Zavrieť

Porady

materská dovolenka maximálna výška

Dobrý deň potrebovala by som poradiť.Momentálne som na rodičovskej dovolenke a plánujeme druhé dieťa.chcela by som si platiť nemocenské poistenie.Chcela by som vedieť ako to je z nemocenským poistením z max.vymeriavaceho základu?Môj pracovný pomer nebol prerušený zmluvu mám od 01.06.2004 posledný vymeriavací základ mám 464 eur (14000 SK).Budem platiť poistenie z max.základu ,alebo len doplácať z tých zvyšných 531 eur (16 000 SK).Poistená musím byť min. 270 dní.Teoreticky keď by som poistenie platila od februára 2009 a dieťa by sa narodilo v roku 2010 mala by som nárok na materskú z max.vymeriavacieho základu,ktoré obdobie by bolo brané ako rozhodujúce?Dá sa potom toto poistenie prerušiť,alebo znížiť ako to je potom po splnení podmienok?Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danica F. je offline (nepripojený) Danica F.

    Danica F.
    samozrejme

    pozri sem :
    nemozem pridat link, tak si to musis spojit, je tam spolu myslim 6 dielov :
    h t t p : / / j o z e f m i h a l . b l o g s p o t . c o m / 2 0 0 8 / 0 6 / m a t e r s k - v - r o k u - 2 0 0 8 - d i e l - i . h t m l

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    zuzinaK Pozri príspevok
    ako dam tému na správne miesto ked je zle zaradena

    Skús pozrieť :Mzdové účtovníctvo, personalistika, odvody
    -daj do vyhľadávača(hore na stránke máš políčko) slovo,alebo spojenie ktoré Ťa zaujíma
    -pozri v píspevkoch,či nenájdeš čo hľadáš, ak nie ,môžeš sa pridať k téme, alebo založiť novú
    -Požiadaj Richarda,alebo moderátora o zrušenie tohto svojho príspevku- tlačítkom "NAHLÁS"


    napr. "materská dovolenka" vo vyhľadávači Porady
    http://www.porada.sk/search.php?searchid=7234309
    Naposledy upravil arizona : 23.01.09 at 08:52 Dôvod: oprava

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    dík za upozornenie! Tie kvety boli určené do CCCC...
    Tak to dopadne, keď pracujem vo viacerých oknách...

    materská dovolenka maximálna výška

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.