Zavrieť

Porady

Benzín a LPG

Vo firme máme služobné auto, do ktorého tankujeme bendzín aj plyn. akým spôsobom by sa dalo odsledovať tankovanie rozdielnych PHM a odjazdených km. Môžem spriemerovať spotrebu oboch PHM, alebo vytvoriť to isté auto na ine palivo??? Alebo existuje neaký dobrý program na vedenie knihy jázd s oboma PHM...

prosiiiiiiiim poradte...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    Tento problem s kombinovanou spotrebou mam aj ja. O co by sa vsak mala opierať vnutropod. smernica, aby to bola obhajitelne pred DU?

    joo je offline (nepripojený) joo

    joo
    práve som našiel nejaký program na vedenie knihy jázd na stránke http://www.acory.sk a práve ho skúšam ale základ je že sa tam dá zvoliť či som jazdil na bendzín alebo na LPG takže skúste... Potom sa ozvite ako

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    PROSIM,PROSIM nemáte niekto takéto autíčko v podnikaní?Nestretli ste sa niekto s takouto kombinovanou spotrebou PHM? Ak niekto mate nejaky navod ako prepocitavat spotrebu v pripade plynu a benzinu, poradte, prosim!!!
    Naposledy upravil misurka : 26.04.05 at 08:03

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.