Zavrieť

Porady

nový program

uvažujem o zmene účt. programu, doteraz som mala program od IVES-u /dosovskú verziu/,WIN verzia sa mi zdá komplikovaná......poraďte ktorý program je dobrý a prehľadný / najlepšie z vlastnej skúsenosti/....za všetky odpovede ďakujem
Usporiadat
Oriona Oriona

Oriona je offline (nepripojený) Oriona

Väčšina škôl v Košiciach patriacich pod Magistrát, prešlo od 1.1.2009 z DOS IBEU z dôvodu mnohých problémov a ťažkopádneho programu WINIBEU po jeho odskúšaní na program VEMA EKOS, s ktorým sme spokojní. Ostatné pracujú vo WINIBEU, ale tiež sa chystajú prejsť na iný program.

Samozrejme, sem-tam sa vyskytne problém, ktorý je však rýchlo a pohodlne odstrániteľný vzdialenou správou. Ako bolo písané vyššie, výkaz FIN 7-04 sme nahadzovali ručne. Zatiaľ nevyužívame moduly, pracujeme s kontovanými zápismi. Bolo by dobré na www.vema.sk zriadiť (oživiť?) diskusiu výlučne na problémy pri účtovaní vo VEME (PaM aj účtovníctvo). Takáto diskusia funguje na stránke IVES, čo hodnotím veľmi pozitívne z dôvodu konzultácie problémov medzi užívateľmi a tvorcami programu. Bolo by prínosom, keby túto diskusiu adminoval pracovník VEMY. Zatiaľ komunikujeme buď cez skype alebo ICQ.
0 0
anfro11 anfro11

anfro11 je offline (nepripojený) anfro11

Práve možnosť variability podľa potrieb uživateľa je výhodou. Aj v zostavách vrátane HK je možnosť si pre prehľadnosť zadať podmienku zúženia výberu prípadne ju zúžiť ešte vytvorením spojenej podmienky napr. v S18 zostave v tvare: tr="12" a fz="41" a podobne. Môžem zaslať poznámky k podobným výberom niektorých zostáv ktoré vznikli na základe práve uživateľov EKOS na ZŠ či DD.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Viete mi poradiť? Účtovníctvo obce, organizačný celok vykonáva podnikateľskú činnosť, je potrebné viesť účtovníctvo ako podnikateľského subjektu alebo ako neziskovej organizácie?
0 0
MMB MMB

MMB je offline (nepripojený) MMB

Štartujeme v NORISe. Po kvartálnej uzávierke som spokojná. Pri správnom nastavení účtuje na účty rozpočtovej klasifikácie automaticky pri úhrade. Netreba sa k tomu vracať, tak ako som počula, že sa to robí vo Winibeu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať