Zavrieť

Porady

Pochvala motivuje a hlavne lichotí

Kto ma pozná vie.
V dnešnej uponáhľanej a stresuplnej dobe, málo kedy sa stane (česť výnimkám), že nás niekto za našu prácu alebo len tak za hocičo iné( krása, šikovnosť, dôvtip ....) pochváli. Dnes sme si v jednej témičke tak trochu pošpásovali a povychvaľovali sme sa navzájom. Pôsobilo to celkom relaxačne. Takže otváram toto okienko ak niekto z vás to cíti tak, že si zasluhuje za niečo pochvalu a nedostal to, tak nech sa sem zavesí a vychváli sa (prípadne niekoho z kolegov).


Čo vy nato? Môže byť?
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Babenky , ale ste sa rozbehli , už tu bola aj pochavala , erotika ...veľké kufre /riťky/ ....., som zvedavá, čo pridáte do večera
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja tiež chválim Poradu ako takú, len mi v podrubrikách chýba ešte podrubrika- erotika( domáce videá, fotky) - ešte toto, keď doriešia bude to OK na 100%-

Súhlasím, nič vulgárne, pretože poradu čítajú prevažne sedemnástky a mládež do ...dcať rokov / ...siat rokov

Všimla som si, že profil každého poraďáka si môžu prečítať všetci
" okoloidúci návštevníci"...poviete si....je to maličkosť, ale ak chce cudzí užívateľ zistiť profil zaregistrovaného člena Porady, bude mať motiváciu - kliknúť na ikonku - registrovať sa.
Určite sa počet registrovaných užívateľov zvýši....

PS : vychádzam na základe sledovania prihlásených a cudzích užívateľov...Momentálne účastní užívatelia: 459 (členovia: 80 ; hostia: 379)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Kazu
Vravíte, že pochvala motivuje? No tak ma pochválte, nech už odtiaľto konečne vypadnem a dorobím tú tabuľku


mzdarka renca Pozri príspevok
síce sme na seba ešte na porade nenarazili, ale viem od dievčat, že si úžasná, šikovná, dobrá, krásna, .........
Všimla som si... si vtipná a vždy správne zareaguješ ...sršíš humorom
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alla66 Pozri príspevok
Súhlasím, nič vulgárne, pretože poradu čítajú prevažne sedemnástky a mládež do ...dcať rokov / ...siat rokov

Všimla som si, že profil každého poraďáka si môžu prečítať všetci
" okoloidúci návštevníci"...poviete si....je to maličkosť, ale ak chce cudzí užívateľ zistiť profil zaregistrovaného člena Porady, bude mať motiváciu - kliknúť na ikonku - registrovať sa.
Určite sa počet registrovaných užívateľov zvýši....

PS : vychádzam na základe sledovania prihlásených a cudzích užívateľov...Momentálne účastní užívatelia: 459 (členovia: 80 ; hostia: 379)
Prečo sedemnástky? Tie sú ešte mladé, hlúpučke- nieje nad múdru, šikovnú, zachovalú 40- tničku.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prečo sedemnástky? Tie sú ešte mladé, hlúpučke- nieje nad múdru, šikovnú, zachovalú 40- tničku.
Lebo všetky dámy na porade majú 17 alebo nejaký násobok...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

calawen Pozri príspevok
Lebo všetky dámy na porade majú 17 alebo nejaký násobok...
varí to vadí????? veď aj my sme mali voľakedy l7-násť
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prečo sedemnástky? Tie sú ešte mladé, hlúpučke- nieje nad múdru, šikovnú, zachovalú 40- tničku.
Stanko : motivujú ťa zachovalé 40- tničky??? ...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

drobeceva Pozri príspevok
varí to vadí????? veď aj my sme mali voľakedy l7-násť
nie, nevadí... ani ja už nemám 17...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hardinek
Junior Member

Členom od: 04-05-09
Príspevky: 2
Súhlasil: 0x
Získal 0 súhlasov
v 0 príspevkoch
PoradaBody: 0

Máš to asi premyslené - začni Stanko

Ja si myslím, že obe ste akurát.

..teda ja tu vidím erotiky až habadej..
popritom sám je celkom zaujímavý..
Až na to IQ tykve
Skôr HURVÍNEK , len ešte ŠPEJBL chýba ......alebo Z...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

mzdarka renca Pozri príspevok
síce sme na seba ešte na porade nenarazili, ale viem od dievčat, že si úžasná, šikovná, dobrá, krásna, .........
Radšej si 3x popľuj, lebo cez Grinavu jazdím
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Lianka Pozri príspevok
Mna v tej suvislosti napada, ktosi z mojho okolia hovorieval: Aj velka r.t vie ocarit.
a ktosi odpovedal "Ako koho"
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Kazu Pozri príspevok
Radšej si 3x popľuj, lebo cez Grinavu jazdím
No, ja len odtiaľ pochádzam, ale už tam nebývam, bohužial. Ale potešilo by ma, ak by som tam bývala a ty by si išla okolo, hneď by si musela u mňa zaparkovať a dať si kávičku a koláčik
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
No, neviem posúdiť, či je to pravda, alebo nie to s tvojim kufrom, ale ak áno, tak ťa poteším s tým, že u nás (rozumej v Grinave, ale možné je aj to, že aj inde) sa hovorí, že veľká r.ť je základ dobrej rodiny.
Okrem tejto prednosti verím, že máš aj iné
Mám - skúsenosti...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
a ktosi odpovedal "Ako koho"
Súhlasím, aj ja by som tú moju vymenila. No ale povedzte, kvôli tomu meniť celý šatník?! Tak to v žiadnom prípade!
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

alla66 Pozri príspevok
Stanko : motivujú ťa zachovalé 40- tničky??? ...
A čo je na tom čudné, veď aj napríklad Monika Beňová má 41 a podľa môjho názoru je to fakt pekná a sexi žena.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Chcela by som pochváliť konkrétne dve super poraďáčky a to Rozalku a Zitku5. Veľmi pomohli svojimi profesionálnymi radami mojej najlepšej kamarátke, ktorá už bola na pokraji nervového zrútenia. Veľmi som jej chcela pomôcť, ale bohužial sa v danej problematike nevyznám a nerozumiem jej.
Takže nie, že sú len múdre, ale sú aj pekné, dobré, ochotné a hlavne sú ten ohrozený druh, šikovnice šikovné
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ja som za Ivetu má tiež 41 rokov, bohatú minulosť.... je viac sexy
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

alla66 Pozri príspevok
Ja som za Ivetu má tiež 41 rokov, bohatú minulosť.... je viac sexy
Alenka, súhlasím s tebou, záleží aj od nášho vkusu.
Ja som za Monču
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

mzdarka renca Pozri príspevok
Nedá mi nepochváliť Elenku Navrátilovú, ktorá mi do dnešného dňa veľmi pomohla, a to nie len ohľadom inštalácie jedného programu.

Pomáha mi hlavne duševne a preto ti Elenka ďakujem, že si.
Renka, ďakujem Ti veľmi pekne... ale ja mám aj Tebe za čo ďakovať. Je to dobrý pocit keď sa tešíš že sa dobre vykecáš, uvoľníš, zasmeješ. A takých nás tu je našťastie viac a stále viac. Virtuálne objatie všetkým, ktorí to "potrebujú" a vedia o čom tu vlastne točím.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

mzdarka renca Pozri príspevok
Chcela by som pochváliť konkrétne dve super poraďáčky a to Rozalku a Zitku5. Veľmi pomohli svojimi profesionálnymi radami mojej najlepšej kamarátke, ktorá už bola na pokraji nervového zrútenia. Veľmi som jej chcela pomôcť, ale bohužial sa v danej problematike nevyznám a nerozumiem jej.
Takže nie, že sú len múdre, ale sú aj pekné, dobré, ochotné a hlavne sú ten ohrozený druh, šikovnice šikovné
Renka, ale Ty sama patríš medzi ten ohrozený druh šikovnica šikovná. Ja sa pripájam k pochvale Zituľky aj Rozálky....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať