Zavrieť

Porady

Daň z príjmu v CZ

Pekný deň,
prosím Vas je tu niekto, kto má skusenost so spracovaním d.priznania v Českej republike?? Potrebujem s tým poradiť....ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    človiečik Vladimír Ozimý
    treba napísať o aký problém ide...na príjmy z čiech je tu toho dosť popísané

    HankaS je offline (nepripojený) HankaS

    HankaS
    Treba povedať o aký druh daňového priznania ide či pre fyzické alebo právnické osoby, a bolo to tu už aj rozoberané celý týždeň, skús si pohľadať
    v témach príjem ČR a daňové priznanie, alebo príjem zo zahraničia atď.

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    nike1977 Pozri príspevok
    Pekný deň,
    prosím Vas je tu niekto, kto má skusenost so spracovaním d.priznania v Českej republike?? Potrebujem s tým poradiť....ďakujem..
    A hlavne napíš, či to vyhotovuješ pre českého podnikateľa, rsp. registrovaného v Čechách, alebo na Slovensku? Prečo chceš zdaňovať v čechách?

    nike1977 je offline (nepripojený) nike1977

    nike1977
    Manžel pracoval v Slov. firme, potom ho preradili pod českú a potom späť pod slovenskú.. mám z toho hotový guláš..za ten čas čo odpracoval v CZ si musi podat daň.priznanie aj tam, pretože príjmy a aj dane boli platene tam ...uplatňovať si bude aj na mňa, lebo som v r.2007 nedosiahla prijem na 95616...a aj na dceru d. bonus

    HankaS je offline (nepripojený) HankaS

    HankaS
    Ak niekto pracuje v čechách na pracovný pomer, podáva si daňové priznanie tam, a môže si tam uplatniť aj daňový bonus na 6000 Kč na jedno, a aj odpočet na manželku, ak nemala príjem, alebo ho mala nižší.- vlastná skúsenosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.