Zavrieť

Porady

Piate SuperStretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Aký termín a miesto konania SuperStretka Vám vyhovuje?

Počet hlasujúcich
48. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Porada toho roku oslávila 5.-te výročie vzniku a my sa toho roku stretneme už na jubilejnom 5.-tom SuperStretku Poraďákov. Život je zmena a preto toho roku bude SuperStretko až v septembri. Aspoň sa budeme viac tešiť a možno prídu aj pamätníci historicky prvého stretka na Krahuliach roku pána 2005.

Zdá sa, že organizáciou budem v tomto roku poctený ja. Púšťam sa teda do práce a prvá úloha je zistiť predbežný záujem. Preto: kto má záujem zúčastniť sa SuperStretka, nech pricapí súhlas k tomuto príspevku.

Kedy: niektorý z víkendov 11.-13.9.2009 alebo 18.-20.9.2009 (ten druhý bude zrejme vhodnejší).

Kde: zrejme na Liptove, horúci tip je tu: http://www.horecliptov.sk/
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

manus Pozri príspevok
...platíš???
neboj, bude nás dosť, ak každý dá 1-2 EUR, tak nebudeš mať problém
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
mzdarka renca Pozri príspevok
neboj, bude nás dosť, ak každý dá 1-2 EUR, tak nebudeš mať problém
to znie veľmi zaujímavo. V takomto prípade predpokladám, že ma z domu nevyhodia, ale budú sa chcieť opäť pripojiť . Som si ich teraz na Kaskádach namlsala, a už sa ma syn pýta, či ho zoberiem aj nabudúce
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
manus Pozri príspevok
to znie veľmi zaujímavo. V takomto prípade predpokladám, že ma z domu nevyhodia, ale budú sa chcieť opäť pripojiť . Som si ich teraz na Kaskádach namlsala, a už sa ma syn pýta, či ho zoberiem aj nabudúce
Ale keby si každý prihlásený poraďák niekoho so sebou vzal....tak by sme sa tam asi všetci čo chceme ísť nepomestili.....
Celoslovenské stretnutie poraďákov je v prvom rade stretnutie členov porady....
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
DanielaSĽ Pozri príspevok
Ale keby si každý prihlásený poraďák niekoho so sebou vzal....tak by sme sa tam asi všetci čo chceme ísť nepomestili.....
Celoslovenské stretnutie poraďákov je v prvom rade stretnutie členov porady....
Ja viem Danielka, zobrala som ho teraz na Kaskády lebo som mu chcela urobiť výlet, a hotel bol veľký, takže s ubytovaním nebol problém.? Samozrejme že by som ho nezobrala na úkor iných poraďákov, to by mi ani nebolo kompetentnými dovolené
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Neber, neber ...
To "na úkor" by sa mohlo zvrtnúť "na prospech".
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
azla Pozri príspevok
Neber, neber ...
To "na úkor" by sa mohlo zvrtnúť "na prospech".
Dobre hovoríš, na Kaskádach som od prasiatka odchádzala o 22.15 , a aj to už bolo neskoro
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
...baby, veď my sme tu zamrníkovali dve strany Bude nám odpustené?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
manus Pozri príspevok
...baby, veď my sme tu zamrníkovali dve strany Bude nám odpustené?
Že baby......kto tu zamrníkoval celú stranu?
Jozef bude jej odpustené ?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja som sa predvlani veľmi tešila, nakoniec skutek utek. No tento rok si to nenechám újsť (vlani z dôvodu vis major som sa ani nepokúšala )

Ale pamätám zo starších ročníkov ... čože to len bolo ... 1 2 3 DPH či nejak podobne, nie?
0 0
manus manus

manus je offline (nepripojený) manus

Som kto som :-)
DanielaSĽ Pozri príspevok
Že baby......kto tu zamrníkoval celú stranu?
Jozef bude jej odpustené ?

keď bude treba si aj kľaknem
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Predbežne je tu aj môj súhlas, len musím počkať pre aký termín sa rozhodne, nakoľko práve v tých istých termínoch budeme mať v rodine veľku oslavu a tiež sa rozhodujú kedy. Ale predbežne sa hlásim.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Asi trebalo urobiť anketu, že ktorý termín komu vyhovuje...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Po prvé, je ešte pomerne málo súhlasov,

po druhé, práve píšem mail na Liptov ako sú na tom s termínmi. Uvidíme, čo odpovedia.

Samozrejme tipy na ďalšie zariadenia sú veľmi vítané.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Minule som telefonovala s Beátkou a ponúkla sa, že môže na september aj Selce zarezervovať, ak by bol prípadný záujem a nenašlo by sa niečo zaujímavejšie........

P.S. Ruženka hádam by sme už automaticky dostali kávu do tých pekných malých šáločiek....
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Daniela, zmena lokálu to istí. Teším sa na stretko, Beatka dala vysoko latku, uvidíme, ako to zvládne Jozef s partiou pomocníkov, ktorí sa ponúkli s pomocou pri organizovaní.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Halóóóó´Poraďaci, to sa iba 27 poraďakov teší na 5 výročné superstretko, kde ste ostatní.Mažoretka sa na Vás všetkých teší.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dostal som odpoveď z tohto penziónu:

http://www.horecliptov.sk/

a to, že víkend 11.-13.9.2009 majú úplne voľno, môžeme si zarezervovať celý penzión,

a víkend 18.-20.9.2009 majú zatiaľ nezáväzne penzión spolovice rezervovaný.

Mne víkend 11-13.9. plne vyhovuje, čo ostatní? Vyjadríte sa? Zatiaľ slovne, nechcem sem hneď zadať anketu.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

11. -13. je v pohode, aj keď neskorší by bol ešte lepší - mám doma prváčika, takže by mi lepšie vyhovovalo, keby sa trošku oťukal...
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Domnievam sa, že je nás viac takých, ktorým vyhovujú obidva termíny.
V takom prípade, keď nie sú prekážky (dopredu známe) nie je problém sa prispôsobiť väčšine.
Myslím si, že sa nájdu Poraďaci, ktorým buď nevyhovuje jeden, alebo druhý termín. Ideálny termín však asi nenájdeme.

Asi bude lepšia anketa (tam sa iba odklikne), nie každý chce vypísovať svoje prekážky a dôvody. Tu by som skôr videla cestu zistenia vhodnosti termínu.(aby sa mohlo rezervovať ubytko)

Na druhej strane skorší termín znamená nedeliť sa s nikým o penzion (ale nie je to až taká prekážka), a možno ešte teplejšie počasie.

...ale naďalej píšme svoje názory a čakajme na pokyny organizátora.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Mne vyhovuje jeden aj druhý termín, ale čo do toho môže prísť? Ak by boli voľné miesta, môžem si zobrať prívesok?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať