Zavrieť

Porady

Vyplnenie potvrdenia o prijmoch FO

Pekny nedelny vecer "pohodaci"...

viete mi prosim niekto poradit, ako vyplnit potvrdenie o prijmoch FO pre studenta?
Mam tu pripad, ked jedna studentka bola od 09-12/2008 zamestnana ako casnicka a potrebuje od zamestnavatela potvrdenie. Hruba mzda jej bola vyplatena v suhrne 5200 Sk a odvody (9%), ktore za nu zamestnavatel odviedol v suhrne 988 Sk. Staci tym padom vyplnit len riadok 01 04 a 05? Alebo je potrebne tam uviest aj cosi ine?
Dakujeeeeeeeeeeeem vopred vsetkym mudrym hlavkam, ktore mi pomozu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Iwka Pozri príspevok
    Pekny nedelny vecer "pohodaci"...

    viete mi prosim niekto poradit, ako vyplnit potvrdenie o prijmoch FO pre studenta?
    Mam tu pripad, ked jedna studentka bola od 09-12/2008 zamestnana ako casnicka a potrebuje od zamestnavatela potvrdenie. Hruba mzda jej bola vyplatena v suhrne 5200 Sk a odvody (9%), ktore za nu zamestnavatel odviedol v suhrne 988 Sk. Staci tym padom vyplnit len riadok 01 04 a 05? Alebo je potrebne tam uviest aj cosi ine?
    Dakujeeeeeeeeeeeem vopred vsetkym mudrym hlavkam, ktore mi pomozu
    to sú aké odvody 9 % ? Nebola jej zrazená 19 % daň z príjmu ?

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Iwka Pozri príspevok
    Pekny nedelny vecer "pohodaci"...

    viete mi prosim niekto poradit, ako vyplnit potvrdenie o prijmoch FO pre studenta?
    Mam tu pripad, ked jedna studentka bola od 09-12/2008 zamestnana ako casnicka a potrebuje od zamestnavatela potvrdenie. Hruba mzda jej bola vyplatena v suhrne 5200 Sk a odvody (9%), ktore za nu zamestnavatel odviedol v suhrne 988 Sk. Staci tym padom vyplnit len riadok 01 04 a 05? Alebo je potrebne tam uviest aj cosi ine?
    Dakujeeeeeeeeeeeem vopred vsetkym mudrym hlavkam, ktore mi pomozu
    Potvrdenie vyplníš v riadku 11, 12(na akom základe bola u vás zamestnaná? pri dohode neplatí žiadne poistné a pri prac. pomere 13,4%, tak neviem, odkiaľ je tých 9%) a 13. Daň bola odvedená zrážkou, pokiaľ nemala podpísané Vyhlásenie....

    Iwka je offline (nepripojený) Iwka

    Iwka
    studentka bola zamestnana na zaklade dohody o brigadnickej cinnosti....takze vyplnit aj riadky 11 a 13?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Iwka Pozri príspevok
    studentka bola zamestnana na zaklade dohody o brigadnickej cinnosti....takze vyplnit aj riadky 11 a 13?
    Áno.

    Vyplnenie potvrdenia o prijmoch FO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.