Zavrieť

Porady

Rýchla smotanová torta

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

5 kelimkov kyslej smotany, 5 vanil.cukrov, trocha škorice - premiešať (nie šľahať). Do tort.formy rozložiť na dno okrúhle piškóty, poukladať na to ovocie (môže byť aj zavárané, najlepšie jahody), zaliať časťou smotanovej hmoty. Opakovať 3 x. Dať do chladničky na cca 2 hodinky.

Je to rýchle a osviežujúce. Mňam.
Usporiadat
M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Ja robím piškótovú tortu takto :
Do hrnca nakrájeme ošúpané jabĺčka, pridáme cukor podľa potreby a jeden vanilkový cukor. Zalejeme vodou a dusíme. Všetko potom vymixujeme. V deci vody rozmiešame dva zlaté klasy a pridáme ich do vymixovaných jabĺk. Všetko necháme zovrieť a trošku vychladnúť. Do misy poukladáme piškóty a na to nalejeme krém. Robíme takéto vrsty, až kým neminieme krém. Na vrch sa dá dať šllahačka a ozdboiť to jabĺčkami. Prípadne sa dá miesto šlahačky urobiť vrsta ako na normálnu smotanovú tortu.

Je to zdravé a dobré. Tak dobrú chuť.
1 0
mary21 mary21

mary21 je offline (nepripojený) mary21

Ja to robim takto:


5 kelimkov kyslej smotany, 5 vanil.cukrov, trocha škorice - premiešať (nie šľahať). Do tort.formy rozložiť na dno okrúhle piškóty, poukladať na to ovocie (môže byť aj zavárané, najlepšie jahody), zaliať časťou smotanovej hmoty. Opakovať 3 x. Dať do chladničky na cca 2 hodinky.

Akurat ze nakoniec este dam zelatinu zalezi ake mam ovocie ked jahody tak cervenu ked banan alebo ananas tak zltu aby to spolu aj ladilo heh....
je to moja najoblubenejsia torticka a moja dcera ju miluje do necelych 10minut je po nej .....mnamiky...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

M&G Pozri príspevok
Ja robím piškótovú tortu takto :
Do hrnca nakrájeme ošúpané jabĺčka, pridáme cukor podľa potreby a jeden vanilkový cukor. Zalejeme vodou a dusíme. Všetko potom vymixujeme. V deci vody rozmiešame dva zlaté klasy a pridáme ich do vymixovaných jabĺk. Všetko necháme zovrieť a trošku vychladnúť. Do misy poukladáme piškóty a na to nalejeme krém. Robíme takéto vrsty, až kým neminieme krém. Na vrch sa dá dať šllahačka a ozdboiť to jabĺčkami. Prípadne sa dá miesto šlahačky urobiť vrsta ako na normálnu smotanovú tortu.

Je to zdravé a dobré. Tak dobrú chuť.
Prikladám foto mojej jablkovej torty jabĺčka nemixujem , nechávam dusiť kúsky a do nich vlejem zlatý klas, podávam so šľahačkou
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

truch Pozri príspevok
Prikladám foto mojej jablkovej torty jabĺčka nemixujem , nechávam dusiť kúsky a do nich vlejem zlatý klas, podávam so šľahačkou
A kde je fotečka?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ja ju vidim, len sa neda zvatsit
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

nevedela som to dať väčšie, keď to dávam z mobilu, mám len takéto maličké
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch


, dala som to do albumu a odtiaľ sem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať