Zavrieť

Porady

Aktívny člen - propagujúci poradu

admin
Pekný deň,
rozhodol som sa vyzdvihnúť členov, ktorí propagujú poradu na svojej webstránke formou ikony obsahujúcej text: "aktívny člen propagujúci poradu".
Myslím si, že ak je niekto takto aktívny, treba ho vyzdvihnúť a zároveň sa nejak poďakovať.
Viem, že aj ďalší členovia prispievajú k šíreniu porady, možno inou formou, ale tá nie je tak ľahko kontrolovateľná z mojej strany, takže aspoň tu na tomto mieste Vám chcem rovnako poďakovať.
Povzbudzujem Vás k používaniu referencie, ktorou novo registrovaný člen upozorní, kto ho na poradu odporučil.
Usporiadat
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
Richard, musím povedať, že som bol milo prekvapený. Dúfam, že to nebudú ostatný členovia "porady" brať negatívne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Nedá mi,aby som sa s Vami nepodelila o trapas.Poradu milujem, a tak som ju doporučila jednej čerstvej absolventke VŠ. Povedala mi, že ona sa radiť nepotrebuje lebo má červený diplom. Pripadala som si po toľkých rokoch praxe pred ňou ako de...postihnutá. No marná sláva mladým patrí svet.
0 0
Viera Viera

Viera je offline (nepripojený) Viera

Veď ona sa rýchlo zobudí...

Možno...

A ak nie, tak je jej červený diplom na nič...
0 0
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
To je sila! Ako napísala Viera, ona sa rýchlo zubudí a naša porada jej bude potom dobrá.
0 0
vlado7 vlado7

vlado7 je offline (nepripojený) vlado7

Po dvoch dnoch surfovania som objavil Poradu a jedine na nej vzor zakladatelskej listiny k s.r.o. Po prezreti zopar dalsich prispevkov som sa okamzite zaregistroval. Zda sa mi ako super forum pre podnikatelov. Ja prave zacinam a dufam, ze sa tu vela naucim a neskor pomozem aj ostatnym.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Pokiaľ si zladí zariadenie bytu do červena - môže ho použiť ako vhodný dekoračný prvok, inak.... Ale možno jej krivdíme (slepá závisť). Ja by som jej to priala, aby stíhala aj bez dobrých rád - znamenalo by to totiž, že všetky zákony sú jasné, zrozumiteľné, existuje ich jediný možný výklad.... Nebol by to krásny svet, keby sme nepotrebovali PORADU? Ale o tom už ktosi dielo napísal. Volá sa že "UTÓPIA" . Priatelia, som hrozne rada že vás mám (patetické, ale inak to neviem vyjadriť)

Ľuba
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

No počula som už všeličo, ale aby bol červený diplom z VŠ patent na múdrosť to ešte nikdy. A to nepatrím určite k najmladším členom porady a čo to som vo svojom živote už počula. Mladá dáma ešte asi nepočula to správne slovenské príslovie, že človek sa učí celý život a sprostý zomrie.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Tu nám síce nikto nevynadá, že robíme reklamu iným konkurentom, ale na začiatku sa stalo, že Richard nám občas zahviezdičkoval konkurenčné www


Ale podľa mňa je to lepšie odhviezdičkované, pretože informácia:

"www.porada.sk je lepšia ako www.********.sk" je nezrozumiteľná.

Ale informácia:

"www.porada.sk je lepšia ko www.dashofer.sk" je už zrozumiteľná :p
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Votomtoje.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Poradu odporúčam na všetkých stretnutiach s kolegynkami, známymi a hlavne v poslednom období túto adresu udávam "kurzistom", ktorých vyučujem. Túto stránku odporúčam na prečítanie tým, ktorí potrebujú poradiť, aby si mohli utvoriť aj vlastný názor (z mnohých polemík) a postup, ako íst dalej. Verím, že mnoho z mojich poslucháčov uz je tu prihlasených..... Tak ich vítam medzi nami, sú zatial iba začiatočníci, ale ktohovie? O pár mesiacov môžu byť dalej.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja som sice len "debil" s dvomi maturitami, ale tu duševnu chuderu s cervenym diplomom uprimne lutujem...
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

A môj dedo má doma červených diplomov 6. Veľmi s nimi nevyskakuje, lebo ich dostal od KSČ.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

.... M3G to je za 100 bodov
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Vážne ich má.

A ešte má aj stranícke knižky, z ktorých som mu odlepoval známky do svojej zbierky, keď som bol malý. A keď to zistil, bol už našťastie rok 1989...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... vymieňal si si ich so spolužiakmi ?
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

...spolužiaci chceli, ale ja som nechcel, čo keby dedko na to prišiel a chcel ich vrátiť? Ale asi bolo dobré, že prišiel rok 89, lebo keby prišiel dedko na schôdzu a preukázal sa straníckou knižkou bez známok, asi by ho zavreli
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ja som začínajúci SZČO a Porada je pre mňa ako pre kojenca materské mlieko. Všetkým za rady ďakujem a Poradu propagujem medzi priateľmi.
0 0
xng xng

xng je offline (nepripojený) xng

Ako blesk z jasného neba mi bolo poradené - "už si bola na www.porada.sk"?. Nemala som žiaden konkrétny problém, ale v zúfalstve som otvárala všetky možné a nemožné www. stránky, kde by som sa dopátrala k neakým konkrétnym a praktickým informáciám k všeobecnému prehľadu účtovníka-ekonóma. A bez akéhokoľvek zveličovania môžem povedať, že nič lepšie som nenašla.
0 0
ORLEN ORLEN

ORLEN je offline (nepripojený) ORLEN

Ja som iba nováčik. Cítim sa tu trochu nesvoja, lebo taký senior member vzbudzuje rešpekt. Nasla som poradu náhodou, ozaj potrebuje viac propagácie.

pekný den
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Tak ťa vítame medzi nami ORLEN. Mám už síce seniora, ale toho sa nemusíš báť. Senior ešte neznamená múdry alebo neomylný. Porada je veľmi dobrá, je až neuveriteľné, koľko som sa tu naučil. A dúfam, že aj pomohol.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať