Zavrieť

Porady

Aký mzdový program

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Chcem kúpiť mzdový program a nechcem MRP, viete poradiť niečo primerané za primeranú cenu?
Usporiadat
ebeš ebeš

ebeš je offline (nepripojený) ebeš

Môžem poradiť, ak chceš, pošli súkromnú správu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
stanca stanca

stanca je offline (nepripojený) stanca

Ja by som sa rada spýtala, aký máte, tí, ktorí používate mzdy v Money S3, na to názor? Od nového roka sa rozhodujem prejsť na tento systém a neviem, či urobím dobre, tak by som rada poznala Váš názor.Doteraz sme používali MRP.
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

ja by som si vybrala OLYMP od firmy Kros.
0 0
esprit esprit

esprit je offline (nepripojený) esprit

Ja som tiež s Olympom od Krosu spokojná. Tiež ma teší, že ak mám nejaký problém napíšem im mail a do 24 hodín mám riešenie.
0 0
Yvvetta Yvvetta

Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

ťažko pracujúca účtovníčka
Aj SOFTIP je výborný
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ja mám tiež Olymp a som veľmi spokojná. Nehovoriac o ich flexibilite, čo sa týka zmien zákonov a poradenstve. A je to aj cenovo prijateľné.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ja som tiež z radu Olymp-ionistov, spokojnosť na mojej strane
0 0
dominika dominika

dominika je offline (nepripojený) dominika

Nie je nad POHODU. A cenovo je v pohode
0 0
anina anina

anina je offline (nepripojený) anina

OLYMP-je dobry, jednoduchy, vcas aktualizovany, prijemní ludia...
Ja ho pouzivam uz 2 roky a nemala som ziaden problem, ktory by sa nevyriesil.Snad len, ze zatial nema vyriasenu evidenciu platenych 7 dni navstevy lekara.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
esprit
Ja som tiež s Olympom od Krosu spokojná. Tiež ma teší, že ak mám nejaký problém napíšem im mail a do 24 hodín mám riešenie.
súhlasím s OLYMPOM je super !!!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
anina
Snad len, ze zatial nema vyriasenu evidenciu platenych 7 dni navstevy lekara.
Anina, pokiaľ viem Olymp si sám vie odsledovať náhrady mzdy za vyšetrenie (ošetrenie) a sprevádzanie. Sú na to zložky mzdy č. 361 a 362. Ak zamestnanec prekročí nárok (7 dní), tak po zadaní zložky mzdy 361 alebo 362 (pre ôsmy a ďalšie dni) ti program vypočíta náhradu mzdy nulovú.
Sama som to ešte neskúšala, mám takých zamestnacov, ktorí robia a robia
Skús a uvidíš
0 0
anina anina

anina je offline (nepripojený) anina

Dik za tip, niekedy som to skusala, ale program počital nahrady. Je ale možné, že to v nejakej aktualizácii upravili, mrknem sa to. My mame zasa samych chorych zamestnancov, ktorí túto "vymoženosť" patrične využívajú. Keď už nič viac, tak chodia k zubárovi na celý deň.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Tiez hlasujem za Olymp mam ho uz 2 roky, maju super servis, rychli hot-line a diskusne forum na webke www.kros.sk kde prispievaju aj pracovnici zakaznickeho centra Olymp.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Doporučujem Olymp... Všetko bolo povedané.
Pekný večer
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Tiez mame Softip - pre viac zamestnancov, rychla aktualizacia cez internet, hotline / na velmi dobrej urovni / a aj v meste ma sidlo ich pobocka. Maximalna spokojnost.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Ja zasadne odporucam POHODU je vyborna a lacna komplet
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Softip sme mali v našej firme, pokiaľ viem, boli za tú cenu dosť nespoľahlivý, aspoň čo sa týka roku 2004 a za multiverziu pýtali dosť slušné peniaze, takže nie.

Inak, vďaka za rady,
rád by som sa však ešte opýtal na toto:

Olymp mzdy cena?
Olymp ročná aktualizácia cena?

Robíte niekto v MRP pod windows? Lebo mzdy pod dos boli spoľahlivé, avšak tie nechcem a MRP JÚ a PÚ pod windows malo veľa chýb. Takže nevim aké sú mzdy pod WIN.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Robi, choď na www.kros.sk , tam sa dozvieš ceny + je tam tabuľka na výpočet ceny pre tvoj soft (zadáš si tam kritéria) a cena bude na svete
0 0
MIRKA MIRKA

MIRKA je offline (nepripojený) MIRKA

proste ja
aj my máme OLYMP už dlho a nedám na nich dopustiť. aj školenie majú veľmi dobré a to pohostenie...:-)))))))

vladan: dík za radu (361 a 362)
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
MIRKA
aj my máme OLYMP už dlho a nedám na nich dopustiť. aj školenie majú veľmi dobré a to pohostenie...:-)))))))

vladan: dík za radu (361 a 362)
tak na to pohostenie chodíš :-))) a ja že kvôli školeniu :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať