Zavrieť

Porady

kam s tym v suvahe?

Ahojte,

do akeho riadku v suvahe sa dava nezaplatena faktura za mobil? normalne medzi zav z obchodneho styku??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    zuzubalu]Dakujem, uz si nie som ista ani takymito trivialnostami...
    Ak nevieš vyplniť súvahu a výkaz ZaS pošli mi to mailom a ja Ti pošlem naspäť vyplnené
    alebo sa zajtra zastav, budem v robote

    a dones všetky podklady

    zuzubalu je offline (nepripojený) zuzubalu

    zuzubalu
    Jaaj ja som ale trulo, ja som si myslela ze si ZuzkaF. Neviem preco, Viem to vyplnit, len si radsej vsetko overujem...

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    to nevadí, v tomto frmole, nie je sa čo čudovať, ak sa rozhodneš, tak kľudne prídi, prekontrolujeme

    zuzubalu je offline (nepripojený) zuzubalu

    zuzubalu
    OK, ale myslim, ze vsetko ostatne by malo byt v poriadku, ked bude treba zavolam a opytam sa. Dakujem za pomoc. Uz ZASE.

    zuzubalu je offline (nepripojený) zuzubalu

    zuzubalu
    Aaaa uz mam aj dalsi problem, avsak nie v suvahe ale v poznamkach...

    Ak ma priatel aj zivnost tak treba pisat do poznamok ze "Spoločnosť je spoločníkom s neobmedzeným ručením v nasledovných podnikoch: a jeho zivnost???" Alebo nie?

    zuzubalu je offline (nepripojený) zuzubalu

    zuzubalu
    oukej, a tu nestastnu zmluvu s poistovnou mam uviest? Je tu taka kolonka, kam by sa to hodilo "Spôsob a výška poistenia dlhodobeho majetku".

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Tam môžeš napísať havarijné poistenie poistenie auta a sumu. Zákonné sa tam nepíše.

    zuzubalu je offline (nepripojený) zuzubalu

    zuzubalu
    a nejake spriaznene osoby mam evidovat, ci co je vlastne ta zivnost k tej s.r.o.cke, ci co je ta srocka k tej zivnosti?

    spriaznena, ovladana... ???

    uz pomaly 10 hodin a ja pri PC

    FUJ

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Zuzi, spriaznené osoby sú tuším definované v Obchodnom zákonníku. Keďže máš iba 1-osobovú s.r.o., tak sa s tým netráp, potom si to naštuduješ. Nemám pri sebe OZ, ale ide viac menej o rodinných príslušníkov, ak ma pamäť neklame.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.