Zavrieť

Porady

SAVČENKO

Náhodou som sa dostala na prednášku ruského MuDr. Savčenka a kukala som na tohto exota ako puk. Po zážitku z víchrice, ktorú na prednáške rozvíril som sa rozhodla absolvovať aj jeho kurz. Cítila som sa tam ako blbec, ale teraz sa na všetko akosi ináč pozerám. Je mi ľahšie, udalosti ma vedia viac pobaviť ako nervovať, psychológia pochopenia života sa mi posunula úplne kdesi inde čo je veľmi fajn....
Poznáte to tiež?
Usporiadat
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Sééérvus, Tanče. O čom bola prednáška? (Pouč mňa, neznalú.)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

anklar Pozri príspevok
Sééérvus, Tanče. O čom bola prednáška? (Pouč mňa, neznalú.)
Seeervus anklar, to bola skôr terapia. Ja by som to doporučila, ....lepší výraz by bol DOPRIALA každému kto to ešte neabsolvoval, a kto absolvoval a nepochopil, tak ZOPAKOVAŤ. A kto absolvoval a pochopil, ten sa chodí už len baviť... fakt ... zážitok... slzy ....smiech..... údiv.... rehot..... koktail pocitov....!
0 0
Beska Beska

Beska je offline (nepripojený) Beska

bola som na jednej jeho prednáške, podľa mňa je to vymývanie mozgov
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Beska Pozri príspevok
bola som na jednej jeho prednáške, podľa mňa je to vymývanie mozgov

kto sa pridá?
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
ako to tam prebiehalo?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
dar reči mu však nemožno uprieť -
http://www.ceknito.cz/video/164272
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A kolko penazi pyta za taky kurz?
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Tanče Pozri príspevok
Náhodou som sa dostala na prednášku ruského MuDr. Savčenka a kukala som na tohto exota ako puk. Po zážitku z víchrice, ktorú na prednáške rozvíril som sa rozhodla absolvovať aj jeho kurz. Cítila som sa tam ako blbec, ale teraz sa na všetko akosi ináč pozerám. Je mi ľahšie, udalosti ma vedia viac pobaviť ako nervovať, psychológia pochopenia života sa mi posunula úplne kdesi inde čo je veľmi fajn....
Poznáte to tiež?
Dôležité bude teraz na sebe pracovať a rozvíjať duchovnú stránku svojho bytia aj naďalej. Inak bude pád neodvratný!
Ale kvalitný lektor na také veci upozorní. A aj prečo sa tak deje. Držím palce Tanče, aj seminár Savčenka je dobrý krok k tomu, ako byť lepším človekom a zvyšovať pozitivitu vo vesmíre.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

linko1 Pozri príspevok
ako to tam prebiehalo?
doobeda komunikáciou s kurzantami vlastne praktikoval "terpiu", kedy nám ohhaľoval naše "bludy" v ktorých žijeme, po obede meditácia, tanec na uvoľnenie sa, potom pokračovanie z rána, večer film. V nedeľu detto.
Sú to dva dni, ale musím povedať, že človek sa tam vôbec nenudí ani neotravuje, lebo jednoducho pri ňom sa to nedá. Skrátka je to psychoterapeut, niektorých šokuje ale veľa ľuďom otvára oči, myseľ, dáva im nový zmysel života. Ovšem nie každý je na jeho "terapiu" zrelý a vie si z toho zobrať čo treba.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

hanelie Pozri príspevok
dar reči mu však nemožno uprieť -
http://www.ceknito.cz/video/164272
No to nie, ale sila je v jeho myšlienkách. Mám od neho aj skriptá, ktoré teraz čítam a fakt musím sa zastaviť takmer pri každej vete, pretože taká koncentrácia silných slov sa nedá len tak preletieť. Mňa na ňom upútalo aj to, že túto svoju psychoterapeutickú činnosť dopĺňa meditáciami, zdravou výživou, takže to nie je len čistá psychina. Začala som sa venovať aj duchovným veciam, ktoré sú také "vysoko v oblakoch" a jeho tvrdá psychorealita mi to úžasne doplnila, takže je to kompletné. Chystám aj na Ďalšie kurzy, vraj to bude záhul, ale teším sa.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

durisovad Pozri príspevok
A kolko penazi pyta za taky kurz?

3600,-Sk. Zdá sa to veľa ale:

1. veľa jeho kurzantov sa vyjadrilo tak, že napr. 20 rokov žili svoj život s ktorýcm neboli spokojní a za 3600 Sk sa im zmenil o 180 stupňov a konečne ŽIJÚ.

2. je to 21 hodinový kurz čž. hodina vyjde asi 170 Sk. Choďte nejakemu psychoterapeutovi alebo liečiteľovi a 500-vku za hodinu len tak fiknete.

Tiež som zvažovala tú sumu, ale už nezvažujem. Idem. Mne to pomohlo tiež a všetko čo mi pomáha tak cenu neskúmam.(ak je to cena v mojich možnostiach)

Ináč má web: www.savcenko.sk

sú tam kurzy, termíny, ceny, jeho články, fórum.....
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Beska Pozri príspevok
bola som na jednej jeho prednáške, podľa mňa je to vymývanie mozgov
Tiež som presvedčená o tom, že je to perfektný manipulátor. Hlavné, že neškodí, ak sa Tanče tak dobre bavila.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Tanče Pozri príspevok
doobeda komunikáciou s kurzantami vlastne praktikoval "terpiu", kedy nám ohhaľoval naše "bludy" v ktorých žijeme, po obede meditácia, tanec na uvoľnenie sa, potom pokračovanie z rána, večer film. V nedeľu detto.
Sú to dva dni, ale musím povedať, že človek sa tam vôbec nenudí ani neotravuje, lebo jednoducho pri ňom sa to nedá. Skrátka je to psychoterapeut, niektorých šokuje ale veľa ľuďom otvára oči, myseľ, dáva im nový zmysel života. Ovšem nie každý je na jeho "terapiu" zrelý a vie si z toho zobrať čo treba.


Tanče, vieš, že ťa mám rada a teší ma, že si sa tam dobre cítila. To je pozitívne a niet čo pridávať. Úplne súhlasiť však môžem len s poslednou vetou Tvojho príspevku, ktorú som zvýraznila. Tým však, zdôrazňujem, nemám v úmysle negovať p. Savčenka.
Keby som si mala vybrať, rozhodne by som si vybrala kurz alebo prednášku nášho Psychológa.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

anklar Pozri príspevok
Tiež som presvedčená o tom, že je to perfektný manipulátor. Hlavné, že neškodí, ak sa Tanče tak dobre bavila.
Ak sa dáš, tak ťa zmanipuluje!!! A o tom to je! jedna z vecí, ktorú nás učil pochopiť a nedať sa!!!
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

anklar Pozri príspevok
[/u][/b]

Tanče, vieš, že ťa mám rada a teší ma, že si sa tam dobre cítila. To je pozitívne a niet čo pridávať. Úplne súhlasiť však môžem len s poslednou vetou Tvojho príspevku, ktorú som zvýraznila. Tým však, zdôrazňujem, nemám v úmysle negovať p. Savčenka.
Keby som si mala vybrať, rozhodne by som si vybrala kurz alebo prednášku nášho Psychológa.
1. Ja súhlasím s tvojou prvou vetou!

2. Celkom nemchópem, Ty nesúhlasíš s popisom priebehu kurzu? Bola si aj ty?
3. náš Psychológ znamená kto? akože nie rus, alebo je to konkrétna osoba, keď si napísala s veľkým P?
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Tanče Pozri príspevok
1. Ja súhlasím s tvojou prvou vetou!

2. Celkom nemchópem, Ty nesúhlasíš s popisom priebehu kurzu? Bola si aj ty?
3. náš Psychológ znamená kto? akože nie rus, alebo je to konkrétna osoba, keď si napísala s veľkým P?
Asi člen Porady s týmto nickom
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Manual Pozri príspevok
Asi člen Porady s týmto nickom
hmm, je dobrýýý
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Tanče Pozri príspevok
Ak sa dáš, tak ťa zmanipuluje!!! A o tom to je! jedna z vecí, ktorú nás učil pochopiť a nedať sa!!!
He-he, pochopiť a nedať sa? Tanče, ja neviem, ako sa to robí. Teda, ako sa nedať zmanipulovať. Totiž, s každým z nás niekto a niekde manipuluje. Sústavne sme manipulovaní, ani o tom nemusíme vedieť. A väčšinou o tom nevieme. Čiže, ísť tam a dobrovoľne a, nechať sa manipulovať s cieľom, že dotyčný ma naučí ako sa nenechať manipulovať - to je nad moje chápanie a nad moje sily.
Ak chcem dosiahnuť euforický stav, ktorý si opisovala ako koktail pocitov, tak sa pozerám na augustovú/novembrovú/januárovú nočnú oblohu.

Ergo, nebola som na jeho seansách a ani nepôjdem. Napriek tomu si myslím, že určite je to jeden skvelý človek.

Dúfam, že som ťa teraz nezmanipulovala natoľko, aby sa ti Tvoj široký úsmev scvrkol na menej široký.

Manual ti vysvetlil, že Psycholog je členom Porady.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Tanče, veď vidím, že si na linke. Neodpovedáš? Nahnevala som ťa? Hm?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

anklar Pozri príspevok
Tanče, veď vidím, že si na linke. Neodpovedáš? Nahnevala som ťa? Hm?
mňa a nahnevať? Ha ha ha! Ináč máš, pravdu, naučiť sa to je makačka. Vysvetľovať sa to tu nedá, to treba zažiť. Potom to stráviť, aj pochopiť a makať....

...a nedať sa!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať