Zavrieť

Porady

Ako propagovať Poradu?

Mám prosbu !

Idem si dať spraviť www.stránku - čo treba spraviť, aby som na nej mohla propagovať poradu ? -dík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Sway,
    keďže to bolo mimo témy, dovolil som si tvoj prispievok premiestniť a založiť ním novú tému.

    Ak chceš propagovať Poradu na svojej stránke, vyber si napr. baner a vlož ho do svojej stránky. Neviem kedy to budeš robiť, ale plánujem čochvíľa umiestniť aj flashový baner.
    Banery nájdeš tu:
    http://www.porada.sk/baner.htm

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    VĎAKA !!! - ak bude nejaký problém , ozvem sa.

    marion je offline (nepripojený) marion

    szčo účtovníčka marion
    Chcem sa spytat ako mozem doporucit porada.sk kamaratovi, aby ste vedeli, ze rada bola odo mna? Volakedy pri registracii sme uvadzali uzivatelske meno alebo odkial sme sa o porade dozvedeli. Teraz som si pozerala registraciu a uz som tam nic take nenasla. Dakujem.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no, napríklad tak, že ak sa kamarát tu zaregistruje,dá si tému do "http://www.porada.sk/f157-novacikovia-predstavte-sa.html
    a napíše, že si mu poradu doporučila ty...

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    A ja ju odporucam uz roky a nikomu som nikdy nehovorila, aby niekde pisal, ze som ho odporucila ja :-)

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    nika.sum Pozri príspevok
    A ja ju odporucam uz roky a nikomu som nikdy nehovorila, aby niekde pisal, ze som ho odporucila ja :-)
    ....vidíš, vidíš....a takto si prišla o ten nápis pod svojim nikom

    Ako propagovať Poradu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.