Zavrieť

Porady

čínska medicína

čo hovoríte na čínsku medicínu. napr. *****. máte s tým niekto skúsenosti . *******************
Usporiadat
evicka5 evicka5

evicka5 je offline (nepripojený) evicka5

Mám v rodine človeka,ktorý sa venuje distribúcii tradičnej čínskej medicíne *****. Skúsenosti máme s cukrovkou,ktorá bola vysoká 25,5 a po užívaní produktov ***** kde kúra trvala 1,5 mesiaca cukor klesol na 7,6. V rodine užívame produkty ***** lebo nemajú vedľajšie účinky a väčšina preparátov má protirakovinové účinky.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

mam v rodine tiez ludi, ktori skusali tuto cinsku medicinu. Obaja su onkologicki pacienti a obaja maju fantasticke vysledky a zlepsenia zdravotneho stavu pocas uzivania tychto pripravkov. Lekari tomu nemozu uverit
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Myslím, že téma je SPAM.

Neprispieval by som tu. Môj názor.
0 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

http://www.porada.sk/t69346-p3-chudn...hepeworks.html - 3.strana. Prispievajuci aaandrejj a evicka5.

Nahoda?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

aaandrejj Pozri príspevok
čo hovoríte na čínsku medicínu. napr. *****. máte s tým niekto skúsenosti . *******************
aaaandrej takto sa podniká vo Zvoľene? Akože reklama zdarma? Beťár jeden... Ja som mal na ZVS starého odtiaľ. On mal tiež podobné praktiky - stále si pýtal od mladých chľeba...
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Kristína_B Pozri príspevok
http://www.porada.sk/t69346-p3-chudn...hepeworks.html - 3.strana. Prispievajuci aaandrejj a evicka5.

Nahoda?
Tieto dva nicky u mňa idú na zoznam nežiadúcich. Ich príspevky nepotrebujem vidieť.
0 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

STRELEC Pozri príspevok
Tieto dva nicky u mňa idú na zoznam nežiadúcich. Ich príspevky nepotrebujem vidieť.
http://www.porada.sk/t65088-p6-nizky-krvny-tlak.html - tiez posledna strana. Je to smiesne.. Necudovala by som sa, keby andrej a evicka bola ta ista osoba.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Zo strachu že ho niekto spozná už stiahol zo svojho profilu mailovú adresu - hrdina.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Co mate proti Cine?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
veru veru to sú ohromné rady, kúpte si to čo predávam ja... JE TO SUPER

a viete čo je to také dobré že sa na tom dá aj zarobiť nechcete to aj predávať ???

To sú dobré rady nad zlato!
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Co mate proti Cine?
Naopak, nepáči sa mi keď niekto v snahe zarobiť, chytí do ruky niečo čo je dnes v móde kupovať a začne to predávať takýmto spôsobom. Myslím si, že takéto produkty by mal odporúčať iba niekto, kto sa v tom vyzná a kto sa vie aj správať.
0 0
hejka, camelot@post.sk hejka, camelot@post.sk
Ano, mame v rodina dobre skusenosti s TCM aj s produktamy.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

hejka, [email
camelot@post.sk[/email];646618]Ano, mame v rodina dobre skusenosti s TCM aj s produktamy.
To ma byt vtip? To sa niekto registroval este aj ako camelot, len aby sem zavesil svoj historicky jediny prispevok, ze ma dobre skusenosti s produktamyy?
0 0
aaandrejj aaandrejj

aaandrejj je offline (nepripojený) aaandrejj

Richard Pozri príspevok
veru veru to sú ohromné rady, kúpte si to čo predávam ja... JE TO SUPER

a viete čo je to také dobré že sa na tom dá aj zarobiť nechcete to aj predávať ???

To sú dobré rady nad zlato!

Ja to nepredávam. a ani na tom nazarábam
0 0
aaandrejj aaandrejj

aaandrejj je offline (nepripojený) aaandrejj

Bastian Pozri príspevok
Zo strachu že ho niekto spozná už stiahol zo svojho profilu mailovú adresu - hrdina.
mailovú adresu som nestiahol mám ju stále v profile
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

aaandrejj Pozri príspevok
mailovú adresu som nestiahol mám ju stále v profile
aaaandrej tvoje príspevky boli veľavravné...
A mailovú adresu si stiahol zo svojho profilu hneď ako som sa ťa spýtal či sú takéto spôsoby vo Zvolene normálne. Pred chvíľou si si ju tam dal späť, takže neklam. Ja keby som bol na tvojom mieste, tak sa v prvom rade ospravedlním (nie mne)... stiahnem chvost a odídem. Koho tu chceš klamať?
0 0
aaandrejj aaandrejj

aaandrejj je offline (nepripojený) aaandrejj

Bastian Pozri príspevok
aaaandrej tvoje príspevky boli veľavravné...
A mailovú adresu si stiahol zo svojho profilu hneď ako som sa ťa spýtal či sú takéto spôsoby vo Zvolene normálne. Pred chvíľou si si ju tam dal späť, takže neklam. Ja keby som bol na tvojom mieste, tak sa v prvom rade ospravedlním (nie mne)... stiahnem chvost a odídem. Koho tu chceš klamať?

????????????
0 0
Kristína_B Kristína_B

Kristína_B je offline (nepripojený) Kristína_B

Myslim, ze uz sa toho povedalo dost a kazdy clovek ktory je na porade - kedze je dost inteligentny na to, aby si zapol pc a natukal www.porada.sk - si vie utvorit svoj vlastny nazor na takyto a jemu podobne prispevky o medicine "vyliecimvsetkolenzaplat" (a najlepsie tak vela, ze clovek prestane mysliet na chorobu, ved za take peniaze to proste MUSI zaberat).
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Vážení přátelé, čínská medicína je soubor zkušeností mnoha generací, zejména v Číně a Tibetu po dobu více jak 3000 let. Přestože jsem začal studovat tzv. Tradiční čínskou medicínu v r. 1991 v USA, stále jsem studium této disciplíny neukončil. Přesto vím jedno, že zkrátka a dobře, naši předkové pro nás, z množství rostlinných druhů vybrali ty nejcennější a nejpotřebnější ovocné odrůdy a obilniny, potřebné pro lidský organismus obyvatel střední Evropy. Svědčí o tom nejen zkušenosti naší přírodní medicíny, ale také i současné vědecké výsledky. Nehledejte proto exotické, dovážené rostliny, i kdyby byly z ekologicky čisté Floridy, či z Tibetu. Nehoňte se za „léčivějšími“ léčivými rostlinami. Nehledejte žádné zázračné léky, ty jsou okolo nás, na zarostlých polích a v lesích, v zahradách a ovocných sadech, na pultech obchodů i na trzích. Ve vlastním zájmu se vyhýbejte zázračným receptům z exotických krajů na léčbu chronických, nebo dietních onemocněních. Vyhýbejte se zázračným a vševědoucím prodejcům zaručeně účinných prostředků. Proč?: 1. Lidé v Indii, Číně, Japonsku nebo Americe se stravují jinak, žijí jinak a také jejich nemoci mají jinou etiologii. 2. Jelikož je léčení různých onemocnění individuální, všeobecně platné recepty neexistují. Pro mne je důležité zjistit momentální zdravotní stav pomocí EAV a následně individuelně řešit doplnění lékařské péče o alternativní technologie (u mne jednou – tou nejlepší, dle mého svědomí a zkušeností, celkem z deseti možných technologií). Čínská medicína je FILOZOFIE především o prevenci, ne o obchodu s produkty pomocí MLM. Petr
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Bastian Pozri príspevok
aaaandrej tvoje príspevky boli veľavravné...
A mailovú adresu si stiahol zo svojho profilu hneď ako som sa ťa spýtal či sú takéto spôsoby vo Zvolene normálne. Pred chvíľou si si ju tam dal späť, takže neklam. Ja keby som bol na tvojom mieste, tak sa v prvom rade ospravedlním (nie mne)... stiahnem chvost a odídem. Koho tu chceš klamať?
Tá mailová adresa je asi ako jojo - raz tam je, raz tam nie je. V tejto chvíli tam nie je
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať