Zavrieť

Porady

stravné lístky primátora

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu, ako zúčtovavate stravné lístky primátora? Keď mi príde fa na stravné lístky napr. teraz bolo 800 ks x 74 = 59200,--, rozúčtujem to podľa príspevku, ktorý máme (40 + 24 + 8)
527/213 32000,--
335/213 19200,--
472/213 8000,--
Problém však je, že primátor nemá nárok na tých 8 Sk zo sociálneho fondu (platí 34 Sk za lístok) a ja keď mi príde takto celková faktúra, nikdy neviem, koľko z tých 800 lístkov bude brať on. Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marco04 je offline (nepripojený) marco04

    marco04
    Môj názor nemá nárok ani na tie lístky bez SF, pokial nemáte urobenú výnimku, t. z. rozšírený okrúh tých, ktorý lístky môžu dostávať.

    kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

    kunkelovaa
    Podľa nášho audítora majú starostovia a primátori nárok na SL bez príspevku zo SF. Čo sa týka toho odhodu, koľko spotrebuje SL primátor, riešim niečo podobné rôznymi pomocnými tabuľkami a odhadom podľa počtu prac. dní... zatiaľ mi to celkom vychádza, veď neobjednávaš tie SL na celý rok vopred...

    andrea_mar je offline (nepripojený) andrea_mar

    andrea_mar
    Vieš mi no napísať bližšie, popr. aj na mail. Neviem si to proste odkontrolovať 335 a 213 tak lahko ako u podnikateľa. Tam to vždy sadlo a bodka, no toto tu...Navyše sme minulý mesiac vymieňali 67 korunové lístky za 74,--, plus nejaký počiatočný stav som zdedila od predchádzajúcej kolegyne, ktora ako som teraz zistila ešte primátorovi počítala o korunu menej. Snažím sa to dať nejak dokopy a urobiť si v tom poriadok. Dakujem veľmi pekne.

    kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

    kunkelovaa
    Žiaľ, nemám to v nijakej pc forme, robím si to zatiaľ len do zošita, pretože nestíham k tomu urobiť niečo sofistikovanejšie. Ak to raz spracujem do tabuľky, pridám to sem. podstata je v tom, že si hneď pri faktúre rozdelím zhruba, kam koľko SL ide a podľa toho zúčtovávam a následne pri spotrebe odpisujem. Je to oveľa komplikovanejšie než pri podnikateľoch, ale keď si nájdeš systém, dá sa to zvládnuť.

    stravné lístky primátora

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.