Zavrieť

Porady

CO SU UCTOVNE VYKAZY??

prosim vas z danoveho uradu mi dali vediet ze som zabudla prilozit danove vykazy... co su to za papiere... ktore pesne? ako sa volaju? ak som poslala normlane tlacivo mozem ich len vytlacit z netu a poslat take? samozrejme ciernobiele... dajte mi presny link dke ich najdem... nech uz nehladam ale vidim ktore presne dakujeeeeeeeeeeeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    vegoska
    prosim vas z danoveho uradu mi dali vediet ze som zabudla prilozit danove vykazy... co su to za papiere... ktore pesne? ako sa volaju? ak som poslala normlane tlacivo mozem ich len vytlacit z netu a poslat take? samozrejme ciernobiele... dajte mi presny link dke ich najdem... nech uz nehladam ale vidim ktore presne dakujeeeeeeeeeeeeem
    Ak si podala Dp a uplatňovala preukázateľné výdavky, t.j. robila si účtovníctvo mala si priložiť /v JÚ/ výkaz o príjmoch a výdavkoch a výkaz o majetku a záväzkoch každý 1x. Sú uverejnené a dajú sa vyplniť na stránke www.drsr.sk
    a berú ich aj čiernobiele

    petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

    :-) petra:-)
    Sú to :

    pre JÚ - výkaz o majetku a záväzkoch, výkaz o príjmoch a výdavkoch
    pre PÚ - výkaz ziskov a strát, súvaha

    www.drsr.sk/wps/portal/

    Vpravo sú- Rýchle voľby - zvoľte - vyplnenie tlačív na internete
    Naposledy upravil petra:-) : 11.04.05 at 09:00 Dôvod: úprava linku

    CO SU UCTOVNE VYKAZY??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.