Zavrieť

Porady

Poďakovanie - bodovanie

Prepáčte mi poraďáci ale už mi to nedá, aby som tu nenapísala ohľadom poďakovania a bodovania za poskytnutú pomoc. Veľakrát čítam staršie i novšie príspevky kde radia, pomáhajú a ešte ku tomu aj priložia alebo napíšu priamo zákon / alebo vysvetlia celý postup vypísania DP na niekoľko strán / poraďáci /VIP členovia/ a za svoju ochotu nedostanú ani len poďakovanie alebo aspoň ten bodík - nebudem menovať tu nikoho len som sklamaná. Nepíšem o sebe to v žiadnom prípade ale o ostatných, ktorí tu denne pomáhajú, strácajú čas aby Vám pomohli a vidím, že od Vás nezaslúžia ani len poďakovanie. Neberte to na seba, koho sa to netýka ale vidím tu strašne veľa príspevkov kde na konci za pomoc niektorí nedostanú ani len jedno slovíčko ďakujem. Verte patrí im to - dávajú svoje vedomosti Vám aj mne začo som im veľmi vdačná nakoľko niekedy nás súri aj čas a nič zato nechcú len aspoň to poďakovanie. Neide tu o to, aby čím viac bodov nazbierali ale o to, že ochotne pomôžu a pritom majú dosť svojej roboty.
Ako som písala nech nikto to nebere na seba koho sa to netýka ale skúste byť vďačnejší - skúsťe dať aspoň bodík aj za staršie príspevky, ktoré Vám pomôžu nemusíte hľadať v zákonoch a je to veľká pomoc - mne určite začo som im vdačná a viem to oceniť. Je mi z toho smutno možno niekto to zobere v zlom alebo sa urazí pritom nechcem nikoho uraziť len upozorniť, že nemusia nám pomáhať ale chcú.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ja tu doplním pohľad z druhej strany.

    Rád vidím hocijakú reakciu zadávateľa otázky na moju odpoveď, pretože tak mi je jasné, že zadávateľ si moju odpoveď aj prečítal a námaha pri písaní odpovede tak nevyšla nazmar.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..jaj, moja, ty si asi nečítala tých zopár rezolútnych výkrikov:..."povedzte mi to hneď, nechce sa mi hľadať!!!...

    ..právom patrí poďakovanie za snahu a pomoc..ja by som to slovko dala povinne do výbavy príspevku a pokiaľ by tam nebolo napísané, neodoslal by sa...

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Pepsikova máš pravdu práve keď som hľadala boli to staršie príspevky a nie sú tam ani len ďakujem. Tie novšie nespomínam nakoľko niektorí nemusia tu byť aj dlhšie - ako ja teraz cez daňové riešim len súrne veci. Zo mňa už sa stala závisláčka asi budem musieť ísť na Čiernu horu - aby ma zbavili závislosti na porade.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Chcela by som obodovat jednu osobku, ale ked stlacim OCENUJEM, len sa mi to vysvieti na cerveno a nic... Co robim zle, poradte mi, prosim.
    Elena Navrátilová
    Monika C. Pozri príspevok
    Pepsikova máš pravdu práve keď som hľadala boli to staršie príspevky a nie sú tam ani len ďakujem. Tie novšie nespomínam nakoľko niektorí nemusia tu byť aj dlhšie - ako ja teraz cez daňové riešim len súrne veci. Zo mňa už sa stala závisláčka asi budem musieť ísť na Čiernu horu - aby ma zbavili závislosti na porade.
    Monika, Predná hora by Ti takto nestačila? Čierna hora je predsa až kdesi v Rmunskuhttp://sk.wikipedia.org/wiki/Čierna_Hora.
    Naposledy upravil Elena Navrátilová : 25.03.09 at 16:14

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    Elena Navrátilová Pozri príspevok
    Monika, Predná hora by Ti takto nestačila? Čierna hora je predsa až kdesi v Rumunsku.
    A nie v bývalej Juhoslávii ?

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    wagner Pozri príspevok
    a nechceš oceniť tú osôbku, ktorá je menej prijateľná? KM?
    Chcela som ocenit uplne inu osobku - tu, ktora pomaha s OMEGOU. Na treti pokus sa mi to podarilo.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Prepáčte mi, neviem kam zaradiť moju prosbu, žiadosť.... ale na základe nejakých udalostí, by som chcela poprosiť zrušiť všetky moje body, všetky súhlasy, všetky mojich cca 4200 príspevkov, kt. sa týkajú profilu betka.

    Ďakujem,

    Pozn. Neviem, kde sa to teraz nahlasuje.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    betka Pozri príspevok
    Prepáčte mi, neviem kam zaradiť moju prosbu, žiadosť.... ale na základe nejakých udalostí, by som chcela poprosiť zrušiť všetky moje body, všetky súhlasy, všetky mojich cca 4200 príspevkov, kt. sa týkajú profilu betka.

    Ďakujem,

    Pozn. Neviem, kde sa to teraz nahlasuje.
    Je to síce Tvoja vec, ale musí Ťa k tomu čosi viesť. Snáď Ti bolo ublížené?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    betka Pozri príspevok
    Prepáčte mi, neviem kam zaradiť moju prosbu, žiadosť.... ale na základe nejakých udalostí, by som chcela poprosiť zrušiť všetky moje body, všetky súhlasy, všetky mojich cca 4200 príspevkov, kt. sa týkajú profilu betka.

    Ďakujem,

    Pozn. Neviem, kde sa to teraz nahlasuje.
    betka, zrušiť Tvoj profil a všetky príspevky môže Richard,alebo moderátori.

    Ale je to vážne rozhodnutie, ktoré sa už nedá vrátiť späť!!!

    Neviem, prečo si sa tak rozhodla, ale Tvoje príspevky by mnohým chýbali
    Nerozmyslíš si to?

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Ahojte. Vysvetlenie ako sa to povie cez Košice....

    Som výbušná povaha, a ľahko sa dám vytočiť, keď sa niečo koná mimo pravidiel, mimo zákona, keď sa niekomu stane krivda, a neexistuje spravodlivosť.
    MAnžel ma 10 rokov učí, najskôr si trikrát premysli a potom konaj. JA jednoducho najskôr konám a potom znášam dôsledy mojich skutkov. Potom ma to mrzí, ale vždy. (nedám si skákať po hlave).

    Stala sa mi jedna vec mimo porady pri čítaní, ktorá ma nasrdila. Už som sa s ňou niekde stretla ......... Aká .....????

    Po úvahe dvoch dní som si povedala, že za to predsa nemôžu všetci ľudia, lebo sme všetci jedinečný ako osobnosti, aj tí napr. zlí. A preto som sa rozhodla, že budem prispievať hlavne v rámci citácií zákona a nebudem sa rozpisovať, fantazírovať, prečo si myslím, že je to tak, a nie onak. Nebudem kúskovať odseky po odsekoch a vysvetľovať, lebo sa opať pri čítaní mimo porady napajedím až takým spôsobom ako v mojom predošlom príspevku..... (príspevok si môžete domyslieť, ako chcete, preto som to napísala cez Košice )

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    betka Pozri príspevok
    Ahojte. Vysvetlenie ako sa to povie cez Košice....

    Som výbušná povaha, a ľahko sa dám vytočiť, keď sa niečo koná mimo pravidiel, mimo zákona, keď sa niekomu stane krivda, a neexistuje spravodlivosť.
    MAnžel ma 10 rokov učí, najskôr si trikrát premysli a potom konaj. JA jednoducho najskôr konám a potom znášam dôsledy mojich skutkov. Potom ma to mrzí, ale vždy. (nedám si skákať po hlave).

    Stala sa mi jedna vec mimo porady pri čítaní, ktorá ma nasrdila. Už som sa s ňou niekde stretla ......... Aká .....????

    Po úvahe dvoch dní som si povedala, že za to predsa nemôžu všetci ľudia, lebo sme všetci jedinečný ako osobnosti, aj tí napr. zlí. A preto som sa rozhodla, že budem prispievať hlavne v rámci citácií zákona a nebudem sa rozpisovať, fantazírovať, prečo si myslím, že je to tak, a nie onak. Nebudem kúskovať odseky po odsekoch a vysvetľovať, lebo sa opať pri čítaní mimo porady napajedím až takým spôsobom ako v mojom predošlom príspevku..... (príspevok si môžete domyslieť, ako chcete, preto som to napísala cez Košice )
    Betka si dobrá poraďáčka , to všetci vieme , ale keď si už povedala A.....tak povedz aj B , aby sme vedeli čo sa deje .Netreba to v sebe potláčať a ak Ti niekto ublížil , tak treba otvorene napísať .
    Som presvedčená , že aj ostatní so mnou budú súhlasiť .

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Elena Navrátilová Pozri príspevok
    Monika, Predná hora by Ti takto nestačila? Čierna hora je predsa až kdesi v Rmunskuhttp://sk.wikipedia.org/wiki/Čierna_Hora.
    Aj Elenka mala tam byť Predná hora

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Zita5 Pozri príspevok
    tak povedz aj B , aby sme vedeli čo sa deje .Netreba to v sebe potláčať a ak Ti niekto ublížil , tak treba otvorene napísať .
    Som presvedčená , že aj ostatní so mnou budú súhlasiť .
    Tú časť B nechám tak.

    Ale zaujímavosť sa mi stala, ako dobre, že sme anonym.
    Min. rok sme sa stretli zopár ľudí, známych, a rozprávali sme sa o účte, daniach. Sú to kvalitní ľudia vo svojej práci a pohybujú sa na managerskych funkciách, a zašlo na par. 69 DPH. Vyjadrila som si svoj názor, objasnila som ich prípad, prečo nemajú pravdu. Samozrejme, že sa na mňa osopili, že nemám páru o daniach a účte, že čo riešim. A vraj zájdu na poradu, a tam sa spýtajú, alebo napíšu správu jednotlivcom. A ja ktorým, to zo zvedavosti. Oni o mne aj vedia, , a to som im dobrá ako nick , ignorovala som to.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    [quote=betka;1026387]Tú časť B nechám tak.


    Dovolila som si vybrať len časť z Tvojho príspevku, ktorý mi napomohol k tomu, aby som tu napísala že, nechaj aj ten svoj výmaz z Porady. Nedaj sa vyprovokovať a ostaň tu s nami, veď by sme Ti určite chýbali rovnako, ako Ty nám.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    betka Pozri príspevok
    Ahojte. Vysvetlenie ako sa to povie cez Košice....

    Som výbušná povaha, a ľahko sa dám vytočiť, keď sa niečo koná mimo pravidiel, mimo zákona, keď sa niekomu stane krivda, a neexistuje spravodlivosť.
    MAnžel ma 10 rokov učí, najskôr si trikrát premysli a potom konaj. JA jednoducho najskôr konám a potom znášam dôsledy mojich skutkov. Potom ma to mrzí, ale vždy. (nedám si skákať po hlave).

    Stala sa mi jedna vec mimo porady pri čítaní, ktorá ma nasrdila. Už som sa s ňou niekde stretla ......... Aká .....????

    Po úvahe dvoch dní som si povedala, že za to predsa nemôžu všetci ľudia, lebo sme všetci jedinečný ako osobnosti, aj tí napr. zlí. A preto som sa rozhodla, že budem prispievať hlavne v rámci citácií zákona a nebudem sa rozpisovať, fantazírovať, prečo si myslím, že je to tak, a nie onak. Nebudem kúskovať odseky po odsekoch a vysvetľovať, lebo sa opať pri čítaní mimo porady napajedím až takým spôsobom ako v mojom predošlom príspevku..... (príspevok si môžete domyslieť, ako chcete, preto som to napísala cez Košice )
    JaVi, okrem teba by mi práve toto chýbalo najviac, ver.
    Naposledy upravil Marína : 25.04.09 at 20:22

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    betka sice ta nepoznám osobne a v podstate ani moc ako "nick" ako si napísala, ale ja na tvojom mieste by som sa len tisko pousmiala, že akí sú obmedzení. Keby oni vedeli kto im radí. Resp. povedz im to a ako sa hovorí vytri im kocúra chcela by som vidiet tie ich pohľady. Život je príliš krátky a krásny na to aby si sa nechali vytočit takýmito ľudmi Ako vidím na porade Ťa tu má veľa ľudí rado.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.