Zavrieť

Porady

vrátenie dane

V septembri roku 2007 som sa vrátila do zamestnania po rodičovskej dovolenke. Môj príjem nepresiahol výšku ročnej čiastky odpočítatelnej položky na zamestnanca, tak by sa mi mala celá daň vrátiť. Som povinná zamestnávateľovi dokladovať príjem - rodičovský príspevok a z materskej ?? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    grupe Pozri príspevok
    V septembri roku 2007 som sa vrátila do zamestnania po rodičovskej dovolenke. Môj príjem nepresiahol výšku ročnej čiastky odpočítatelnej položky na zamestnanca, tak by sa mi mala celá daň vrátiť. Som povinná zamestnávateľovi dokladovať príjem - rodičovský príspevok a z materskej ?? dakujem
    Nie, ale na požiadanie vykonania ročného zúčtovania je trošku neskoro. Zákonom daný termín na požiadanie je 15.02.

    grupe je offline (nepripojený) grupe

    grupe
    požiadala som ho v januári, ale či tie potvrdenia môžem doložiť aj dodatočne, lebo som ich vtedy nemala, ale ked nemusím, tak to je ešte lepšie.........tvrdili mi, že musím

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    grupe Pozri príspevok
    požiadala som ho v januári, ale či tie potvrdenia môžem doložiť aj dodatočne, lebo som ich vtedy nemala, ale ked nemusím, tak to je ešte lepšie.........tvrdili mi, že musím
    Nemusiš, nemá to vplyv na odpočitateľnú položku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.