Zavrieť

Porady

Prosim pomoc!!!!

Vie mi niekto poradiť pod akú živnosť spadajú elektroinštalačné práce, poprípade montáž, rekonštrukcia a údržba elektrických zariadení? Akosi neviem najst v živnostenskom registry či ide o viazané alebo neviazané živnosti.
ďakujem
Najnovsie som nasla ze vlastne toto spada pod remeselne zivnosti od 1.1.2008 aspon si myslim teda musi byt zodpovedny zastupca ale poprosim odpoved ak niekto viete co musi splnat
teda aku kvalifikaciu alebo osvecenie zodpovedny zastupca
prosim prosim je to surne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ina , to chceš každých 5 minút zakladať novú tému s rovnakou otázkou a iným názvom? http://www.porada.sk/t105301-elektro...cne-prace.html

    Prosím, pred zadaním ďaľšej otázky si dôkladne prečítaj
    ako to funguje na porade http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

    ina5001 je offline (nepripojený) ina5001

    ina5001
    prepac 5 minut to nebolo a som tu nova vyhladavam ucim sa nik predsa uceny z neba nespadol ci hej?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ina5001 Pozri príspevok
    prepac 5 minut to nebolo a som tu nova vyhladavam ucim sa nik predsa uceny z neba nespadol ci hej?

    No bolo to 7 minút, to len zo srandy...

    K veci:

    Ak k vydaniu živnostenského oprávnenia potreboval predložiť doklad o vyučení v obore, tak to je viazaná živnosť, inak voľná.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 08.03.09 at 20:54

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Paula Pozri príspevok
    Opäť zlomená noha?
    Nemchápem.....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    ina5001 Pozri príspevok
    prepac 5 minut to nebolo a som tu nova vyhladavam ucim sa nik predsa uceny z neba nespadol ci hej?
    veď hééééj! vidíme , že si nová preto nováčikom občas prikladáme link na Etiketu, aby sa im lepšie orientovalo v začiatkoch

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Paula Pozri príspevok
    Opäť zlomená noha?
    Paula to sa Ti zase podarilo ! Richard by už mohol dohodiť nejaký smajlík oprskaného monitora

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.