspomíname....
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
slintať nebudeme, lensi zaspomíname....

Dufam, ze budete slintat...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

J1rko Pozri príspevok
Dufam, ze budete slintat...

no doble, budeme!
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Som sa rozhodol, ze vsetky problemy tykajuce sa mna budem pisat do tejto temy a nebudem robit dalsie... Ha ! suhlasite ?
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Tanče Pozri príspevok
no doble, budeme!

Kedy mas narodky ?? asi ti kupim podbradnik
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

J1rko Pozri príspevok
Kedy mas narodky ?? asi ti kupim podbradnik
Jirečko, to aby si pochopil význam niektorých slov, ktoré vyznievajú možno detinsky alebo inak nepochopiteľne, to treba preštudovať výkladový slovník porady. Totiž niektoré slová tu vznikajú úplne náhodou, votrú sa nám pod kožu ako pitralon a potom ich používame vo voľných i odborných témach. Jednoducho poraďácka komunita má tu svoj spôsob komunikácie, jej zrozumiteľný. Sám uvidíš, že po určitom čase sa naučíš čítať i medzi riadkami, ale podstatu a poslanie porady nepochopíš len v tejto tebou založenej téme, bohastvo a prínos skutočne spočíva v odborných témach a v týchto odľahčujúcich sa stretávame pretože sme si tu väčšina neskutočne blízki, hoci sa v skutočnom živote nikdy nestretneme, nie preto, že by sme nechceli, len jednoducho nieto času.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
danushka Pozri príspevok
Jirečko, to aby si pochopil význam niektorých slov, ktoré vyznievajú možno detinsky alebo inak nepochopiteľne, to treba preštudovať výkladový slovník porady. Totiž niektoré slová tu vznikajú úplne náhodou, votrú sa nám pod kožu ako pitralon a potom ich používame vo voľných i odborných témach. Jednoducho poraďácka komunita má tu svoj spôsob komunikácie, jej zrozumiteľný. Sám uvidíš, že po určitom čase sa naučíš čítať i medzi riadkami, ale podstatu a poslanie porady nepochopíš len v tejto tebou založenej téme, bohastvo a prínos skutočne spočíva v odborných témach a v týchto odľahčujúcich sa stretávame pretože sme si tu väčšina neskutočne blízki, hoci sa v skutočnom živote nikdy nestretneme, nie preto, že by sme nechceli, len jednoducho nieto času.
nemas cas ?...Blbe a ... ok
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Jirko ,mám pre Teba návrh v čom podnikať :


!!!!!!!!!!!! Staň sa baličom !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
Jirko ,mám pre Teba návrh v čom podnikať :


!!!!!!!!!!!! Staň sa baličom !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majočka, ja by som tento nápad trošku poopravila..., že to Jirko pravdepodobne s tými dievčatami vie, to mu tu nik nevezme, o tom nás už presvedčil.
Otázka znie, vedia to všetci chlapi?...obávam sa, že takéto vrodené čaro mnohým chýba. Jirko by si mohol založiť agentúru s názvom ,,ŠKOLA MUŽSKÉHO ŠARMU" - ŠMŠ spol. s r.o. a poriadať tam kurzy. Ono totiž - kým sa podarí babu pozvať na kávu, treba ju najskôr niečím očariť...

No Jirko, podnikateľský zámer tu s našou pomocou vypracuješ. Dovtedy však Ťa ešte naučíme a nasmerujeme kedy už dosť, kedy ešte pokračovať, ktorú literatúru prelistovať - ak samozrejme budeš chcieť.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
danushka Pozri príspevok
Majočka, ja by som tento nápad trošku poopravila..., že to Jirko pravdepodobne s tými dievčatami vie, to mu tu nik nevezme, o tom nás už presvedčil.
Otázka znie, vedia to všetci chlapi?...obávam sa, že takéto vrodené čaro mnohým chýba. Jirko by si mohol založiť agentúru s názvom ,,ŠKOLA MUŽSKÉHO ŠARMU" - ŠMŠ spol. s r.o. a poriadať tam kurzy. Ono totiž - kým sa podarí babu pozvať na kávu, treba ju najskôr niečím očariť...

No Jirko, podnikateľský zámer tu s našou pomocou vypracuješ. Dovtedy však Ťa ešte naučíme a nasmerujeme kedy už dosť, kedy ešte pokračovať, ktorú literatúru prelistovať - ak samozrejme budeš chcieť.
Neviem, neviem danushka. Ako to tu tak občas prelistujem, nie je učeň, ako učeň...najmä, ak sa vydarí....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať