Zavrieť

Porady

KUPIM PODNIKATELSKY NAPAD

AK MA NIEKTO REALNY A ORGINALNY PODNIKATELSKY NAPAD, OZVITE SA MI. URCITE SA DOHODNEME.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

Neviem ako by sa to dalo spravit - ci mam verit ja tebe ze ked ti ho poviem ci mi zan zaplatis - alebo ked mi zaplatis ci bude plan pre teba natolko dobry, nakolko si ho mozno cenim ja.

Nemam pre teba plan je to len deedukcia ;-)
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

Mal som na mysli ze by som sa financne podielal na realizacii konkretneho a prepracovaneho napadu. Urcite by sa dalo dohodnut ked je ochota. Keby mi slo len o nejaky vseobecny napad tak tych je internete nespocetne mnozstvo.
0 0
Ivan_V Ivan_V

Ivan_V je offline (nepripojený) Ivan_V

Mám presne čo hľadáš, ale nepustí ma poslať ti mail, ani súkromnú správu, lebo som nový užívateľ.
Daj si nejaký kontakt kam ti napíšem, alebo
mi pošli kontakt do mojich súkromných správ.
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

rla zavinac post.sk

musim to pisat tak lebo mi to nechce akceptovat inak
0 0
capricorn7 capricorn7

capricorn7 je offline (nepripojený) capricorn7

zdravym,mam 1 napad,uz aj predajny slogan,aj by som vedel odpovedat na 2 z 3 zakladnych otazok ekonomiky len nemam cca 5 000 000. na jeho realizaciu.
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

Ozvi sa mi na vyssie uvedeny mail. Daj vediet oblast podnikania a par info.
0 0
SCORPION SCORPION

SCORPION je offline (nepripojený) SCORPION

Stále hľadáš nejaký nápad a spoločníka?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

lacko333 Pozri príspevok
AK MA NIEKTO REALNY A ORGINALNY PODNIKATELSKY NAPAD, OZVITE SA MI. URCITE SA DOHODNEME.
Ivan_V Pozri príspevok
Mám presne čo hľadáš, ale nepustí ma poslať ti mail, ani súkromnú správu, lebo som nový užívateľ.
Daj si nejaký kontakt kam ti napíšem, alebo
mi pošli kontakt do mojich súkromných správ.
lacko333 Pozri príspevok
rla zavinac post.sk

musim to pisat tak lebo mi to nechce akceptovat inak
lacko333 Pozri príspevok
Ozvi sa mi na vyssie uvedeny mail. Daj vediet oblast podnikania a par info.
Citát prvého bodu Etikety tohoto fóra:
"1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov."
Ďakujem za porozumenie a dodržiavanie aj ďalších bodov etikety Porady (napríklad, aj bodu číslo 20).
Naposledy upravil endrju : 09.08.08 at 19:50
0 0
capricorn7 capricorn7

capricorn7 je offline (nepripojený) capricorn7

ahoj je to nieco s vyrobou nabytku a predajom,ale to je fakt kde mam istotu ze ked ti to poviem ty si to nespravys sam?
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

Vies ono je to obojstranne. Ja sa tiez mozem opytat kde budem mat istotu ze ked vrazim peniaze do podnikania s niekym, ze ma o tie peniaze neoberie. V obchodovani s nabytkom sa nevyznam, takze strach mat nemusis. Navyse si myslim ze trh s vyrobou a distribuciou nabytku je na Slovensku viac menej obsadeny.
0 0
capricorn7 capricorn7

capricorn7 je offline (nepripojený) capricorn7

myslim ze je obsadeny,len ako vsetko ostatne.aj tak si my neodpovedal:-)
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

Preco myslis ze som ti neodpovedal? Je to len a len na Tebe ci mi nieco povies a kolko mi toho povies. A potom je to samozrejme na mne ci do toho financne pojdem, alebo nie. Naozaj necakaj o do mna ze ta budem presviedcat. Navyse nikto od teba nechce aby si uvadzal konkretnych dodavatelov ci odbratelov, pretoze bez toho je napad tazko realizovatelny.

Prajem pekny den

Laco
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
V zahraničí to s investormi funguje takto (samozrejme ide o veľkých až inštitucionálnych investorov):

Investori robia výber podnikateľských nápadov, zväčša však nejde len o nápady ale aj o tím ktorý ich zrealizuje.
Investor spravidla investuje do projektov ktoré nie sú len na papieri, ale kde záujemcovia o investíciu už spravili prvé kroky smerom k rozbehnutiu biznisu.

Investor, alebo agentúra organizuje výberové konania, kde sa stretne niekoľko investorov a ešte viac ľudí (žiadateľov) s podnikateľským plánom.
Žiadatelia majú krátky čas (napr. 5 minút) na to aby sa predstavili a zaujali so svojim projektom. Ak zaujmú sú pozvaní do ďalšieho kola.
Do tých najlepších nápadov potom investori investujú rôznymi spôsobmi.
0 0
capricorn7 capricorn7

capricorn7 je offline (nepripojený) capricorn7

ja som chcel vediet ze ked ti to poviem preco by si mi mal pomoct,alebo sa delit sa ked mas peniaze tak si to spravis sam a mna posles do pr..le.a mozes my dat nejaky kontakt alebo my napis na moj mail je v profile lebo ja este nemozem posielat sukromne spravy.a mail mas blok.
0 0
capricorn7 capricorn7

capricorn7 je offline (nepripojený) capricorn7

:-)
Naposledy upravil capricorn7 : 11.08.08 at 08:27 Dôvod: zásuvný modul
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Ach jaj, ja mám nápadov a nápadov. Aj koruny by sa našli na ich zrealizovanie (nemám nákladné nápady ) Lenže nemám podporu nikoho, takže sa nemôžem pohnúť.
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

Co rozumies pod podporou? mas tie napady dotiahnute do konca?
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

co rozumies pod podporov napadov?
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Mať nápad je dnes to najmenej. Dôležité sú iné veci.
0 0
lacko333 lacko333

lacko333 je offline (nepripojený) lacko333

Je napad a napad. Napadov je plny internet, ale ked je ten napad originalny a navyse poriadne rozpracovany, moze mat niekedy cenu zlatu. Ak nie vyssiu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať