Zavrieť

Porady

Technik BOZP

Prosim Vas, neviete mi niekto poradit nejakeho technika BOZP v okoli ZH? Dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-) Hlinkovx
a odkiaľ si..?
nemáš po ruke zlaté stránky..skús si vyhľadať BEZPEČNOSŤ PRÁCE..
mám len pre Prievidzu, BB a Kremnicu..

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-) Hlinkovx
skús si fakt obvolať nejaké také firmy...
buď ktoré robia také školenia...
alebo majú priamo bezpečnosť práce na starosti...

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac luba3
Môj ujo robí BOZP,má na to živnosť,ale je z Dolného Kubína.

Paula je offline (nepripojený) Paula

Paula
M13, v jednej firme si platíme už mnoho rokov na DOVP človeka (na kal.mesiac to robí 1660 brutto), ktorý nielen skontroluje a zaškolí a preškolí, ale aj poriadne zápisy o všetkom spíše (skontroluje popri tom aj elektrinu, has. prístroje....i keď tie sa musia nechať z času na čas vymeniť i nepoužité) V druhej firme sme nechali vyškoliť človeka z vlastných radov na túto činnosť.

majus1 je offline (nepripojený) majus1

majus1
ešte nemôžem posielať súkromné správy ale ak sa ozveš dám ti na mňa kontakt...Ja robím BOZP

willma je offline (nepripojený) willma

willma
majus1 Pozri príspevok
ešte nemôžem posielať súkromné správy ale ak sa ozveš dám ti na mňa kontakt...Ja robím BOZP
budíííííček, pôvodný text je starý tri roky

pavol38 je offline (nepripojený) pavol38

pavol38
Ja mám dobrú skúsenosť s firmou HasPO, ozvi sa im. Síce sídlia na východe, ale majú pobočky aj v Topoľčanoch a robia po celom Slovensku. Riešil som s nimi BOZP aj iné veci...
Naposledy upravil ivka70 : 27.07.15 at 14:08
pavol38 Ach ja som si až teraz všimol, že to je správa z roku 2005 a nie 2015, tak pardón, moja chyba... ale snáď to niekomu dodatočne pomôže, ak by hľadal info...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.