Zavrieť

Porady

Dovolenka v Tatrách

Poradte dobrú dovolenku s ubytovaním polpenziou v Tatrách primeraná cena.Ďakujem
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
VALIKA60 Pozri príspevok
Poradte dobrú dovolenku s ubytovaním polpenziou v Tatrách primeraná cena.Ďakujem
Skús niečo nájsť tu:
http://www.sorea.sk/
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Skús nájisť na www.limba.sk
V rozšírenom vyhľadávaní si môžeš zaškrtnúť možnosť stravy - potom ti nájde ubytovanie kde je možná aj polpenzia.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Skús si pozrieť túto ponuku...boli sme tam na veľkonočný pobyt vlani aj tento rok a veľmi sme boli s hotelom, službami aj polohou hotela spokojní.
0 0
tororosoo tororosoo

tororosoo je offline (nepripojený) tororosoo

v tatrach saneoplati za tu cenu mas peknu a prijemnu dovolenku mimo SR resp. niekde pri mori
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Odporúčam, osobne vyskúšané:

http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/privat-maria-kicakova
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

pozri www.lodge.sk
0 0
tuha tuha

tuha je offline (nepripojený) tuha

ckwellness.sk ceny su lepsie ako v samotnych ubytovacich zariadeniach!
0 0
leeloonka leeloonka

leeloonka je offline (nepripojený) leeloonka

skús hotel bonbon resp. hotel slovan sa vola ale najdes ho na webstránke bonbon sk je to velmi príjemný hotel v Tatranskej Lomnici a maju uzasne wellness centrum v cene priamo v hoteli a v cene mas aj ranajky formou svedskych stolov, a maju fakt dobre akcie vikendove pobyty a tak
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

My sme boli v Tatranskej Lomnici dvakrát po sebe, nádherná osada, vláčikom sa presunieš, kam treba. Ubytovaní sme boli v penzióne Snežienka a v penzióne Slnečný dom. Nebolo to najlacnejšie, ale v Tatrách to už tak chodí... S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Krásny priestor, dobrá poloha, fajná strava...
0 0
connie connie

connie je offline (nepripojený) connie

my už roky chodievame do Tatr.Lomnice hotel Urán, sme veľmi spokojní, aj Titris-Odborár je fajn, má veľký bazén, wellness centrum
0 0
esperance esperance

esperance je offline (nepripojený) esperance

Odporucam ubytovanie vo Vrbove (napr. penzion Julia), priamo v obci je termalne kupalisko - idealne na oddych po peknej ture, rovnako blizko Vysoke Tatry a taktiez Slovensky Raj (cca 20km).
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Hotel TOLIAR - ŠTRBSKÉ PLESO
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Chceme sa ísť pozrieť na lomnický štít...oplatí sa ??? lanovka je dosť drahá a tak by som chcela vedieť názory tích,čo tam boli...dakujem
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Určite choď... ja som bola si pred 4 rokmi a bol to nezabudnuteľný zážitok a tento rok som si to zopakovala. Stojí to za tie peniaze.
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

DanielaSĽ,cena lístka 24 eur platí len na lanovku Skalnaté Pleso-Lomnický štít???? ak tomu dobre rozumiem,tak každá lanovka sa platí zvlášť???
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
DanielaSĽ,cena lístka 24 eur platí len na lanovku Skalnaté Pleso-Lomnický štít???? ak tomu dobre rozumiem,tak každá lanovka sa platí zvlášť???
Áno , tak že ak sa ti nechce šliapať na Skalnaté tak si na osobu ešte prirátaj + 15 Evri Tak že rodinný výlet 2+2 spolu 156 EvriPozri fotky na nete a vykašli sa na to , može sa stať že bude zlé počasie/momentálne pozerám z okna a búrka/ tak že uvidíš tak akurát mraky.
2 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja ako som už aj v iných témach doporučovala ubytovanie v hoteloch SOREA. Skoro v Tatranskej Lomnici je aj hotel Hutník, lebo Titris je aj dosť drahý,samozrejme pre každého ináč. Keď sa ubytuvávate pravidelne v týchto hoteloch, na budúce máte zľavu a keď ste napr. ubytovaný v Hutníku, tak máte zľavu do Tritrisu na welnes až 30%, je to tiež výhoda, keď náhodou je zlé počasie a je aj jeden volný vstup na kúpalisko Máj v Liptovskom Jáne. Mávaju rôzne akcie, treba pozrieť,organizuju aj výlety ale naozaj vždy sme boli spokojní.
0 0
matusstefan matusstefan

matusstefan je offline (nepripojený) matusstefan

Tiez sme boli v Tatrach niekolkokrat, ale co sa tyka sluzieb, tak to je u mna 0 bodov. Niekolko tyzdnov po vylete nam dosiel sek na 600 Sk, ze vraj upratovacka po nas nasla rozbite umyvadlo, ktore mame uhradit. Samozrejme, ze sme my nic nerozbili. A ani sme im nezaplatili ani halier.
Pocas dalsej navstevy Tatier, sme dostali chut na parene buchty. Vosli sme do hotela, kde mali aj restauraciu, a tam nam pani na recepcii povedala len tolko, ze nech nam doma navari mamicka.
Priroda v Tatrach je prekrasna, ale co sa tyka urovni sluzieb, tak tam maju este co robit!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
DanielaSĽ,cena lístka 24 eur platí len na lanovku Skalnaté Pleso-Lomnický štít???? ak tomu dobre rozumiem,tak každá lanovka sa platí zvlášť???
Mám dojem, že sme za jedného platili cez 30 €. Takže tak to bude ako Ti pivko písal s cenou. Ale ten zážitok stojí za to.....
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

a na skalnaté pleso je to veľmi daleko??? ideme aj s deťmi,tak či by to zvládli???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať