Zavrieť

Porady

Program "Kniha jázd"

Neviete mi prosím Vás niekto poradiť nejaký dobrý program na evidenciu jázd? Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Kniha jázd od MRP, zákl. verzia bez DPH stojí 498,- Sk, multiverzia 1898, - bez DPH. Na internete sa dá stiahnuť demoverzia. www.mrp.sk

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Ja mám knihu jázd od CGS-Ing.Halička Jozef.Je to veľmi dobrá kniha jázd. Má nastavenú mapu republiky.Skús tel.02/62523252,fax.02/62523251.Ja mám knihu jázd v prog.MRP,ale aj tak som si kúpila túto od CGS.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Ide mi o to, aby nebol program moc náročný a dalo sa v ňom hlavne rýchlo pracovať.

    cclass je offline (nepripojený) cclass

    cclass
    Skúste Ekusoft Cesty, mám ho dlhšie a je celkom rýchly. Dokáže rátať aj stravné aj zahraničné a sťahuje ceny benzínu sám z netu.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Robím s acory, rýchlo sa v ňom pracuje má mapu SR, a veľa ďalších dobrých fukcií.
    Pekný večer
    učtovníčka
    cclass
    Skúste Ekusoft Cesty, mám ho dlhšie a je celkom rýchly. Dokáže rátať aj stravné aj zahraničné a sťahuje ceny benzínu sám z netu.
    Zaujala ma Tvoje odporúčanie na software Cesty, stiahla som si demoverziu, lebo je to presne to čo by som potrebovala a ušitrila by som veľa času, ale mám z tým nejaký problém,resp.chaos. Naplnila som základné údaje o vozidlách a pracovníkoch a chcela by som vytvárať cestovné príkazy a zároveň knihu jázd. Nejako mi to nejde.Vieš mi poradiť ako na to, lebo som už strávila na tom dosť času a neviem či je to demoverziou alebo mojou demenciou. Prosím o help.
    Naposledy upravil učtovníčka : 08.08.05 at 10:26

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.