Zavrieť

Porady

Pochvala motivuje a hlavne lichotí

Kto ma pozná vie.
V dnešnej uponáhľanej a stresuplnej dobe, málo kedy sa stane (česť výnimkám), že nás niekto za našu prácu alebo len tak za hocičo iné( krása, šikovnosť, dôvtip ....) pochváli. Dnes sme si v jednej témičke tak trochu pošpásovali a povychvaľovali sme sa navzájom. Pôsobilo to celkom relaxačne. Takže otváram toto okienko ak niekto z vás to cíti tak, že si zasluhuje za niečo pochvalu a nedostal to, tak nech sa sem zavesí a vychváli sa (prípadne niekoho z kolegov).


Čo vy nato? Môže byť?
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja viem, máš pravdu-ale zasa musíš uznať, že som mal celkom rozumný návrh,

Stanko, musím ťa pochváliť aj ja. Návrh to bol, nie síce rozumný, ale bol. Ešte to tak, erotiku, potom by som musela aj ja svojho manžela odškatuľkovať lebo by som sa na Poradu nedostala. A za to by som ťa nechváááálila
0 0
evulik evulik

evulik je offline (nepripojený) evulik

ĎAKUJEM za všetky odpovede, rady, tipy ...viac
Ahojky, dávam do pozornosti článok z dnešných HN denník: "hlavný demotivátor? - Neschopný šéf" ... len tak pre zábavu, posunutie vpred ho nastavte ako zrkadlo svojmu šéfovi (ak ste šéfom práve vy .. prečo nie aj sebe). Pekný deň želám.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
Stanko, musím ťa pochváliť aj ja. Návrh to bol, nie síce rozumný, ale bol. Ešte to tak, erotiku, potom by som musela aj ja svojho manžela odškatuľkovať lebo by som sa na Poradu nedostala. A za to by som ťa nechváááálila
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,
Ej, Stanko, vidím, že Ty máš všetko perfektne premyslené
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,

Stanko, ja rada pochválim samú seba ale som aj dosť sebakritická, mám doma zrkadlo a viem že zozadu a hlavne oblečená vyzerám jedinečne a perfektne, ale že by sem na verejnosť hodila svoje fotečky alebo videjko??????? ja mám rada tu tieto babenky a si ich aj vážim, tak prečo ich trestať a strašiť


Já a nakoniec, aby to nedopadlo tak, že draka budeme mať zadara, pod podmienkou, že tie fotky stiahneme
Naposledy upravil Sabadka : 07.05.09 at 11:18
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..teda ja tu vidím erotiky až habadej..niektoré názvy príspevkov sú také do...néééé, popritom sám príspevok je celkom zaujímavý..stačí..
..a chválim každého tu za pomoc a pozitívne myslenie a to všetko úplne zadara..veru tak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Sabadka Pozri príspevok
Stanko, ja rada pochválim samú seba ale som aj dosť sebakritická, mám doma zrkadlo a viem že zozadu a hlavne oblečená vyzerám jedinečne a perfektne, ale že by sem na verejnosť hodila svoje fotečky alebo videjko??????? ja mám rada tu tieto babenky a si ich aj vážim, tak prečo ich trestať a strašiť
..

..úplný súhlas..
..no ak by predsa niekto chcel vidieť môj an face, tak prosím..pepsikova má na xchat.cz (profily) fotku..kuk tam..
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
pepsikova Pozri príspevok
..

..úplný súhlas..
..no ak by predsa niekto chcel vidieť môj an face, tak prosím..pepsikova má na xchat.cz (profily) fotku..kuk tam..
... čo by sme chodili hore, dole a ešte cz, dokonca zahraničie nemám páááááááás. Pricapuškaj si tú fotku sem.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Ja Vás zas všetkých chválim za to,..ako tu jeden druhého krásne chválite.. .tak tak tak treba si zdvihnúť sebavedomie.. len tak ďalej...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a len aby tá pochvala nedopadla ako v tejto básničke, ktorú som dnes dostala od mojej milej miminky...


Song o včeličke

Makám, veď som včelička,
točí sa mi hlavička.
Makám, predsa nie som trúd,
už ma bolí každý úd.
Z práce mám už vidiny,
nadčasov mám hodiny.
A zo zeme každý chrobák
otvára si na mňa zobák.
Dumám: Chvíľku zastavím,
azda sa mi uľaví.
Sadnem na kraj ružičky,
preložím si nožičky.
Zrazu trúdi: Včelička!
Máli sa ti prácička?
Pridáme ! A pre zmenu
znížime ti odmenu!
Včielky musia makať všetky,
opeľovať stromy, kvietky.
Úlohy vždy stanoví
TOP-manažment úľový.
Panebože, to je krása,
druhý kvadrant zelená sa !
No v treťom je červená.
Čo to pre nás znamená?
Máme, včielky, po chlebe!
Hlavný trúd nás doj... .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Sabadka Pozri príspevok
Stanko, ja rada pochválim samú seba ale som aj dosť sebakritická, mám doma zrkadlo a viem že zozadu a hlavne oblečená vyzerám jedinečne a perfektne, ale že by sem na verejnosť hodila svoje fotečky alebo videjko??????? ja mám rada tu tieto babenky a si ich aj vážim, tak prečo ich trestať a strašiť


Já a nakoniec, aby to nedopadlo tak, že draka budeme mať zadara, pod podmienkou, že tie fotky stiahneme
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
pepsikova Pozri príspevok
..no a len aby tá pochvala nedopadla ako v tejto básničke, ktorú som dnes dostala od mojej milej miminky...


Song o včeličke

Makám, veď som včelička,
točí sa mi hlavička.
Makám, predsa nie som trúd,
už ma bolí každý úd.
Z práce mám už vidiny,
nadčasov mám hodiny.
A zo zeme každý chrobák
otvára si na mňa zobák.
Dumám: Chvíľku zastavím,
azda sa mi uľaví.
Sadnem na kraj ružičky,
preložím si nožičky.
Zrazu trúdi: Včelička!
Máli sa ti prácička?
Pridáme ! A pre zmenu
znížime ti odmenu!
Včielky musia makať všetky,
opeľovať stromy, kvietky.
Úlohy vždy stanoví
TOP-manažment úľový.
Panebože, to je krása,
druhý kvadrant zelená sa !
No v treťom je červená.
Čo to pre nás znamená?
Máme, včielky, po chlebe!
Hlavný trúd nás doj... .
....chválim tvoju maminku, tá básnička je stobodová!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Sabadka Pozri príspevok
....chválim tvoju maminku, tá básnička je stobodová!
Miminka nie maminka...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ja by som chcela pochváliť dievčatá z môjho "fachu", Sabadku, drobeceva, Veroniku6, že sa vedia perfektne dopĺňať v odborných témach ohľadom miezd a personalistiky.
To, že sú šikulky netreba hovoriť, stačí si pozrieť ich odpovede v témach. Chcem aj bonznúť na ne, že sú nielen múdre, ale aj krásne, dobré a milé.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Miminka nie maminka...
..správne miminka, ....

ja len zisťujem, či sa pozorne čítajú tie príspevky


Ale vidím, že Vás musím pochváliť, pozornému oku nič neujde, však elenka?


No čo už keď sme dokonalé!!!!!!
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Ja by som chcela pochváliť dievčatá z môjho "fachu", Sabadku, drobeceva, Veroniku6, že sa vedia perfektne dopĺňať v odborných témach ohľadom miezd a personalistiky.
To, že sú šikulky netreba hovoriť, stačí si pozrieť ich odpovede v témach. Chcem aj bonznúť na ne, že sú nielen múdre, ale aj krásne, dobré a milé.
... renči, nepochybne k nim patríš aj Ty...
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
mzdarka renca Pozri príspevok
Ja by som chcela pochváliť dievčatá z môjho "fachu", Sabadku, drobeceva, Veroniku6, že sa vedia perfektne dopĺňať v odborných témach ohľadom miezd a personalistiky.
To, že sú šikulky netreba hovoriť, stačí si pozrieť ich odpovede v témach. Chcem aj bonznúť na ne, že sú nielen múdre, ale aj krásne, dobré a milé.
súhlasím, súhlasím, súhlasím v mene všetkých menovaných aj nemenovaných V jednoduchosti je krása a my sme jednoducho dokonalé
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Juuuj,to sa neboj- to by sa nedozvedel-to by si mala ako členka porady svoj unikátny kód a ten by bol kľúčom do tej sekcie, bolo by to len pre poradu a každý kto by tam hodil svoje video alebo foto, tak by mohol mať čo ja viem 80% zľavu na draka,
Myslíš ako nejaké poznávacie znamenie? Žeby "kufor" ? Tak také ja už roky ťahám so sebou a ubezpečujem ťa, že s ním som neprehliadnuteľná Ale na videjko to ísť nemôže, taký veľký monitor nemáš
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Nedá mi nepochváliť Elenku Navrátilovú, ktorá mi do dnešného dňa veľmi pomohla, a to nie len ohľadom inštalácie jedného programu.

Pomáha mi hlavne duševne a preto ti Elenka ďakujem, že si.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Vravíte, že pochvala motivuje? No tak ma pochválte, nech už odtiaľto konečne vypadnem a dorobím tú tabuľku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať