Zavrieť

Porady

Pokladničné doklady dá sa to?

Ahojte poraďáci som tu opäť s témou pokladničné doklady, tentokrát by som sa rada spýtala, či je možno:

Robím jednoduché účtovníctvo jednej živnostníčke, tá ma nekonečne veľa bločkov za benzín a parkovanie.
Rada by som vedela či je možné dať z jedného dátumu dajme tomu nákup PHM na jeden výdavkový pokladničný doklad?Myslím si že áno, ale pre istotu by som bola rada, keby ste mi to potvrdili .
Parkovné môžem dávať jednou sumou na konci mesiaca na výdavkový pokladničný doklad?Poštovné viem, že sa tak robiť dá , ale parkuje vždy u inej parkovacej služby....takýto výdavkový pokladničný doklad samozrejme bude rozúčtovaný, že bude vidieť suma a dátum. Dá sa to?

Môžete mi prosím poradiť ako to najefektívnejšie robiť?pretože takto už by už mala 150 pokladničných dokladov.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronica je offline (nepripojený) veronica

    :O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac veronica
    ďakujem Vám veľmi pekne, ale nerozumiem stále ete nejakým veciam ..

    Ako to mám riešiť s príjmovými podkladničnými dokladmi?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Príjmové dávaj každý samostatne Ak niekto zaplatí napr. tri fa naraz, na každú napíš PP. Ani výbery z účtu do pokladne nekumuluj mesačne.

    veronica je offline (nepripojený) veronica

    :O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac veronica
    Paula
    Príjmové dávaj každý samostatne Ak niekto zaplatí napr. tri fa naraz, na každú napíš PP. Ani výbery z účtu do pokladne nekumuluj mesačne.
    Ďakujem ti za pomoc

    Pokladničné doklady dá sa to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.