Zavrieť

Porady

práca 12h/denne 6 dní v týždni

ahojte, prosím vás o radu. Dvaja moji zamestnanci sa idú striedať na týždňovky.
Teraz robia normálne 8hod/denne a majú 60 sk stravný lístok na pracovný deň.
Bohužial nemáme na 80 korunové lístky.Lenže teraz idú robiť na týždeň mimo mesta od pondelka do soboty a 12 hodín denne. Takže tam budú musieť niekde aj prespať. Keď sa vrátia, tak týždeň budú zas normálne na pracovisku 8 hod. denne.Ako to mám riešiť s tým stravným a nocľahom. Nocľah im musím preplatiť na základe nejakého dokladu, alebo je na to nejaká pevná suma na deň? A čo stravné? A čo so sobotou, keď to nieje pracovný deň? PROSÍM PORADTE MI!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Nocľah im preplatíš podľa prineseného dokladu, ak idú na týždňovku, priznáš im diety. Sobotu, tak ako všedný deň.t.z. dieta

    montina je offline (nepripojený) montina

    veselá kopa montina
    dakujem pekne, len neviem o čo vlastne ide v tých dietach, ja som to v živote nerobila. koľko to má byť?

    anka1 je offline (nepripojený) anka1

    anka1
    montina
    ahojte, prosím vás o radu. Dvaja moji zamestnanci sa idú striedať na týždňovky.
    Teraz robia normálne 8hod/denne a majú 60 sk stravný lístok na pracovný deň.
    Bohužial nemáme na 80 korunové lístky.Lenže teraz idú robiť na týždeň mimo mesta od pondelka do soboty a 12 hodín denne. Takže tam budú musieť niekde aj prespať. Keď sa vrátia, tak týždeň budú zas normálne na pracovisku 8 hod. denne.Ako to mám riešiť s tým stravným a nocľahom. Nocľah im musím preplatiť na základe nejakého dokladu, alebo je na to nejaká pevná suma na deň? A čo stravné? A čo so sobotou, keď to nieje pracovný deň? PROSÍM PORADTE MI!!!
    Montina, Ja by som im urobila cestovný príkaz na služobnú cestu a preplatila by som im ubytovanie, cestovné a stravné podľa zákona o cestovných náhradach. Ak pracovná cesta trvá:
    5 až 12 hod - stravné vo výške 80,- Sk
    nad 12 až 18 hod - stravné vo výške 122,- Sk
    nad 18 hod - stravné vo výške 188,- Sk.

    Podľa toho im vypočítaš celkové cestovné náhrady. Samozrejme za tie dni im nepatrí stravný lístok ( v tvojom prípade 60,- Sk).

    Prikladám vzor cesťáku

    práca 12h/denne 6 dní v týždni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.