Zavrieť

Porady

Orange TV

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte máte tu niekto od Orange FIBER TV? Ak áno máte tam STV3?
Naposledy upravil pasuliatko : 05.01.09 at 20:55
Usporiadat
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

máme fiber Tv aj internet a telka je nanič, stále sa nám setabox zasekáva a musíme ho reštartovať, mnohé funkcie nefungujú napr. nahrávanie, ale s internetom sme spokojný.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

reklamoval by som sluzbu pre TV a nechal by som si len NET, prip. prejdi na DVB-S
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Fero11 Pozri príspevok
reklamoval by som sluzbu pre TV a nechal by som si len NET, prip. prejdi na DVB-S
a to sa da ako?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

myslis reklamacia ? alebo prejdenie na DVB-S ?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Fero11 Pozri príspevok
myslis reklamacia ? alebo prejdenie na DVB-S ?
aj aj
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No ak mi nieco nefunguje (mrzne, seka, je potreba restartov), tak hadam klient ma narok na reklamaciu, alebo odstupenie od zmluvy.
DVB-S je satelitny prijem
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Fero11 Pozri príspevok
No ak mi nieco nefunguje (mrzne, seka, je potreba restartov), tak hadam klient ma narok na reklamaciu, alebo odstupenie od zmluvy.
DVB-S je satelitny prijem
ja som to reklamovala xy krat a budem musieť znova lebo stale dookola robí to isté. okej skusim sa ich na to opýtať
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chystám sa zaviesť si FiberNet a mám na vás, čo to už majú otázku. AKý hrubý je ten optický kábel, čo vám ide do bytu ku konvertoru? Mám už nejaké lišty, kde mi idú sieťové káble a chcem vedieť, či sa tam ešte ten optický kábel zmestí alebo či tú lištu budem musieť vymneiť za väčšiu.
0 0
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

Fero11 Pozri príspevok
No ak mi nieco nefunguje (mrzne, seka, je potreba restartov), tak hadam klient ma narok na reklamaciu, alebo odstupenie od zmluvy.
DVB-S je satelitny prijem
už som sa pýtala a bolo mi povedané, že to mám v akcií ako balik TV+interne+pevná linka, takže to nemôžem urobiť tak , že zruším len Tv.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

no ja neviem, ja to nemam, ale ak to mas ako balik v akcii, tak to asi nema zmysel rusit.
Pretoze akcie vyzeraju velmi casto takto. Ak si objednate NET, tak TV a telefon mate k tomu zadara.
Takze zrusenie ti asi nepomoze, platit budes furt rovnako, len by som ich otravoval kazdy den, niekolko krat denne
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Fero11 Pozri príspevok
no ja neviem, ja to nemam, ale ak to mas ako balik v akcii, tak to asi nema zmysel rusit.
Pretoze akcie vyzeraju velmi casto takto. Ak si objednate NET, tak TV a telefon mate k tomu zadara.
Takze zrusenie ti asi nepomoze, platit budes furt rovnako, len by som ich otravoval kazdy den, niekolko krat denne
ved my to máme prostredníctvom akcie... telka internet a telefon
0 0
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

ked tam volám a sťažujem sa na setabox, že zasekáva a vypadáva, tak mi stále tvrdia, že ich budú meniť mám počkať a tak
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

BTW nieje to setabox. ale set top box
Ja by som ich otravoval aj dalej
0 0
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

Fero11 Pozri príspevok
BTW nieje to setabox. ale set top box
Ja by som ich otravoval aj dalej
no asi mi iné ani neostáva
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobiku Pozri príspevok
ked tam volám a sťažujem sa na setabox, že zasekáva a vypadáva, tak mi stále tvrdia, že ich budú meniť mám počkať a tak
to aj mne bla bla a stále nič
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot Pozri príspevok
Chystám sa zaviesť si FiberNet a mám na vás, čo to už majú otázku. AKý hrubý je ten optický kábel, čo vám ide do bytu ku konvertoru? Mám už nejaké lišty, kde mi idú sieťové káble a chcem vedieť, či sa tam ešte ten optický kábel zmestí alebo či tú lištu budem musieť vymneiť za väčšiu.
posúvam...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Chystám sa zaviesť si FiberNet a mám na vás, čo to už majú otázku. AKý hrubý je ten optický kábel, čo vám ide do bytu ku konvertoru? Mám už nejaké lišty, kde mi idú sieťové káble a chcem vedieť, či sa tam ešte ten optický kábel zmestí alebo či tú lištu budem musieť vymneiť za väčšiu.
podla mna je dosť dlhý neviem kolko metrov len bacha na optický káblik lebo je velmi jemný a ľahko sa poškodí čo sa stalo nám doma je asi 3m dlhý +-
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pasuliatko Pozri príspevok
podla mna je dosť dlhý neviem kolko metrov len bacha na optický káblik lebo je velmi jemný a ľahko sa poškodí čo sa stalo nám doma je asi 3m dlhý +-
Díky pasuliatko za info, ale ja som chcel vedieť, aký je hrubý , teda jeho priemer, najlepšie v mm. Veď dĺžku narežie technik takú, aby dosiahol od šachty až k môjmu PC. Ale potrebujem ho prestrčiť cez viaceré steny, kde už sú nejaké diery.
Naposledy upravil Chobot : 30.01.09 at 10:00
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Díky pasuliatko za info, ale ja som chcel vedieť, aký je hrubý , teda jeho priemer, najlepšie v mm. Veď dĺžku narežie technik takú, aby dosiahol od šachty až k môjmu PC. Ale potrebujem ho prestrčiť cez viaceré steny, kde už sú nejaké diery.
náš má 2mm
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pasuliatko Pozri príspevok
náš má 2mm
Ty kokso, to je tak tenký ten optický kábel? Tak ten v pohode prestrčím cez celý byt.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať