Zavrieť

Porady

Výkaz preddavkov na poistne na ver. zdr. poi.

Dobry den. Pred par dnami som si zalozil zivnost, uz aj mam zivnostensky list. Zo zdravotnej poistovne, kde ma prihlasil zivnostensky urad, mi prislo tlacivo "Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie". Je to presne toto tlacivo, ktore prikladam. Chcel by som Vas poprosit o pomoc pri vyplnovani, lebo vobec netusim, co tam mam doplnit. Neviem ani ake informacie k tomu treba, no ale zhruba napisem. Som zamestnany a zaroven aj SZCO, plat v zamestnani mam minimalny. No a toto poistne za zivnost chcem platit co najmensie samozrejme, ale vsetko v ramci zakona nech je spravne. Dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    33andrea je offline (nepripojený) 33andrea

    33andrea
    Ahoj, neporadim Ti z vyplnanim , lebo nam to robi uctovnicka.
    Najlepsie bude, ak si aj Ty niekoho sikovneho rychlo zozenies. Usetris peniazky , kazdy nech robi co vie . /to usetris peniazky som myslela, ze ani nevies ako mozes nieco pozabudnut poslat, alebo chybne vyplnit...a uz to tu mas.. , urady rady davaju pokuty ./ Tak radsej niekto na koho sa v tomto budes moct spolahnut.

    kabocny je offline (nepripojený) kabocny

    kabocny
    Dakujem. Este som nemal ani cas niekoho najst. Ale mas pravdu. Radsej nech to ma na starosti niekto iny. Pekny den

    tacasina je offline (nepripojený) tacasina

    tacasina
    kabocny Pozri príspevok
    Dobry den. Pred par dnami som si zalozil zivnost, uz aj mam zivnostensky list. Zo zdravotnej poistovne, kde ma prihlasil zivnostensky urad, mi prislo tlacivo "Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie". Je to presne toto tlacivo, ktore prikladam. Chcel by som Vas poprosit o pomoc pri vyplnovani, lebo vobec netusim, co tam mam doplnit. Neviem ani ake informacie k tomu treba, no ale zhruba napisem. Som zamestnany a zaroven aj SZCO, plat v zamestnani mam minimalny. No a toto poistne za zivnost chcem platit co najmensie samozrejme, ale vsetko v ramci zakona nech je spravne. Dakujem za pomoc.
    Malo by to vyzerať asi takto

    kabocny je offline (nepripojený) kabocny

    kabocny
    dakujem. tak som tam bol a som zistil ze do 30.6.2009 nie som povinny platit, takze som napisal 0,-Sk. dakujem za pomoc

    Výkaz preddavkov na poistne na ver. zdr. poi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.