Zavrieť

Porady

Orange TV

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte máte tu niekto od Orange FIBER TV? Ak áno máte tam STV3?
Naposledy upravil pasuliatko : 05.01.09 at 20:55
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Ty kokso, to je tak tenký ten optický kábel? Tak ten v pohode prestrčím cez celý byt.
no hej len treba dávať pozor na jeho jemnosť a nie sú nadčený ked ti na druhý deň musia doniesť druhý kábel ked ho zlomíš
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pasuliatko Pozri príspevok
no hej len treba dávať pozor na jeho jemnosť a nie sú nadčený ked ti na druhý deň musia doniesť druhý kábel ked ho zlomíš
Teraz som volal s technikom a ten mi povedal, že kábel má cca 6 mm v priemere, v podstate ako koaxiál. Aký ty máš potom kábel, keď má 2 mm?
0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Samotny opticky kabel je tenucky ale koli ochrane sa do bytu vedie v tzv. mikrotrubicke ktora moze mat cca 5milimetrov, je tensia ako koax ale horsie sa s nou manipuluje (ohyby nemozu byt velmi ostre)
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

bobiku Pozri príspevok
už som sa pýtala a bolo mi povedané, že to mám v akcií ako balik TV+interne+pevná linka, takže to nemôžem urobiť tak , že zruším len Tv.
Tak ked si tam volala a mas aj menene setoboxi viackrat tak daj reklamaciu na sluzbu a ziadas nejake zlavy alebo znizenie ci neplatenie poplatkov za TV ja som to urobil a pochodil somdostal som zlavy na 3mes len neviem este ake cakam na pisomne vyjadrenie ci mi poslali dnes.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Chobot Pozri príspevok
posúvam...
op.kable su vedene v cca 5mm trubke /pol centimetra/
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Teraz som volal s technikom a ten mi povedal, že kábel má cca 6 mm v priemere, v podstate ako koaxiál. Aký ty máš potom kábel, keď má 2 mm?
on je velmi tenučký...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
vyr skalny Pozri príspevok
Samotny opticky kabel je tenucky ale koli ochrane sa do bytu vedie v tzv. mikrotrubicke ktora moze mat cca 5milimetrov, je tensia ako koax ale horsie sa s nou manipuluje (ohyby nemozu byt velmi ostre)
my thake nemáme..my mame len samotny kabel bez nejakej ochrany
0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Bavime sa o kabli ktory ide do bytu (zo stupacky) po zvar (prip. gelovy spoj) ktory je v krabicke cca 10x13cm. Odtial ide do konvertora opticky kabel uz bez trubicky (byva zlty zo zelenymi koncovkami) - ten je tensi a ohybnejsi a vyraba sa s roznymi dlzkami. Tzn. ak nemate konveror prilis daleko od vchodu tak to spojili pri vstupe kabla do bytu a po byte ide uz len ten tenky kablik bez trubicky.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

vyr skalny Pozri príspevok
Bavime sa o kabli ktory ide do bytu (zo stupacky) po zvar (prip. gelovy spoj) ktory je v krabicke cca 10x13cm. Odtial ide do konvertora opticky kabel uz bez trubicky (byva zlty zo zelenymi koncovkami) - ten je tensi a ohybnejsi a vyraba sa s roznymi dlzkami. Tzn. ak nemate konveror prilis daleko od vchodu tak to spojili pri vstupe kabla do bytu a po byte ide uz len ten tenky kablik bez trubicky.
Díky, tak teraz je mi to už úplne jasné. Budúci pondelok mi to prídu namontovať, najviac sa teší syn, že už nebude mať v hrách žiadne lagy.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Díky, tak teraz je mi to už úplne jasné. Budúci pondelok mi to prídu namontovať, najviac sa teší syn, že už nebude mať v hrách žiadne lagy.
a aký ste si dali domov od nich program?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pasuliatko Pozri príspevok
a aký ste si dali domov od nich program?
Však ten najvýhodnejší, v akcii - Promo.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Však ten najvýhodnejší, v akcii - Promo.
to je ten najrýchlejší internet? a máš k tomu aj telku a telefon či len net?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
http://www.orange.sk/web/predomacnos..._fibernet.html tento? to mám ja
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Áno, ten a je to balík Promo. Kúpil som len internet, TV mi nevyhovuje a pevnú linku mám.

Na rýchlosť by podľa mňa mal stačiť aj ten Promo.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Áno, ten a je to balík Promo. Kúpil som len internet, TV mi nevyhovuje a pevnú linku mám.

Na rýchlosť by podľa mňa mal stačiť aj ten Promo.
ano internet je dobrý..len ked tvrdia,že problém nie je u nich zaručene je thak im treba vynadaťa pojde všetko my mame aj telku aj telefon,
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

my máme doma všetko - s netom som spokojná nadpriemerne, telefón sa dá, no s tou telkou - dnes ideme po vyjadrenie sa k reklamácií ohľadom setaboxu - vraj nám spustili z ceny, no uvidíme, ale čo bude ďalej, to sa nevie. Ani samy nato nevedia odpovedať
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...zlaté Mágio:-)
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Magio zavisi od trafficu (i ked je to multicasting)
...zlaté DVB-S :-)
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pasuliatko Pozri príspevok
ano internet je dobrý..len ked tvrdia,že problém nie je u nich zaručene je thak im treba vynadaťa pojde všetko my mame aj telku aj telefon,
Tak včera mi to natiahli, rýchlosť dosahovala 9,5 - 11,0 Mb/s.
Naposledy upravil Chobot : 10.02.09 at 11:47
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Waw, tak to je extra super rýchlosť:-)...Chobot ma najrýchlejší net na svete.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať