Zavrieť

Porady

Daň z motorových vozidiel

Dobrý deň. Naša zamestnankyňa použila na na služ.cestu auto, v kt. ja ako držiteľ zapísaný jej manžel. Pokladá sa v tomto prípade naša org. ako zamestnávateľ za daňovníka podľa zák.538/2007?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    topper1 je offline (nepripojený) topper1

    topper1
    tak toto zaujíma aj mňa, čo ak zamestnanec použije vozidlo, ktorého držiteľom je iný náš zamestnanec? ďakujem
    SZČO má vozidlo + prípojné vozidlo neviem akým spôsobom vypracovať daň z motorových vozidiel za rok 2008
    Chcela som vedieť či je potrebné robiť DP na daň z morových vozidiel aj na prípojné vozidlo , ktoré má svoju ŠPZ

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    daň z motorových vozidiel sa podáva len na motorové vozidlo, to, že má prípojné vozidlo zohľadníš pri mesačnom výpočte.

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    marcelaStanakova Pozri príspevok
    Chcela som vedieť či je potrebné robiť DP na daň z morových vozidiel aj na prípojné vozidlo , ktoré má svoju ŠPZ
    Prípojné vozidlo, myslíš prívesný vozík? Ak áno, tak áno, musíš podávať aj za toto daňové priznanie.

    Daň z motorových vozidiel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.