Zavrieť

Porady

SAVČENKO

Náhodou som sa dostala na prednášku ruského MuDr. Savčenka a kukala som na tohto exota ako puk. Po zážitku z víchrice, ktorú na prednáške rozvíril som sa rozhodla absolvovať aj jeho kurz. Cítila som sa tam ako blbec, ale teraz sa na všetko akosi ináč pozerám. Je mi ľahšie, udalosti ma vedia viac pobaviť ako nervovať, psychológia pochopenia života sa mi posunula úplne kdesi inde čo je veľmi fajn....
Poznáte to tiež?
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danila Pozri príspevok
To nie je diera na trhu, to je nos na ženskú dušu.
Taký fajnšmekrovský.
No ved prave. Lenze on prisiel na to, ze zenska dusa je obrovskou dierou na trhu. Kazdy hlada nejaku dierocku, marketeri ju odborne nazyvaju niche, a on nasiel hned dieru ako hrom. Urcite uz zarobil desiatky milionov aak nie, tak ich zarobi v najblizsich dnoch.

Ale to je v poriadku, ja mu prajem, ved sikovnym stastie praje.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Ajuška Pozri príspevok
Nie som Ježiš... ani láma... ani guru... ani... napriek tomu som presvedčená že to, čo zažívam je rovnako hodnotné... bez tohto pohľadu sa ani nesnažím... A je jedno či tým vyjadrujem vzťah k deťom... či partnerovi... ale je to o mojom prístupe a presvedčení... Nemusím dorásť na nikoho z uvedených... vždy a všade ma sprevádza moje vedomie a svedomie...
Veď práve, od Ježišovej lásky máme na sto honov, a ak sa ti darí zažívať a dávať lásku a je o ňu, takú akú si schopná dať a mať, aj od tvojich blízkych záujem - je to fajn. Krôčik po krôčiku.... k veľkému L.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

misomiso Pozri príspevok
No ved prave. Lenze on prisiel na to, ze zenska dusa je obrovskou dierou na trhu. Kazdy hlada nejaku dierocku, marketeri ju odborne nazyvaju niche, a on nasiel hned dieru ako hrom. Urcite uz zarobil desiatky milionov aak nie, tak ich zarobi v najblizsich dnoch.

Ale to je v poriadku, ja mu prajem, ved sikovnym stastie praje.

jóoj michal, si ty tvrdý businesman. To je aj jeho poslanie nielen job.... a mimochodom má priaznivcov aj mužského rodu!
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Danila Pozri príspevok
To nie je diera na trhu, to je nos na ženskú dušu.
Taký fajnšmekrovský.
tak to je betálne heslo!
namieto lieku budeme užívať nos na naše duše krehké, jemné, krásne, obdivuhodné.....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
misomiso Pozri príspevok
No ved prave. Lenze on prisiel na to, ze zenska dusa je obrovskou dierou na trhu. Kazdy hlada nejaku dierocku, marketeri ju odborne nazyvaju niche, a on nasiel hned dieru ako hrom. Urcite uz zarobil desiatky milionov aak nie, tak ich zarobi v najblizsich dnoch.

Ale to je v poriadku, ja mu prajem, ved sikovnym stastie praje.
Miško, nie v každej dierke ide len o prašule.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Z posledného kurzu: Partnerské a manželské vzťahy:

" Je li pro vás řešení problému dúležitejsí než vaše křivdy a hysterie, pak vám navrhuji, abyste upevnily svá pŕedsevzetí praktickým cvičením. Podstata je jednoduchá a délá sa to takto: postavte tři židle do malého kruhu. Posaďte se na jednu židli a živě, s emocemi předkládejte mnaželovi za sebe své požadavky. Nyní si přeseděte na jinou židli - a začnete odpovídať za manžela - a z třetí židle vyprávějte dojmy z toho všeho nestraně (tzn. nezaujate)
Cítite, jak se mozek namáhá? A jak se rozšířil pohled na problematiku, na sebe a na své možnosti! A to je dobře. Mozkem a židlemi jste pohýbali, teď je čas naučit se hýbat duší...."
Doktor S.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danila Pozri príspevok
Miško, nie v každej dierke ide len o prašule.
No vam nejde o prasule, ale jemu ano. Ale to je v poriadku, ved je to jeho praca, tym sa predsa zivi. Alebo si myslite, ze maka do druhej vo fabrike a potom po veceroch pomaha zenam?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
misomiso Pozri príspevok
No vam nejde o prasule, ale jemu ano. Ale to je v poriadku, ved je to jeho praca, tym sa predsa zivi. Alebo si myslite, ze maka do druhej vo fabrike a potom po veceroch pomaha zenam?
Miso, ja som pre tých, čo sa zaoberajú akýmkoľvek "psycho" tvrdá hus na šklbanie. Tohoto pána si pozriem grátis na nete, vydržím s ním 3 minúty, overím si skúškou správnosti moje životné snahy ako byť in a eto vsjo. Takže toľko dáva, koľko sme tá-ktorá ochotná brať. Ale v podstate musím priznať, že Ťa v tejto oddychovej téme rada vidím aj s Tvojim ráciom...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danila Pozri príspevok
Miso, ja som pre tých, čo sa zaoberajú akýmkoľvek "psycho" tvrdá hus na šklbanie. Tohoto pána si pozriem grátis na nete, vydržím s ním 3 minúty, overím si skúškou správnosti moje životné snahy ako byť in a eto vsjo. Takže toľko dáva, koľko sme tá-ktorá ochotná brať. Ale v podstate musím priznať, že Ťa v tejto oddychovej téme rada vidím aj s Tvojim ráciom...
Takze ty ho vykukavas zadarmo
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tanče Pozri príspevok
Z posledného kurzu: Partnerské a manželské vzťahy:

" Je li pro vás řešení problému dúležitejsí než vaše křivdy a hysterie, pak vám navrhuji, abyste upevnily svá pŕedsevzetí praktickým cvičením. Podstata je jednoduchá a délá sa to takto: postavte tři židle do malého kruhu. Posaďte se na jednu židli a živě, s emocemi předkládejte mnaželovi za sebe své požadavky. Nyní si přeseděte na jinou židli - a začnete odpovídať za manžela - a z třetí židle vyprávějte dojmy z toho všeho nestraně (tzn. nezaujate)
Cítite, jak se mozek namáhá? A jak se rozšířil pohled na problematiku, na sebe a na své možnosti! A to je dobře. Mozkem a židlemi jste pohýbali, teď je čas naučit se hýbat duší...."
Doktor S.
Hystériou netrpím. A ak zistím, že moja "krivda" je tak veľká, že ju treba riešiť, tak mi stačí jedna stolička. A na tú posadím manžela. A toľko mu toho natlačím do hlavy, že medzi tromi stoličkami by aj zablúdil.
Nič v zlom, ja Savčenka nekritizujem, určite tie jeho prednášky majú niečo do seba. Ja len toľko, že v mojom veku už celkom obstojne ovládam ako s druhým "pozametať"
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tanče Pozri príspevok
kukučka, danila, baby odkiaľ ste? Pridite 21.9. na kurz do Bojníc.-aj ostatné príbuzné.Zbera sa dobrá parta a Savčo ma narodky. kuknite si web!
stačí mi vidieť to, čo ukáže zadarmo. Zas až taký veľký dôchodok nemám
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Kazu Pozri príspevok
Hystériou netrpím. A ak zistím, že moja "krivda" je tak veľká, že ju treba riešiť, tak mi stačí jedna stolička. A na tú posadím manžela. A toľko mu toho natlačím do hlavy, že medzi tromi stoličkami by aj zablúdil.
Nič v zlom, ja Savčenka nekritizujem, určite tie jeho prednášky majú niečo do seba. Ja len toľko, že v mojom veku už celkom obstojne ovládam ako s druhým "pozametať"
jááj moja, no tak na takýto spôsob sa vždy metla nájde

ale páči sa mi tvoje spojenia "moja krivda" ..."posadím manžela".. "ako s druhým pozametať"
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

kukučka Pozri príspevok
stačí mi vidieť to, čo ukáže zadarmo. Zas až taký veľký dôchodok nemám
škoda, takže sa nestretneme... bola by prča
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tanče Pozri príspevok
jááj moja, no tak na takýto spôsob sa vždy metla nájde

ale páči sa mi tvoje spojenia "moja krivda" ..."posadím manžela".. "ako s druhým pozametať"
No teraz si ma ceeelkom zneistila
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Kazu Pozri príspevok
No teraz si ma ceeelkom zneistila
tak to som prisámvačku nemala v úmysle. ako sa má manžel?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
Miško, nie v každej dierke ide len o prašule.
...ale väčšinou áno. Buď sa z nej peniaze valia alebo v nej miznú...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
No vam nejde o prasule, ale jemu ano. Ale to je v poriadku, ved je to jeho praca, tym sa predsa zivi. Alebo si myslite, ze maka do druhej vo fabrike a potom po veceroch pomaha zenam?
Jemu možno naozaj nejde len o tie prašule. Vôbec by som sa nečudoval, keby to robil len kvôli ženám - možno im naozaj iba rád pomáha...
Niektorých chlapov priťahujú viac tie diery, z ktorých sa valia peniaze a niektorých tie kde miznú...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Bastian Pozri príspevok
Jemu možno naozaj nejde len o tie prašule. Vôbec by som sa nečudoval, keby to robil len kvôli ženám - možno im naozaj iba rád pomáha...
Niektorých chlapov priťahujú viac tie diery, z ktorých sa valia peniaze a niektorých tie kde miznú...
no a keď sa tieto dve diery spoja vznikne čo?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tanče Pozri príspevok
tak to som prisámvačku nemala v úmysle. ako sa má manžel?
Doteraz tie stoličkové besedy vždy prežil v dobrom zdraví
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tiež bude mať prednášku v Inchebe v sobotu 27.9. zase na ženskú tému. Síce do Incheby plánujem ísť, ale nežiada sa mi prednáška Savčenka - to len aby tí, čo tam pôjdu o tom vedeli.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať