Zavrieť

Porady

Orange TV

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte máte tu niekto od Orange FIBER TV? Ak áno máte tam STV3?
Naposledy upravil pasuliatko : 05.01.09 at 20:55
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
podla mna je maximalne ubohe čo orange robi volne visielane programy a oni ich daju za poplatok neviem kolko a tvaria sa,že je to super turbo výhodne...no otras a čo slubuju nič z toho... uprimne lutujem,že sme sa dali k nim,jedine čo ako thak funguje je net a čo je super thak to je telefon,o telke sa neda povedať nič dobre.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

to mas pravdu ja uz mam 4 setabox a je to na hovno uz som dal aj reklamaciu vzhladom na pouzivanie TV a ziadam od nich zlavu na cenach mozno aj odstupim a net je u mna super zatial.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
pasuliatko Pozri príspevok
podla mna je maximalne ubohe čo orange robi volne visielane programy a oni ich daju za poplatok neviem kolko a tvaria sa,že je to super turbo výhodne...no otras a čo slubuju nič z toho... uprimne lutujem,že sme sa dali k nim,jedine čo ako thak funguje je net a čo je super thak to je telefon,o telke sa neda povedať nič dobre.
Neblázni, každý poskytovateľ TV (kábel, vzduch) má poplatok. Ak ich chceš zadara, chytaj klasicky na anténu, alebo si kúp satelit - a tam budeš mať plno voľne šíritelných programov. Ale nezabudni, že aj satelit niečo stojí.
Čo sa týka orange TV, už sú vo výhľade nové set top boxy. TV aj fibernet funguje.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Joj ta STV3 je na 106tke
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ekopo Pozri príspevok
Neblázni, každý poskytovateľ TV (kábel, vzduch) má poplatok. Ak ich chceš zadara, chytaj klasicky na anténu, alebo si kúp satelit - a tam budeš mať plno voľne šíritelných programov. Ale nezabudni, že aj satelit niečo stojí.
Čo sa týka orange TV, už sú vo výhľade nové set top boxy. TV aj fibernet funguje.
Nove setaboxy mi slubuju uz od Oktobra a stale donesu tie iste,tvrdia ze nove sa este testuju.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
cowboyka Pozri príspevok
Nove setaboxy mi slubuju uz od Oktobra a stale donesu tie iste,tvrdia ze nove sa este testuju.
aj sa ešte budú testovať, výhľad II. polrok a WiFi
http://www.zive.sk/Spravy/Orange-Tel...5/default.aspx
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
cowboyka Pozri príspevok
Joj ta STV3 je na 106tke
u nas nie
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Slubujú a slubujú....a hov... z toho s prepáčením, aj to slúbili,že programy si budeme môcť dať do poradia ako chceme..a nič..stale len slubujú a slubujú...
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

nahravanie programov z vysielania uz malo byt funkcne pri prvom spustani fiber.a doteraz to nejde a ani nevedia kedy a ci vobec to bude mozne?????????!!!!!!!!!!!!!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

IPTV ma vela nevyhod, uz prva nevyhoda je, ze provider ma prehlad co, kto a kedy sleduje na TV
Nieje nad DVB-S
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Fero este lepsie je DVB-S2

ps: podla to kolko ste ochotny dat az box tak dokaze to iste co "slubuju" pri IPTV,,,, tj: nahravanie,, zastavenie ziveho vysielania,,,, a kooopec inych veci,,, okrem toho mate kila inych volnych programov....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
pozerali ste niekto včera večer o 20,OO markizu?aj Vám to sekalo? a pukalo? myslím obraz
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

mpca Pozri príspevok
Fero este lepsie je DVB-S2

ps: podla to kolko ste ochotny dat az box tak dokaze to iste co "slubuju" pri IPTV,,,, tj: nahravanie,, zastavenie ziveho vysielania,,,, a kooopec inych veci,,, okrem toho mate kila inych volnych programov....
No samozrejme, ze lepsie je DVB-S2, ale bohuzial, zatial toho vela v tejto norme nieje (predpokladam, ze viac ako 95% bezi v DVB-S), je pravda ze tuner pre DVB-S2 pozna aj DVB-S (naopak to neplati), ale treba pockat na nizsie ceny receiverov.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

pasuliatko Pozri príspevok
pozerali ste niekto včera večer o 20,OO markizu?aj Vám to sekalo? a pukalo? myslím obraz
Mne to robilo to iste ked sme kukali tutana a dokonca prastal aj zvuk,vsetko mozne dookola ako keby si dala pokrcenu VHS pasku do videorekordera.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
cowboyka Pozri príspevok
Mne to robilo to iste ked sme kukali tutana a dokonca prastal aj zvuk,vsetko mozne dookola ako keby si dala pokrcenu VHS pasku do videorekordera.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aj u nas a dnes sa objavovala zelena obrazovka.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Este dobre ze nie modra
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Fero11 Pozri príspevok
Este dobre ze nie modra
ešte dobré,že nie oranžová
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Asi majú problém, lebo to isté sa stalo aj mne na anténny rozvod. Zdá sa mi, že malo problém viac staníc.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
nam to robilo aj dnes ale už pomenej
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Fero11 Pozri príspevok
No samozrejme, ze lepsie je DVB-S2, ale bohuzial, zatial toho vela v tejto norme nieje (predpokladam, ze viac ako 95% bezi v DVB-S), je pravda ze tuner pre DVB-S2 pozna aj DVB-S (naopak to neplati), ale treba pockat na nizsie ceny receiverov.
Ja sa tesim ked pojdu ceny dole ale pri obojsmernom sat internete...
46,23€ pri platbe na rok vopred je trochu vela za rychlost 1024/128....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať