Zavrieť

Porady

uplatnenie na trhu práce

Ahojte,
vidim, ze tento portal je ozaj velmi oblubeny. Radi si tu navzajom kopec ludi, co je super..

Ja som sa sem prihlasila najma koli prehladu a skusenotiam inych uzivatelov v oblasti hladania si prace, s cim sa potykaju- prijemne aj neprijemne. Zaujima ma co ludom pomaha presadit sa a ziskat novy zaujimavy job a co povazuju za dolezite v tomto pocese hladania. Pracujem totiz v tejto oblasti, takze verim, ze ja tu ziskam nejaky prehlad a na oplatku snad mozem s niecim poradit

Michaela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibet80 je offline (nepripojený) tibet80

    tibet80
    Ahojky,
    akurát dneska som objavila túto stránku a neváhala som sa zaregistrovať. Hľadám si prácu a bola som na pohovore v jednej nemeckej firme o ktorej som ale nič na nete nenašla čo mi príde podozrivé. Našlo mi to tu aj nejaké podobné pochybnosti ale z roku 2004 kedy sa niekto pýtal či túto firmu niekto nepozná. Dnes mám tú istú otázku a jedná sa o firmu OBJECTIVE VERMOGENS BERATUNG A.G.. Je to firma ktorá sa zaoberá finančným poradenstvom a príde mi málo transparentná takže chcem zistiť čo sa dá. V tejto dobe už človek pristupuje veľmi obozretne ku všetkému pretože toľko podvodníkov a zavádzania koľko je na trhu práce ...!!! Škoda hovoriť....

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Vítaj medzi nami. Cíť sa tu dobre, určite odpoveď na svoje otázky nájdeš na stránkach Porady.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    tibet, toto sme riesili vcera v tvojej otazke inde polozenej. Asi si ju polozila dvakrat. Nepytaj sa na dvoch miestach to iste, vid. http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html.

    uplatnenie na trhu práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.