Zavrieť

Porady

Chorvátsko-lokality

Ahojte. Práve vyberám miesto na dovolenku. Chceme ísť niekam na súkromné ubytovanie, lebo cestovky robia viac menej len pobyty na 7 nocí a my chceme ísť na 10 nocí. Najlepšie hneď pri mori. Len sa nevieme rozhodnúť. Mali sme vybratú Privlaku, len na nete som čítala recenzie a je veľa ludí nespokojných. Tak skúšame Petrčane, Trogir, Vinišče alebo niečo pri Šibeníku. Sme dve rodiny s troma deťmi a hľadáme dobrý vstup do mora a večer by sme chceli niekam zájsť do mesta a tak, aby tam bol aj život. Poradte mi prosím kam, alebo mi napíšte neaký kontak. Ďakujem zdraví vás benaja.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    benaja Pozri príspevok
    Ahojte. Práve vyberám miesto na dovolenku. Chceme ísť niekam na súkromné ubytovanie, lebo cestovky robia viac menej len pobyty na 7 nocí a my chceme ísť na 10 nocí. Najlepšie hneď pri mori. Len sa nevieme rozhodnúť. Mali sme vybratú Privlaku, len na nete som čítala recenzie a je veľa ludí nespokojných. Tak skúšame Petrčane, Trogir, Vinišče alebo niečo pri Šibeníku. Sme dve rodiny s troma deťmi a hľadáme dobrý vstup do mora a večer by sme chceli niekam zájsť do mesta a tak, aby tam bol aj život. Poradte mi prosím kam, alebo mi napíšte neaký kontak. Ďakujem zdraví vás benaja.
    No ja som bola v Chorvatsku len jeden raz a naposledy.
    Baska voda- makarska.
    Len pre ludi s vynikajucou kondiciou, ak nebyvate hned pri mori.
    Strasny kopec, ale inak prostredie velmi pekne, len more na mna dost studene, plaze preplnene a same klamienky, Moj raj- Grecko.

    janka331 je offline (nepripojený) janka331

    janka331
    Chodíme už vyše 10 rokov do Chorvátska a sme spokojní. Je pravdou,že väčšina pláží je kamenistých, ale dá sa to. Blízko pri pláži je ubytovanie drahšie. Na súkromí sme mali aj spoločnú kuchyňu a sociálne zariadenie, ale aj samostatne. Piesková pláž je v Crikvenici a v Omiši- pri Splite.Takmer na pláži sa dá ubytovať na ostrove Pag - v meste Pag, pekný je aj ostrov Brač. More má v lete teplotu okolo 24 stupňov. My chodievame zvyčajne naslepo, ale pri väčšej skupine je lepšie si objednať ubytovanie dopredu.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    elaurie Pozri príspevok
    Trogir je naaadherne mesto, je zapisane aj v Unesco.
    ale aj dosť drahé - také chorvátske Las Vegas

    zltalienka je offline (nepripojený) zltalienka

    zltalienka
    Boli sme v Trogire a možem potvrdiť, že je tam fakt nádherne. Ubytko sme mali v súkromí na ostrove Čiovo. Nebolo drahé, ale sme boli tak 250 m od mora - bolo treba vybehnúť hore poriadnym briežkom - ale nám to nevadilo, keďže sme boli partia skoro "pubertiakov"
    Boli aj možnosti bližšie k moru = drahšie. More čisté, ľudí nie veľa, život v meste bol tuším nonstop. Odporúčam sa ubytovať niekde mimo tých najhlučnejších častí, ak idete s deťmi a za zábavou sa prepraviť (loďou) alebo prejsť podľa možností.
    Výhoda trogiru - blízko pri Splite - možnosť ďalších výletov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.