Zavrieť

Porady

Vypisovanie DP na stránke DRSR.

Chcel som urobiť premiérové DP FO B za rok 2007 na stránke DRSR a ešte sa nedá.

Má niekto informáciu kedy už môžeme začať?
Už odbíja február a marec klepe na dvere.

Ďakujem.

apo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ak máš FormEdik, tam sú nové tlačivá DP už k dispozícii. Na stránke drsr zatiaľ nie sú editovateľné.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Niekde som započula, že začiatkom marca..ale nie som si istá. Ináč skús si stiahnuť na www.kros.sk je to tam bezplatné. A dobre sa v tom robí.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Vzhľadom nato, že oproti vlaňajšku sa v DP(FO) zmenilo asi tak jedenapol položky, si dávajú na drsr.sk riadne na čas. Ale možno to už bude v dvojitom ocenení - aj v eurách.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    ondrejvla Pozri príspevok
    Ak máš FormEdik, tam sú nové tlačivá DP už k dispozícii. Na stránke drsr zatiaľ nie sú editovateľné.
    Ja robím cez DRSR, je to zadara a na DÚ nemôžu mať výhrady že im nejdú formuláre skenovať. Niektoré softy majú s tým problém, občas mi volajú z DÚ, ale to nie sú formuláre od nás.

    Mám už odložené všetky súbory z roku 2006 takže som dúfal, že nebudem musieť nudné titulné stránky znova vypisovať. Ale asi sa tou nevyhnem, lebo za rok 2006 sa nedali použiť súbory z roku 2005.

    Voľakde mám aj ponuky na CD s formulárovými programami, ale ani som ich neotvoril lebo mám Pohodu, ktorá robí účtovné formuláre a daňové som začal robiť cez DRSR.

    Budeme chvíľu ešte čakať.

    apo

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    apo Pozri príspevok
    Budeme chvíľu ešte čakať.

    apo
    Čo ale v tom prípade, keď klient je nedočkavý?

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    smith Pozri príspevok
    Čo ale v tom prípade, keď klient je nedočkavý?
    Radšej ho pošlem k daňovému poradcovi. Ja tie hlúpe formuláre ručne písať nebudem.

    apo

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    apo Pozri príspevok
    Radšej ho pošlem k daňovému poradcovi. Ja tie hlúpe formuláre ručne písať nebudem.

    apo
    A kto zaplatí tomu poradcovi, ty alebo klient? Prepáč za provokatívnu otázku.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    smith Pozri príspevok
    A kto zaplatí tomu poradcovi, ty alebo klient? Prepáč za provokatívnu otázku.
    Prepáčim, no hádam budem musieť ja priplatiť. Ale tiež si myslím, že profíci DPoradcovia nepíšu formuláre ručne.

    apo

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Totižto ja mám presne tento problém. Klient zavolal, že potrebuje urýchlene DP (ešte nemám veľa dokladov) lebo cestuje do Anglicka, a k žiadosti o víza musí priložiť úradne preložené DP.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    smith Pozri príspevok
    Totižto ja mám presne tento problém. Klient zavolal, že potrebuje urýchlene DP (ešte nemám veľa dokladov) lebo cestuje do Anglicka, a k žiadosti o víza musí priložiť úradne preložené DP.
    Jedna firma, ktorej robím iba poradenský servis má povinnosť preukazovať finančnú spoľahlivoť a k tomu potrebuje tiež podklady z daňového priznania. Neviem teda na akých tlačivách podali DP ako PO, ale podávai ho krátko po 25. 1. hmeď po DPH. Zrejme použili formulár taký aký bol k dispozícii. V tom čase určite ešte neboli vydané nové formuláre pre rok 2007.

    apo

    Gabca je offline (nepripojený) Gabca

    som zena :-) Gabca
    na danovovm urade su k dispozicii nove tlaciva /aspon u nas/, zial na stranke drsr este nie :-(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.