Zavrieť

Porady

Stravné a vreckové do ČR

Chcela by som poprosiť niekoho kto má formulár na vyplácanie stravného a vreckového hromadne pre zamestnancov pracujúcich za slovenskú firmu v Českej republike (mám na mysli nárok na stravné, vreckové, preddavok, prepočítané kurzom, výplata v slovenských korunách, záloha v českých korunách atď.)
Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    človiečik Vladimír Ozimý
    hromadný cestovný príkaz môžete použiť len ak to vyplýva z častej zmeny pracoviska (par. 3 ods. 2)
    Ja som mala ny mysli nejakú hromadnú zostavu za všetkých zamestnancov, lebo tu ide o cca 350 ľudí, ktorí pracujú v ČR a vyplácajú im stravné a vreckové. Pre toľkých ľudí vypisovať zvlášť cestovné príkazy pre každého by bolo veľmi prácne.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Svetlana Steranková Pozri príspevok
    Ja som mala ny mysli nejakú hromadnú zostavu za všetkých zamestnancov, lebo tu ide o cca 350 ľudí, ktorí pracujú v ČR a vyplácajú im stravné a vreckové. Pre toľkých ľudí vypisovať zvlášť cestovné príkazy pre každého by bolo veľmi prácne.
    To všetci išli spoločne na tie práce do ČR a všetci tam boli rovnako dlho? Všetci majú rovnaký nárok?

    Tak použite jeden vzor vyúčtovania a pomeňte len mená. Také sa dá urobiť aj cez Word - hromadná korešpondencia. Keď máte toľko zamestnancov, musíte mať aj dostatočný počet ľudí, ktorí im robia zúčtovania miezd a cest. príkazov. Inak cest. príkaz by si mali robiť oni sami.
    človiečik Vladimír Ozimý
    Svetlana Steranková Pozri príspevok
    Ja som mala ny mysli nejakú hromadnú zostavu za všetkých zamestnancov, lebo tu ide o cca 350 ľudí, ktorí pracujú v ČR a vyplácajú im stravné a vreckové. Pre toľkých ľudí vypisovať zvlášť cestovné príkazy pre každého by bolo veľmi prácne.
    ja stále chápem hromadnú zostavu ako hromadný cestovný príkaz...t.j. uvediete mená na jeden cesťák...bohužial to nejde ak nie je splnená podmienka ktorú som uviedol...a na druhej strane vyúčtovať cesťák má zamestnanec nie zamestnávateľ...t.j. každý zamesntnanec predsa na začiatku pracovnej cestu ma mať cestovný príkaz a do 10 dní ho predložiť zamestnávateľovi na zúčtovanie kde by mal mať vypísané dôležité veci...síce prax je iná ja viem...ale nedá sa to zjednodušiť len preto že je to prácne ak to neumožňuje zákon...

    Stravné a vreckové do ČR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.