Zavrieť

Porady

Aktívny člen - propagujúci poradu

admin
Pekný deň,
rozhodol som sa vyzdvihnúť členov, ktorí propagujú poradu na svojej webstránke formou ikony obsahujúcej text: "aktívny člen propagujúci poradu".
Myslím si, že ak je niekto takto aktívny, treba ho vyzdvihnúť a zároveň sa nejak poďakovať.
Viem, že aj ďalší členovia prispievajú k šíreniu porady, možno inou formou, ale tá nie je tak ľahko kontrolovateľná z mojej strany, takže aspoň tu na tomto mieste Vám chcem rovnako poďakovať.
Povzbudzujem Vás k používaniu referencie, ktorou novo registrovaný člen upozorní, kto ho na poradu odporučil.
Usporiadat
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

ja som poradu objavila nahodou a som velmi, velmi rada, hoci na moje monotematicke zameranie na prispevkovu organizaciu mi zatial nik vela rad nedal, ale posledne dni travim tym, ze mozno to tu niekde je, iba to neviem najst. a samozrejme aktivne propagujem, lebo je tu vsetko pohromade - mzdy, personalne, ucto.... atd.
K tej dame s cervenym - je to pekne, ze ho ma, ale naozaj moze byt iba bytovym doplnkom. v praxi je to o inom.....
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Nie celkom. Tých, čo majú nábeh na červený diplom, podporujem. Je síce pravda, že na titule nevidieť, či niekto má červený alebo modrý diplom, ale tí, čo majú červený sa pri konkurze do práce radi ním pochvália - dáva im to konkurenčnú výhodu. Takže aj červený diplom je na niečo dobrý.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Ja som sa o Porade dozvedela na stránkach firmy Dashofer, kde niektorý aktívny člen Porady napísal, že aj tak je Porada najlepšia. Zo zvedavosti som sa išla pozrieť na jej stránky a odvtedy, keď mám chvíľu času tak si prechádzam informácie mojich nových kolegov z Porady. Veľmi sa mi páči tento nápad a gratulujem jeho autorom. Aj ja už hovorím: "Porada je najlepšia". Odporučila som ju švagrine a dokonca aj auditorke, ktorá o nej už síce počula, ale nemala čas sa na ňu dostať. Teším sa na ďalšie informácie, ktoré tu získam.
0 0
marion marion

marion je offline (nepripojený) marion

szčo účtovníčka
Informaciu o porada.sk som dostala od jednoho pana auditora, ktory nie je zaregistrovany :-) Som rada, ze nieco take existuje. Pracujem uz piaty rok sama doma na zivnosti a vitam moznost si precitat nazor ostatnych z branze na rozne problemy. Ako tu uz bolo povedane - bolo by utopisticke, keby sa zakony dali vylozit len jednym sposobom. To tak nefunguje, takze vdaka za vase pohlady na problematiku.

Otazka na Richarda - Ako si mozem dat odkaz na svoju stranku? Je tu niekde pripraveny zdrojak s ikonkou?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
skús si vybrať z nasledovného
http://www.porada.sk/baner.htm
môžem pomôcť pri implementácii a pod.
0 0
marion marion

marion je offline (nepripojený) marion

szčo účtovníčka
Nakoniec som nasla link v nastaveniach aj z mojim cislom. Tak som si tam dala to. marion.sk
0 0
darinka100 darinka100

darinka100 je offline (nepripojený) darinka100

rosemary
Nedá mi,aby som sa s Vami nepodelila o trapas.Poradu milujem, a tak som ju doporučila jednej čerstvej absolventke VŠ. Povedala mi, že ona sa radiť nepotrebuje lebo má červený diplom. Pripadala som si po toľkých rokoch praxe pred ňou ako de...postihnutá. No marná sláva mladým patrí svet.
ak sa čo najskôr nezobudí, tak jej ten červený diplom bude nanič....alebo, žeby nás tu bolo 1000 postihnutých? ...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Aj ja som ju našla náhodou a som závisla od porady al. Porady. Myslím, že si zaslúži to velké P. Mám skoro 30-ročnú prax a len jedno môžem povedať aj začínajúci niekedy trafí do čierneho, ale zväčša platí:

Prázdný klas hore hlavu drží, plný padá...

Človek sa učí celý život. No a v dnešnej dobe keď sa každú chvílku niečo novelizuje, veď ani niet času prelúskať všetky zákony a toto je super miesto kde nás niekto drgne, že sa čosi deje a že je nutné čosi stihnúť a poradiť si jeden druhému. No proste Porada je super a nenahradí ju červený diplom.
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Ja som sa tu dostala tiez nahodou, ked som hladala podklady k uzavierke a som rada, lebo po dvoch rokoch neaktivnej cinnosti s uctovnictvom mam co dohanat. K cervenym diplom len jedna poznamka, na kazdeho dojde a raz mozno bude hladat ta slecna rady aj tu.... Tato porada je skutocne na nezaplatenie....
0 0
terezaka terezaka

terezaka je offline (nepripojený) terezaka

manželka,matka troch dospelých detí ...viac
Ahojte všetci, ja som sa tu ocitla náhodou v zúfalstve po info...a som užasnutá,že niečo také existuje.V dnešnej dobe,keď každý je skúpi na slovo (moja skúsenosť).Toľko rád a dobrých ľudí s ochotou pomôcť druhým...ďakujem
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
terezaka
Ahojte všetci, ja som sa tu ocitla náhodou v zúfalstve po info...a som užasnutá,že niečo také existuje.V dnešnej dobe,keď každý je skúpi na slovo (moja skúsenosť).Toľko rád a dobrých ľudí s ochotou pomôcť druhým...ďakujem
Tak vitaj medzi nami, nech sa ti tu páči! Pomôž aj ty svojimi radami ostatným, a za to ďakujem aj za ostatných ĎAKUJEM!
0 0
Duša Duša

Duša je offline (nepripojený) Duša

mama štyroch detí
Tak ako v reklame milujú bublinky, ja milujem poradu. Objavila som ju náhodou, keď som bola zúfalá z registratúrneho plánu a vidíte, aj registratúra je na niečo dobrá. Odvtedy som tu každý večer. Viete ako fajn padne si "pokecať" s priateľmi pre ženu "na materskej dovolenke"?
Naposledy upravil Duša : 27.05.05 at 21:45
0 0
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
Verím, že Richard ocení aj mňa tým čestným titulom ..
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

Ahojte! Ja som sa sem tiež /aká náhoda!/ dostala náhodou. Na stránke daňového riaditeľstva som objavila link odkazujúci na túto stránku. Bolo to asi pred 2 týždňami. Odvtedy som tu tak často, ako môžem. Čítam si aj staršie príspevky. PARÁDA. Je to tu super.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať