Zavrieť

Porady

nový program

uvažujem o zmene účt. programu, doteraz som mala program od IVES-u /dosovskú verziu/,WIN verzia sa mi zdá komplikovaná......poraďte ktorý program je dobrý a prehľadný / najlepšie z vlastnej skúsenosti/....za všetky odpovede ďakujem
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Názory čítaj tu http://www.porada.sk/t49366-ibeu-winibeu.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Ahoj, aj som som do konca roku 2007 robila v IBEU. Od 1. 1. 2008 som prešla na URBIS. Oproti novému WINIBEU je oveľa jednoduchší. A nie som jediná, ktorú nové IBEU vyviedlo z miery a hľadala nový program.
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Ja som si už zvykla na WinIBEU. Len tie koncoročné výkazy sa ťažšie "vyrábajú" ako v IBEU.
0 0
Anežob Anežob

Anežob je offline (nepripojený) Anežob

zamestnankyna Pozri príspevok
Ahoj, aj som som do konca roku 2007 robila v IBEU. Od 1. 1. 2008 som prešla na URBIS. Oproti novému WINIBEU je oveľa jednoduchší. A nie som jediná, ktorú nové IBEU vyviedlo z miery a hľadala nový program.
Pekne prosím, sú na porade aj názory na program URBIS ?
Díky. Ahojte.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Robím v URBISe už dva roky a som spokojná.

Pekný deň
0 0
Katka 30 Katka 30

Katka 30 je offline (nepripojený) Katka 30

pracujem v RO ktorej zriaďovateľom je obec....chceme mať rovnaké programy,čítala som o programe URBIS,zriaďovateľovi nevyhovuje "sieťovanie počítačov"ktoré pracujú v tomto programe......dostali ponuku od TOPSET-u, má niekto skúsenosti s týmto programom?
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Ja som s IBEU spokojná. Prechádzam od nového roku na WINIBEU. Mne sa zdá byť oveľa lepší ako starý program.Ak aj prejdete na iný program počítajte s problémami.Každý program má svoje muchy a na tie si treba dávať pozor. Určite si nedajte DOS verzie- sú zastaralé a treba pri nich veľa manuálnej práce, ktorú má robiť počítač za Vás. Na školení nás učili ako má prebehnúť konverzia, preto to vyzeralo také ťažké, ale samotné účtovanie ťažké nie je. Len to preklopenie z DOS a to si dám určite spraviť v IVESe.
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
WinIBEU čo sa týka účtovania, už som si zvykla. Je to v pohode. Ale čo sa týka majetku, nemáš tam viac zostáv, ktoré v IBEU boli. Nie je zostava Prírastky a úbytky za rok, miestne zoznamy nie sú vcelku, inventúrne nie sú dobré, atď.
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

To som netušila. Ja mám v majetok v 3.0 Dos verzii z 2002 a účtovníctvo v 3.9 verzii. Teraz mi to majú dať v IVESe do poriadku. Som na ten majetok teda veľmi zvedavá.
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Ja som to zistila až pri koncoročnej inventarizácii. Napr.v inventúrnych súpisoch k DHM a OTE, kde mám viac kusov toho istého majetku v rovnakej cene, mi celkovú cenu vydelilo počtom kusov, čiže mám oveľa menšiu výslednú sumu tohto majetku. A nevedia to zatiaľ opraviť.
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

A čo banka. Je prepojenie medzi e-bankou a účtovníctvom?
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Modul BANKA nevyužívam. Takže ti neviem povedať.
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

A čo modul pokladňa. Používaš ju? Treba viesť aj klasickú knihu pokladne ak budem používať tento modul? Podľa mňa je to duplicitná práca.
Tiež mi prosím odpíš, či treba vytláčať krycie listy a platobné poukazy k faktúram. Zatiaľ to nerobím, hlavná kontrolórka to nikdy nežiadala.
Ďakujem.
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Ahoj. Ani modul POKLADNICA nevyužívam. Raz za mesiac zúčtujem pokladňu cez kontované zápisy.
Krycie listy a platobné poukazy vytláčam ku každej faktúre. Veď tam sú podpisy účtovníka a aj toho kto dáva objednávku k faktúre a aj riaditeľov podpis. Myslím na platobný poukaz.
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Vďaka.Pomohla si mi. Ahoj
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Nemáš za čo.
0 0
uctovnicka uctovnicka

uctovnicka je offline (nepripojený) uctovnicka

Viaceré účtovníčky z okolia uvažujeme prejsť na VEMU - EKOS, v ktorej máme aj mzdy. Mali sme možnosť vidieť aj prezentáciu programu a zdá sa nám oveľa jednoduchšia a praktickejšia ako WINIBEU už len z toho dôvodu, že program je prispôsobený tomu, čo potrebujeme a nie, že my sa musíme prispôsobiť tomu ako to vymyslel programátor WINIBEU, čo sme mali možnosť zažiť aj na školení.
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Ja som tiež pracovala v IBEU ale v DOS a nebola som s tým spokojná. Teraz už 2 rok pracujem v MRP a som maximálne spokojná. Ono je tiež dobré ak máš program na mzdy a na účtovníctvo rovnaký pretože sa potom dajú robiť prenosy, ale tiež to nemusí byť, ak nemáš veľa operácií tak to v pohode zvládneš.
0 0
anfro11 anfro11

anfro11 je offline (nepripojený) anfro11

Rovnako sme sa rozhodli k prechodu na SW Vema Ekos a ak ma niekto skusenosti uz s Ekos-om moze ich sem umiestnit. Bude to vitane pre dalsich ktori uvazuju o zmene SW.
0 0
blazonko blazonko

blazonko je offline (nepripojený) blazonko

Ja som si zakúpila URBIS a pokúšam sa doňho zabehnúť. No nezdá sa mi, že by bol nejaký zvlášť komplikovaný. Skúsim mesiac dva robiť aj v IBEU-dos aj v URBISE aby som videla, či mi výjdu rovnaké výsledky a potom začnem účtovať v URBIS-e.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať