Zavrieť

Porady

PERLY NAŠICH ŽIEN

duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mi neda(lo) ale musel som to založiť.

Kamoš mi raz rozpraval, čo ma inak velmi narocnu pracu, robia pre zahranicneho zakaznika interier(y) v dopravnych prostriedkoch (nechcem konkretizovat) a riadi cosi cez 20 ludi, ako mu manželka zavola s najčastejším problemom (je na materskej). Vraj je v meste a zbadala nejake tricko a chce si ho kupit, len nevie ci to ma byt velkost 38, alebo 42.
Tak ženy, manželky, maminy. Až budete volať manželom do prace, vedzte, že mnohi nemaju vyložene nohy na stole, nesedi pri nom blondina v minisukni s prednostami velkost c.5 atd atd. I ked chapem(e), že materska dovolenka je dost blby vyraz, zamestnanie rovnako blby vyraz, lebo clovek prichadza stade vypluty jak šťovík a aspon doma hlada ako taky klud.
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Duves, máš pravdu!!!
To je odpoveď na ,,Perly našich mužov", na ten príspevok mimo témy, že? Upokoj sa, 99,9999 % poraďáčiek s tým príspevom nesúhlasilo. To, že Vám my ženy občas zavoláme do práce s otázkami alebo požiadavkami od veci, to je len preto, aby sme Vám pripomenuli, aké zlatíčka na Vás doma čakajú a ako sa na Vás tešia, až sa vrátite
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Hm, hm, jasne, teraz sa chlapi nastvali, ani sa nedivim, ale mimo toho jedneho, trochu prehnaneho, je to celkom mile, co vy, nasi najzlatsi a najmilsi popletkovia dokazujete. My vas za to milujeme, zboznujeme a hyckame, len sa niekedy sa smejeme do dlane.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

No ja by som bolo zvedavá, čo by môj drahý vymyslel, aby sem mohol napísať....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
No mňa priateľka vie "vytočiť" s telefonátmi typu: "Videla som pekné šľapky, tričko... stojí toľko a toľko. Podľa teba si ich mám alebo nemám kúpiť". A to väčšinou počas jednania s klientom.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 10.05.08 at 15:07
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
To mate trest za to, ze mate mobilne telefony, z ktorych sa da volat z ktorehokolvek predajneho miesta.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
smith Pozri príspevok
No mňa priateľka vie "vytočiť" s telefonátmi typu: "Videla som pekné šľapky, tričko... stojí toľko a toľko. Podľa teba si ich mám alebo nemám kúpiť". A to väčšinou počas jednania s klientom.
Ja byt priatelkou, tak to vylepsim, naco mame mobily s MMS?, treba sa nafotit a poslat s dotazom, paci sa ti to milacik?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Alebo si to rovno kupit, ak sa to paci.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

durisovad Pozri príspevok
Alebo si to rovno kupit, ak sa to paci.
...a nechať si to preplatiť...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
danushka Pozri príspevok
...a nechať si to preplatiť...
A potom, že kto je vykorisťovaný.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Moj muz vravi, ze ja som sa dobre vydala a on sa ogabal, no a ja mu na to, tak kto ma viac rozumu?
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

ale ak ste si nevšimli, moc na nás ženy, toho muži moc nemajú čo ohovárať a to je super, ved oni ani nevedia, čo doma majú /dobré/
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
bunovaa Pozri príspevok
ale ak ste si nevšimli, moc na nás ženy, toho muži moc nemajú čo ohovárať a to je super, ved oni ani nevedia, čo doma majú /dobré/
Ved prave. A rozmyslame o tom cely život a aj tak na to neprideme.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
duves Pozri príspevok
.... aj ja som Ti zatlieskal na založenie témy - vravím si, teraz im to vrátíme aj s úrokami...

A ako sa to vyvíja? Čo prispievateľ, to žena...

Asi to bude tým, že mi si tie perly ceníme, a nechávame si ich pre seba ...
0 0
lepka lepka

lepka je offline (nepripojený) lepka

No, prispela som do periel našich mužov,ale sem nemôžem prispieť lebo fakt manželku nemám,aj som nahovárala manžela nech sa zaregistruje,ale nechce,lebo čo by tam o mne písal,iba samé dobré veci,veď si sám nemôže pred ostatnými priznať, že by bol blbec a zle sa oženil. A preto asi chlapi nemôžete o nás ženách nič zlé napísať,veď ste si nás "dobrovoľne" vybrali a preto máte to čo ste chceli. Ale KEĎ si spomeniem na zlú vlastnosť,ktorú mám ja a môj muž nie,tak to sem isto-iste napíšem,aby bola sranda. Veď sranda musí byť aj keď chleba nebude.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No ja som sa už v tej predchádzajucej téme priznala, že veľa takýchto blbostí vyrábam ja.
Naposledy v utorok. Mala som plne auto prázdnych krabíc, nejaké ostali aj na sedačke. Cely večer som sa chcela manželovi povedať, aby išiel tie krabice vypratať, až zbytočne nedráždia zlodejov .
No zabudla som na to. A rano, ked som prišla k autu som zistila, že v záujme uľahčenia práce zlodejom som to auto ani nezamkla

(samozrejme som mu dohovorila, jak to, že po mne neskontroluje, či som to auto zamkla )
0 0
Bendymicus Bendymicus

Bendymicus je offline (nepripojený) Bendymicus

Mne sa tiez raz podarilo zabodovat... Boli sme vo Francuzsku u jedneho svokrovho klienta, svokor aj moj muz su starozitnici, akurat sa tak svokor bavil s tym francuzom o kadejakych historickych styloch a klient sa spytal svokra po francuzsky ze co ma najradsej no a ja som to nejak cele nesledovala a len tak do vetra zabila "Bolonske spagety"... Nastalo ticho....
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

[quote=Stefan2005;726738
Asi to bude tým, že mi si tie perly ceníme, a nechávame si ich pre seba ...[/quote]

...alebo pre toto:

No samozrejmé, že sa mi musí kaziť aj zrak, však tú vráskavú ženu by som už nemohol tak milovať, ako ju milujem, keby som videl ako vyzerá...

P.S.:tento výrok odznel na pomaturitnom stretnutí po 35-tich rokoch.
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Vo fitnes zazvoni mobil. Muz ho zoberie pocuva a potichu odpoveda.
-Milacik som na prechadzke v meste, maju krasne tricko, mozem si ho kupit?
-Samozrejme. odpovie muz.
-Vyborne a videla som aj pekne saty, len za 5000. Perfekne mi sedia.
-Kup si aj tie.
-Ale k nim by pasoval aj jeden nahrdelnik, len za 3000.
-No tak si ho kup.
-A pamatas na tu ponuku na novy nabytok? Volali mi bolo by to len 100000.
-Ak to dovezu este dnes tak to zaplat z mojho uctu.
-A ten predajca Merdedesu ma nahodou stretol. Ten kabriolet by bol len za 2.5 miliona. Ak ho chces zastav sa u nich dali ho umyt a priravit.
-Dnes nebudem mat cas, zastav sa u nich, zaplat ho a dovez domov Ty.
-Jej ty si dnes zlaty, uz bezim vsetko vybavit a objednam stol na veceru.
Zlozili telefony a muz sa nahlas pyta ppritomnych.
Pani, ci to je mobil???
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Bendymicus Pozri príspevok
Mne sa tiez raz podarilo zabodovat... Boli sme vo Francuzsku u jedneho svokrovho klienta, svokor aj moj muz su starozitnici, akurat sa tak svokor bavil s tym francuzom o kadejakych historickych styloch a klient sa spytal svokra po francuzsky ze co ma najradsej no a ja som to nejak cele nesledovala a len tak do vetra zabila "Bolonske spagety"... Nastalo ticho....
100 bodov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať