Zavrieť

Porady

Vyčerpanie dovolenky.

Dobrý večer,
chcela by som sa spýtať ako je to s čerpáním dovolenky. Jedná sa mi napr. dovolenka za rok 2008 sa može čerpať ešte v roku 2009. Počula som, že podľa nejakého predpisu je však povolené prejsť do roku 2009 najviac 5 dní.
Mohol by mi niekto toto potvrdiť alebo vyvrátiť ?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    rondos Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    chcela by som sa spýtať ako je to s čerpáním dovolenky. Jedná sa mi napr. dovolenka za rok 2008 sa može čerpať ešte v roku 2009. Počula som, že podľa nejakého predpisu je však povolené prejsť do roku 2009 najviac 5 dní.
    Mohol by mi niekto toto potvrdiť alebo vyvrátiť ?
    Ďakujem
    Netreba počúvať táraniny JPP,(nech tá JPP povie aj predpis, podľa ktorého to tvrdí) ale pozrieť ZP, a ten nič také nepozná. Dovolenka prechádza do roku 2009 v plnom nároku, resp. jej nevyčerpanej časti. Kľudne si ju môžeš vyčerpať do konca roka.

    rondos je offline (nepripojený) rondos

    rondos
    Tak som si aj myslela, stále tak robím a som rada, že so neprešvihla žiadny predpis.
    Ďakujem

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Ak zamestnávatel neumožní zamestnancovi vyčerpať dovolenku z r.2008 ani do konca r.2009, resp. z iného dôvodu ju zamestnanec nevyčerpe ani do konca roku 2009, tak dovolenka z r.2008 mu prepadne, nemôže ju preniesť do r.2010. Výnimka je, ak mal zamestnanec nárok v r.2008 na 5týždnovú dovolenku, tak maximálne tých 5dní (nad základnú výmeru) môže zamestnávatel preplatiť, ostatné mu prepadnú.

    MOžno z tohto vzniklo to nedorozumenie, informačný šum.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    brčko Pozri príspevok
    Ak zamestnávatel neumožní zamestnancovi vyčerpať dovolenku z r.2008 ani do konca r.2009, resp. z iného dôvodu ju zamestnanec nevyčerpe ani do konca roku 2009, tak dovolenka z r.2008 mu prepadne, nemôže ju preniesť do r.2010. Výnimka je, ak mal zamestnanec nárok v r.2008 na 5týždnovú dovolenku, tak maximálne tých 5dní (nad základnú výmeru) môže zamestnávatel preplatiť, ostatné mu prepadnú.

    MOžno z tohto vzniklo to nedorozumenie, informačný šum.
    Rozmýšľala som nad tým, čím by sa dal nahradiť termín prepadnutie dovolenky, stále mi evokuje, prepadnutie sa do zabudnutia. Hoci v podstate je tomu tak.

    Vyčerpanie dovolenky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.